Nálepkujete rybáře podle toho, jak je oblečen?

Červené tričko, oranžové tričko, rybář na břehu či zabrozen. Další reflexní oblečení na místech, kde nic nehrozí. Nálepkujete či škatulkujete? Vadí vám to u vody?

Nlikin - Profil | Čt 22.5.2025 18:35:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Stejně je zajímavé, z jaké kraviny se dá udělat téma. Já si díky tomu uvědomil, že naprosto nesleduji, v čem kdo k vodě chodí.
Musím se polepšit :-) :-) :-)

    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 22.5.2025 18:23:28

    Vévoda z Wellingtonu >> btw-vlastne teď mám na sobě kraťasy s maskovacim vzorem a zelenej vojenského svetr, já vlastně jako dost chodím v "zeleným",
    ale k vodě bych v tom nešel:-)
    Njn, vlastně sem v tom nějak u vody i byl, to sou konce:-)

      NDonrybarios - Profil | Čt 22.5.2025 18:18:09

      sliver >> S tím splýváním bych to úplně nepřeháněl. Kolik myslivců (nebo i trampů) tak splynulo, že chytli od kolegy kulku nebo broky :(

        Nroman - Profil | Čt 22.5.2025 17:59:29

        Donrybarios >> jééé na tu jsem zapomněl 🤣

          Nrazisdas - Profil | Čt 22.5.2025 17:59:02

          Chodim ve vecech, ve kterych se citim prijemne. Vetsinou nejake platene kalhoty, triko, mikina. Rybarske, myslivecke, nebo vojenske nenosim. Necejtim se v tom komfortne.Uz jsem byl u vody i v saku a spolecenskejch botech.
          Nejake nalepkovani podle obleceni neresim. Spis mi vadi, kdyz se rybari chovaj jak prasata- kolem sebe nastlano, nality... kdyz ma nekdo v hlave nasrano, tak to obleceni nezachrani.

            NVévoda z Wellingtonu - Profil | Čt 22.5.2025 17:58:49

            Donrybarios >> v normě, můžeme se v klidu potkat u vody :-))

              NDonrybarios - Profil | Čt 22.5.2025 17:55:04

              roman >> A přes rameno koženou brašnu na nářadí co se pamatuji :D

                NDonrybarios - Profil | Čt 22.5.2025 17:51:16

                Vévoda z Wellingtonu >> Tak já nemám s barevnými doplňky problém, taky jsem tuto zimu inovoval.
                A na přechodnou dobu jaro/podzim nepromokavou bundu, v té můžu i běžně na ulici :)

                  Nroman - Profil | Čt 22.5.2025 17:41:07

                  V době dávné musel mít správný rybář na sobě montérky a teď maskáče.....

                    Nsliver - Profil | Čt 22.5.2025 17:34:45

                    nechápu averzi vůči maskáčům. Vznikly přece z potřeby splynout s terénem, což je u rybářů žádoucí. Jestli ta averze neplyne spíš než od vojska, třeba od skinheadů.

                      NVévoda z Wellingtonu - Profil | Čt 22.5.2025 17:31:48

                      Donrybarios >> ahoj, děkuji za skvělý postřeh. Osobně už jsem od maskáčiny přešel na tmavě zelenou, z úplně stejného důvodu, který uvádíš. Jen pro inspiraci, co tím myslím, můj nejnovější přírůstek, takhle mám sladěný všechno vč. podložky, cítím se tak skvěle a bývám chválen okolím za rybářské cítění (p.s. ty oranžové cáry jsem ze zipu ihned sundal :-)))

                        NVévoda z Wellingtonu - Profil | Čt 22.5.2025 17:27:25

                        Rudina >> to ale neodpovídá z pohledu dneška ani tomu ani tomu. Zřejmě budeme muset začít všichni od píky a burani jsme všichni :-D

                          NDonrybarios - Profil | Čt 22.5.2025 17:25:07

                          Vévoda z Wellingtonu - >> Ahoj, mám pocit, že toto už se okrajově řešilo v jiné z tvých diskusí :))
                          Osobně mám k maskáčovině nějak zažitou averzi, přijde mi to spíše směšné, když se pár takových týpků u vody potká vypadá to na sraz domobrany :D
                          Jsou mezi námi i borci schopní obalit rukojeť prutu maskovací páskou a položit do maskáčových pípáků...to už je diagnóza.

                            NRudina - Profil | Čt 22.5.2025 17:23:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jít na ryby je sváteční událost, chodíš snad do Národního v maskáčích? Tady se podívej jak má vypadat slušně oblečený rybář

                              NVévoda z Wellingtonu - Profil | Čt 22.5.2025 17:22:33

                              kralicek >> jako chudej student, kterej jde od holiče.
                              Je hezky ostříhanej, vypulírovanej, ale pořád jde vidět, že je chudej :-)

                                Nsliver - Profil | Čt 22.5.2025 17:21:19

                                pepa-č >> ale lososů ne. A to stačí.

                                  Nsliver - Profil | Čt 22.5.2025 17:20:16

                                  pepa-č >> ehm, simms a patagonia mají málo camouflage modelů ?

                                    NBulda 64 - Profil | Čt 22.5.2025 17:19:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Všechny extrémy jsou na hovno a nic se nemá přehánět..
                                    Když má někdo od ponožek po náušnice značkové věci nebo strejda s bílým kyblíkem a očkama na teleskopu omotanýma izolačkou, pořád to nevypovídá nic o jejich rybářských schopnostech.. jéžíš, kolikrát už jsem se spletl v úsudku a byl vyškolen..
                                    Takže nesoudím 🤔.., ale přiznávám, že občas se musím pousmát dost, co se u vody potká.. ;)

                                      Nkralicek - Profil | Čt 22.5.2025 17:17:45

                                      Vévoda z Wellingtonu >> to je strašný. Chudák kluk. Celej zelenej, hadry jsou mu velký, vesta od vietnamců, klobouk jak Hořčák (třeba někdo trochu zasvěcený pochopí :-D )...

                                      Jako tohle je skutečnej a nefalšovanej EKL. Horší by bylo už jen, kdyby měl na sobě vzor "smrček".

                                        NVévoda z Wellingtonu - Profil | Čt 22.5.2025 17:10:17

                                        Řízek 5,125 >> a rum :-))