Rada kratke pruty díky

Dobrý den, plánuji si koupit 3m pruty kvůli manipulaci na lodi skrz vyvážku ale většinou se uvadi max zatizeni 80 g….kdyz tam dam odpadavaci max do 300 g nemělo by se stim nic stat ne?🙂 přemýšlím mezi prutem Sportex Prut Competition CS-5 Breakout 3 m 3 lb a Free Spirit Prut Helical 10' 3.00lb diky za odpovědi nebo zkušenostmi z těmato pruty díky
Autor diskuse: andrew313 - Profil , 27.2.2025 kaprařina - náčiní, doplňky

N$ - Profil | So 1.3.2025 3:11:21

rezatypejsek >> crosswind u morionů je taky jak sněhová vločka. Co kus to originál

    Npjarmil - Profil | Pá 28.2.2025 21:55:37

    Mam od loňska gardner continental 10” 3,25 lb a naprostá pecka. Za mě doporučuju!

      NPedro1 - Profil | Pá 28.2.2025 21:48:08

      rezatypejsek >> Díky.

        Nrezatypejsek - Profil | Pá 28.2.2025 21:27:02

        Pedro1 >> už jsem to tady řešil...rozlepená sedla...očka mimo úplně...u graphenonu po reklamaci přišli oba pruty v úplně jiném odstínu..atd...atd...levné pruty od sportexu ani nekomentuju...hra na značku let minulých..bohužel..
        A že měli dokonalé klacky 🤩🫡☝️

          NPedro1 - Profil | Pá 28.2.2025 21:08:06

          Vojta78 >> Co tam máš za navijáky?
          Mně se nic nepovoluje.

            NPedro1 - Profil | Pá 28.2.2025 21:07:36

            rezatypejsek >> Rozumím, co se teda u nich děje?

              Nmurphyy - Profil | Pá 28.2.2025 21:00:13

              rezatypejsek >> tiez uz posledne roky mam pocit ze to ide k horsiemu, ale blank mi vyhovuje takze mu prepacim aj nejake mensie nedostatky..co si ale vsimam vseobecne tak su dost casto u roznych prutov krivo vyviazane ocka - nie voci linii so vsetkym ockami, ale voci blanku-ze ked kruh ocka ma byt kolmo ku blanku-tak ide napr sikmo ku rucke..lakovanie tiez nie je najstastnejsie, a ked sa ocko snazis mierne vyhnut aby si ho trosku vyrovnal tak narusis lak a potom ked chytis prut z pokoja a zasvihas nim tak to pocut..potom uz pri dalsom svihani nie az ked to vsetko opat "stuhne" :)
              no..vidim to tiez podobne..

                NMrtweyUbrus - Profil | Pá 28.2.2025 20:46:04

                Vojta78 >> Ty rukojeti a sedla navijáků jsou u Sportexu hrozně divný, teď jsem na výstavě koukal, kapráky, vláčáky, feedery a všechny pruty na rukojeti nějakou podivnost, karbon, hliník, barevný objímky, objímku v objímce.

                  NVojta78 - Profil | Pá 28.2.2025 20:34:18

                  Pedro1 >> Ty Moriony mám z loňska, také 3lb- jsou moc hezké, to bez pochyb-ale....třeba to sedlo navijáku- naviják tam drží jen na krajíčku, musí se fest dotáhnout, jinak se povoluje. Smutné je taky to, že mi na jednom popraskal lak u oček, což se mimo estetickou stránku projevuje nepříjemným lupáním při náhozu.

                    Nrezatypejsek - Profil | Pá 28.2.2025 20:26:08

                    Pedro1 >> protože už jsem je všechny vrátil (vyreklamoval) ...totální průser co se u nich děje..jako velký fanda sportex to těžko koušu. Ostuda...

                      NPedro1 - Profil | Pá 28.2.2025 20:19:38

                      rezatypejsek >> Proc myslíš?

                        Nrezatypejsek - Profil | Pá 28.2.2025 20:17:24

                        Měl jsem od sportexu kde co a momentálně je to totální předražená Čína a už bych zato nedal ani půlku co to stojí 🙋🏻‍♂️

                          Nmurphyy - Profil | Pá 28.2.2025 20:16:38

                          Pedro1 >> rozumiem, pre mna by boli 3lbs uz tvrde tak som zobral-zatial teda jeden 2.75lbs. 3lbs mam inu radu

                            NPedro1 - Profil | Pá 28.2.2025 20:13:05

                            murphyy >> Ano. Bral jsem je schvalne,prostě bezbolestné, kdyz mi ryba zajede do stuliku, tak proste utáhne brzdu a vyheveruji ji ven.
                            Já už mám za sebou všechny ty 15, 18, 22, 25 28 vlasce a pruty od 1 lb.
                            Ryba není sportovní nástroj, kapr už vůbec ne, chci ji ulovit, pokud mozno bez zbytečných tanečků.

                              Nmurphyy - Profil | Pá 28.2.2025 20:10:24

                              Pedro1 >> dobra volba..a nazivo su tie pruty pekne ako tiez pise kolega..mas 3lbs?

                                Npavloš - Profil | Pá 28.2.2025 19:35:09

                                mám invictusy 10ft 2.75 lb a super ale moriony jsem mnel taky v hledáčku

                                  NPedro1 - Profil | Pá 28.2.2025 18:24:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  andrew313 - >> Tohle jsou ty Moriony, mam ty pruty rád, silné, pěkné,....., když na to přijde, tak s nimi to 300 g olovo v klidu nahodis:-)

                                    NWamp - Profil | Pá 28.2.2025 13:20:58

                                    Na těch obrázcích tak nevynikne krásně zpracovany vínově temný blank s kevlar. ovinem po celé délce - a s tím korkem, fakt nádherné pruty, lehké, přitom pevné a příjemné do ruky.
                                    (ne, nejsem agentem SPORTEX... :-)

                                      NWamp - Profil | Pá 28.2.2025 13:17:56

                                      Mrkni ještě na tohle, jsou to úžasné pruty a v první fázi příjemně tuhé, až v zátěži začínají takovou dynamickou parabolu - mám je přesně na to co píšeš a nemůži si je vynachválit. Sice trochu dražší, ale stojí za to.

                                      https://www.tropicfishing.cz/prut-sportex-morion-stalker-selection-3-00m-10-0ft-3-00lb/?gad_source=1&

                                        NMrtweyUbrus - Profil | Pá 28.2.2025 0:44:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Helical bych nebral kvůli očkám.