Nálepkujete rybáře podle toho, jak je oblečen?

Červené tričko, oranžové tričko, rybář na břehu či zabrozen. Další reflexní oblečení na místech, kde nic nehrozí. Nálepkujete či škatulkujete? Vadí vám to u vody?

Nčolkař,zloch - Profil | Pá 23.5.2025 8:11:09

Flip >> jj, a v poděbradských hospodách se mne vždy ptají....Pane, ten bezďák patří k vám ?...😄

    NLuigi_Lasagne old - Profil | Pá 23.5.2025 7:46:33

    Kdysi kdosi moudrý prohlásil, že prej není hloupých dotazů. Při veškeré úctě- VOILÁ !

      Nžaba - Profil | Pá 23.5.2025 6:31:31

      Omlouvám se za možná nevhodný příspěvek, ale myslím, že toto téma se spíš hodí do nějakého módního časopisu, tady je to zbytečné zasírání MRKU.

        NŠUKI - Profil | Pá 23.5.2025 6:30:45

        Vévoda z Wellingtonu >> A je to vůbec rybář.....? 🤔🤭

          NŠUKI - Profil | Pá 23.5.2025 6:29:41

          Vévoda z Wellingtonu >> Bez podběráku.... 🤔

            Njeden3 - Profil | Pá 23.5.2025 1:12:01

            já tedy nechápu, proč by někomu u vody vůbec mělo vadit,co já mám na sobě?? Chápu tohle řešit v Národním divadle-tam přijít ve větrovce a triku by opravdu vyvolalo pozdvižení..ale u vody????
            at si každý vezm,v čem mu je pohodlně a dobře se cítí
            a jistě, pověst našich myslivců je předchází na kritickém místě jistě nějaký reflexní prved by asi byl dobrý - i když -v jejich případě spíše helma a neprůstřelná helma :-)

              Nsven - Profil | Čt 22.5.2025 23:35:20

              Vash >>:-)))

                Npepa-č - Profil | Čt 22.5.2025 23:31:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                .

                  NFany04 - Profil | Čt 22.5.2025 23:22:35

                  Taky to nějak neřeším, chodím převážně v černém a to i normálně, hlavně ať mají kalhoty, kraťasy, mikina hodně kapes ať mám kam dát klíče, flek, cigára, telefon 😄 jo a takový ti, v těch závodních hadrach si říkám že jim ta komerce roste už přes hlavu😉

                    Nmurphyy - Profil | Čt 22.5.2025 23:12:16

                    Flip >> s tymi dresmi som si spomenul ked som bol na cyklo tripe ja, oco, ujovia. Ked ma uvideli tak otazka: ty co ides na ryby?
                    Som mal svoju oblubenu zeleno kockovanu koselu, alebo slabo cerveno kockovanu, uz neviem :) Oni vydresovani.. ked doslo potom pri pive na tu temu, tak ja ze to neriesim, preco sa mam opicit po cyklistoch a kupovat prereklamovane tricka..ako uznavam nejake funkcne triko by bodlo, ale ked ides na bike 2x za rok tak to neriesis..
                    Podobne skoro cely zivot co chytam som to mal s rybarskym oblecenim, vzdy som vyuzival vyradene veci ktore uz som nenosil do skoly, prace. Az pred asi 4 rokmi ked som si uz konecne chcel kupit "rybarske" nohavice som sa dostal ku znacke geoff anderson. Az nejak po ich kupe som zacal oblecenie na ryby viac riesit a postupne si dokupoval dalsie lebo som zistil ze to ma zmysel. Hlavne co sa tyka funkcnosti, odolnosti, nepremokavosti. Aj pocet tych veci sa mi zredukoval a celkovo vsetko zjednodusilo, nepotrebujem ich vela, ale co mam viem ze su dobre.
                    Ale ked je vonku teplo a v letnych obdobiach to neriesim, kratasy, rozne tricka, kosele..

                    Cize kazdy to ma inak a je to jeho vec, zvycajne si to nevsimam co ma kto oblecene, ale nejake spinave zaolejovane monterky by mi zrejme uz vadili a vtedy by som malu nalepku asi uz hodil :)
                    nejake "maskacove vzory" na obr :)

                      NHugo Fisher - Profil | Čt 22.5.2025 23:08:06

                      Maskáč je imho hnus. Stejně jako když si na sebe hezká holka vezme kdykoli kdekoli cokoli v tygrovaném vzoru. Peklo.

                      Na ryby jde jít v čemkoli, co je funkční a pohodlné danému rybáři.

                      Chodit cíleně jen v rybařských “značkových” hadrech a myslet si, že to je to nej, co jsi má človek vzít na rybách na sebe je úsměvné.

                      Celkově vzato je škatulkování podle hadrů absolutní hloupost. Leč kdo nemá doma alespoň jednu Patagonii, je samozřejmě lůzr. Vo tom žádná.

                        NKáceč - Profil | Čt 22.5.2025 22:44:30

                        V dnešní době, kdy je kdejakej rybářskej revír součástí honitby, by měla být povinnost, nosit na oděvu reflexní prvky, v zájmu vlastní bezpečnost. Když si vzpomenu, jak byli oblečení rybáři před čtyřiceti lety, tak prostě super . Upatlaný montérky od pšeničnýho šrotu a kdo měl možnost vyfasovat zdarma od zaměstnavatele gumofilcáky a na zimu vaťák, byl prostě u vody frajer :-)Tenkrát si nikdo na nic nehrál, jen prostě lovili ryby. To, že pojem pouštět, bylo na přesdržku, bylo naprosto v pořádku :-) Dneska je to víceméně o vybavení a hadrech. A proto to u vody vypadá jak vypadá....

                          Nvydra Lucky - Profil | Čt 22.5.2025 22:03:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          K vodě vždy ve stylovém, značkovém oblečení Fox, NASH, Shimano nebo Korda. Když houby chytím, ať alespoň nevypadám jako bezďák a reprezentuj rodinu. Nejsme leckdo, že.

                            NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 21:52:21

                            Výbavu k vodě kolikrát nosím za hodně tisíc korun a na sobě mám většinou tepláky a starou mikinu. Jinými slovy chodím oblečený jako ten největší ,,šunťák" jak s oblibou říká manželka. A je mi to to vcelku fuk ,co si kdo pomyslí. Takže podle toho posuzuju i ty ostatní. Například ani . ty rybářské dresy ala Tour de France mě nijak zvlášť nevzrušují. Každý prostě ať chytá v čem je mu dobře a cítí se pohodlně.

                              NVash - Profil | Čt 22.5.2025 21:49:11

                              sven >> Všecky kilty mám různé vzory maskáče 😤 Co si kdo o mě myslí je mi u prdele 🤣🤘😝

                                Nretrívr - Profil | Čt 22.5.2025 21:42:06

                                Myslím, že je jedno, kdo a v čem chytá. Každý se cítí v něčem jiném. Jsem starší, přikleknu, utřu ruce, tedy v tom, co je nejméně citlivé. Pravda, některé reakce mne tu zaskočily, to je alke asi dobře. Co mi vadí, když vidím rybáře v umaštěnejch motérkách , špinavej jako prase a že jsem jich viděl dost. Ale většinou jsou to Ti, co rychle nachytaj a jdou po svém, případně na jinou vodu a i Ty znám. A odsuzování toho , či onopho je velmi úsměvné, zvláště když tu čteš, to bych si nikdy nevzal.........

                                  Novčák - Profil | Čt 22.5.2025 21:36:45

                                  Zásadně reflexní oranžová, aby mě nepřejelo auto, loď, nebo abych nedostal krmítkem po hlavě.
                                  Maskáče mám ve skříni na případné vojenské cvičení.

                                    Nsven - Profil | Čt 22.5.2025 20:40:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vévoda z Wellingtonu >> Ahoj. Maskáče mám dvoje ale nosím je místo monterek na práci .-)
                                    Mám plnou skříň rybářských oliva/khaki, což mi přijde jako praktické a přiměřené odění do přírody obecně, nejen na ryby.
                                    Osobně to mám tedy vyřešeno ale nikoho nesoudím, co kdo na sobě nosí.
                                    Co si má počít třeba takové chudé děvče, maskáčů, khaki ani overalu od Fittipaldiho nemaje ? :-)

                                      NMoka 28 - Profil | Čt 22.5.2025 19:58:36

                                      Za mě jak píše sliver, v maskácich sme jezdili na cundry, do lesa na hřiby, na ryby, vždycky šlo o splynutí s přírodou, ne hraní si na vojáky. Moje kdysi nejoblíbenější hadry Shimano tribal realtree byly taky maskáč a jako voják sem si teda nikdy nepřipadal 😀

                                        Npohodak - Profil | Čt 22.5.2025 18:46:47

                                        ono sa hovorí že šaty robia človeka ALE...
                                        Beriem to ako hobby tak k vode idem náležite upravený ak je hic tak tricko a ci je zelene ci biele mam v unalu...
                                        To že niekto pride v značkovom obleceni GE ci v teplakoch od šikmookých je latr jedno... podstatne je aky je rybar, človek...