Rada kratke pruty díky

Dobrý den, plánuji si koupit 3m pruty kvůli manipulaci na lodi skrz vyvážku ale většinou se uvadi max zatizeni 80 g….kdyz tam dam odpadavaci max do 300 g nemělo by se stim nic stat ne?🙂 přemýšlím mezi prutem Sportex Prut Competition CS-5 Breakout 3 m 3 lb a Free Spirit Prut Helical 10' 3.00lb diky za odpovědi nebo zkušenostmi z těmato pruty díky
Autor diskuse: andrew313 - Profil , 27.2.2025 kaprařina - náčiní, doplňky

NA_dam - Profil | St 19.3.2025 19:24:33

Pindˇa >> Bola😀.Mal som roky chameleóna Fat boys slim 12ft a 3,5lbs rád naň spomínam. A keď my ukázali ten nový Fat boys tak to bol úplne iní prút jak akciou tak celkovým designom z pôvodneho Fat boya ostal už len názov a minima očká to uzavreli vo mňe. Chytám Trakker a Free spirit. A hlavne Propera asi tak 95%

    NPindˇa - Profil | St 19.3.2025 18:02:48

      NA_dam - Profil | St 19.3.2025 17:39:58

      sidneyv >> Mne sa zdá ,že ich v Rybe Trnava mali aj verziu FBS na ockách alcoline? Tak už asi robia len na minimách ako veľa ostatných značiek...

        Nsidneyv - Profil | St 19.3.2025 15:37:00

        A_dam >> ale sak tieto fbs maju minima ocka nie

          NA_dam - Profil | St 19.3.2025 13:22:35

          rezatypejsek >> Tie na minima očkách má Sportcarp ak si s nimi odchytal spon 10výprav mohol by si urobiť detailnú fotku predposledného tip očka, koncové dali z výplňou.

          Môj názor na minima očká sa nemení ani u Century či Free spiritu, určite nebrať zrovna tento model z minima očkami sme detialne prezreli z Icokarp a rýchlo sme utiekli zo Sportcarpu😀

            Nrezatypejsek - Profil | Po 17.3.2025 19:18:23

            sidneyv >> ber Fatboye...chytám tu poslední generaci už 3tí rok a je to parádní prut a zdolávačka tss..😄. Měl jsem i generace předtím a je to srdcovka 🙋🏻‍♂️. Jo a minima očka úplně v pořádku...všude čtu jak je to na hovno,ale koupím je zase...žádné rýhy od silonu ani šňůry nemám.

              NA_dam - Profil | Po 17.3.2025 17:10:50

              sidneyv >> Zober tie Fat boye to máš akurát. Aj keď si mal ešte skúsiť Hi-s 10ft a 2,75lbs.

              Viem to čo mal na videu na KrálovaTV keď znovu nič nechytili. To si stavajú oni na chytanie z člnov tam potrebujú malú dĺžku aby to neprekážalo. 10ft je univerzalnešia dlžka aj na chytanie z brehu či na vyvážku.

                Nsidneyv - Profil | Po 17.3.2025 6:49:53

                A_dam >> v stredu som bol tie fbs 10ft osahat v rybarstve v Trnave. Prekvapili ma, praveze aj v tych 3lbs su pomerne dost tuhe. Trochu maksie od fox horizon x4 10ft 3lbs.
                Drzal si tie fbs tuto poslednu verziu ? Rozmyslam, ze do tych 10ft 3lbs pojdem na vyvazku na vnk. Alebo este zvazujem si dat postavit, len tam su v tejto dlzke dost obmedzene moznosti. harrison ma tie kratke blanky vsetko take rahna. Bol som osahat aviatory 10ft, aj torrixy 10ft a potom tie nove nemecke blanky, co stavia aj Gabo aj Ballay, nuz nie su takto na omak zle, ale su neodskusane, neotestovane a asi by to bolo v buducnosti pripadne aj tazko predatelne. Cenovo to vychadza plus minus na rovnako ako tie fbs. Gabo doporucuje na vyvazku tie nemecke blanky ale ultra kratke a ultra jemne... dokonca som tam mal u neho v ruke postaveny 8ft 1,5lbs ze do clna na vnk :D to sa mi zdalo uz aj prilis kratke, aj prilis makke do takej zavadovej vody.

                  NAved - Profil | Ne 16.3.2025 22:41:59

                  Zdravím , kdo by měl zájem mám v bazaru Shimano Alivio CX 3,3m , 3 lb , 3 díl .2 ks podrobnosti přes SZ

                    Nrezatypejsek - Profil | Pá 14.3.2025 10:55:02

                    A_dam >> však píšu na vyvážku..

                      NA_dam - Profil | Pá 14.3.2025 10:37:14

                      rezatypejsek >> No to jedine na vyvážku, hádzať sa s tím nedá je to mäkké.

                        NAmurář - Profil | Pá 14.3.2025 10:35:45

                        Aved >> Čau, souhlasím s Giant fishing, vlastním druhou verzi morrionú v korku a vzhledově mi padly do oka Luxory od Giant fishing, tak sem sehnal tady na bazaru 2 za 4500 i s futrálama a nelituji, krásné, snesou hodně a na 3 lb krásně pracují(ohýbají do paraboli)

                          Ntomas22 - Profil | Pá 14.3.2025 9:59:33

                          Aved >> Souhlasím s tím co píše Aved. Sám jsem si pořídil Black stalker od ZFISH. Na webu mají i video z testů a 300g odpadávaly bych se asi úplně nebál :.)

                            NAved - Profil | Čt 13.3.2025 22:46:57

                            rezatypejsek >> je spousta i levnějších a dobrých prutů , Z Fish - Black stalker, Daiwa crostEXT , nižší řady sportex spousta Ti doporučí Etny nebo Kubo Fabian Giant fishing
                            Je to jedno hlavně ne minima ring

                              Nrezatypejsek - Profil | Čt 13.3.2025 22:14:58

                              LuboG >> v 10 ft na vyvážku jedině century fbs 😉😃

                                NLuboG - Profil | Čt 13.3.2025 9:38:34

                                andrew313 >> Ono rady s diskuzí jsou super, ale ne vždy to dopadne dle tvých představ, já jsem detailista a cajk se mi musí líbit a mít z něho fajn pocit, když mi někdo doporučí nějaký klacek a nejsem z něho nadšený, tak ten klacek může být sebelepší, ale prostě nebude pro mě. Pokud to máš stejně, tak tě to bude stát nějaký peníze, než si najdeš to, co pro tebe bude OK.

                                Pokud chceš prut čistě na vyvážku, tak bych se podíval na Trakker Defy v 10 stopé verzi, ale určitě koukni na weby v zahraničí, daly se pořídit do 3000 Kč za kus. Jsou to houževnaté pruty s velkou výdrží, není to úplně na odhoz, ale vyvážku super. Je to, ale už doprodej, takže nevím jestli ještě něco seženeš.

                                  NVojtechvojtech - Profil | St 12.3.2025 20:25:19

                                  andrew313 >> neco vem. Beztak vsude je neco🤷

                                    Nandrew313 - Profil | St 12.3.2025 20:19:05

                                    Čau díky za rady a diskuzi moc jste mi nepomohli mam z toho jeste vic hlavu v pejru😅😅 každopádně se na ty moriony kouknu

                                      NVojta78 - Profil | Čt 6.3.2025 21:39:35

                                      Vojtechvojtech >> Aha. Ty jsou super. Dík :-)

                                        NVojtechvojtech - Profil | Čt 6.3.2025 18:51:41

                                        Vojta78 >> bulls eye 5050.