Vánoce 2024 - dárky

Se blíží ať chceš a nebo ne. Tak co ti přinese, nebo přinesl Ježíšek z rybařiny? Třeba i auto pokud bude sloužit primárně jen na rybolov. Pochlubte se.
Autor diskuse: jurasoft - Profil , 29.11.2024 všeobecné - ostatní

Milda - Profil | Po 23.12.2024 21:33:41

Vash >> Z drakkarie? Tam nakupuji rád ;)

    Mr.Doctor - Profil | Po 23.12.2024 21:23:43

    Vash >> Ono i na pomalované ruce mohou vypadat hodinky jako elegantní a estetický doplněk .... a i vztah se dá vybudovat.... 😉😉 Krásné Vánoce 👍

      Polčis - Profil | Po 23.12.2024 21:21:15

      Rytíř >> Střízlivení jde užívat?

        Rytíř - Profil | Po 23.12.2024 20:57:46

        Polčis >> Každej střízlivění užívá jinak:-)

          Bezďa - Profil | Po 23.12.2024 20:57:36

          Darďas >> nejsou úplně můj styl, ale kvalita tam bude

            Bezďa - Profil | Po 23.12.2024 20:56:24

            Vash >> přesně tak. Není to poslední dobou tak běžné potkat někoho normálního v diskusi.
            Hezké vánoce chlape. Hlavně zdraví. Ostatní si koupíme

              Polčis - Profil | Po 23.12.2024 20:55:50

              Rytíř >> Šest dní bez rumu?Neblbni 🤣

                Rytíř - Profil | Po 23.12.2024 20:51:48

                Polčis >> Já myslím,že už musí bejt zvyklej:-)

                  Darďas - Profil | Po 23.12.2024 20:43:58

                  Bezďa >> Mi se povedlo nedávno tohle.🤦🏻Taky jsem je dostal na vánoce.🤷🏻

                    Polčis - Profil | Po 23.12.2024 20:43:33

                    Rytíř >> Jenže to je šest dní střízlivění...a to není jen tak!!!

                      Darďas - Profil | Po 23.12.2024 20:42:39

                      Bezďa >> 👍🏻pěkné.

                        Rytíř - Profil | Po 23.12.2024 20:37:12

                        Vash >> 6 litrů=u tebe 6 flašek rumu.Takže za mě cena gut:-)

                          Vash - Profil | Po 23.12.2024 20:35:35

                          Bezďa >> Přesně tak 😉👍🤩 Normální lidi sou schopný normální diškuze 🤘
                          Hele já fakt li kal na netu jestli ještě ty hodinky existují. A jó sice za 6 litrů, ale sou to stále ony. Pokud budou natahovací tak není co řešit 🤣

                            Polčis - Profil | Po 23.12.2024 20:33:12

                            Vash >> S tím časem máš pravdu, občas mně dost stresuje!

                              Bezďa - Profil | Po 23.12.2024 20:32:18

                              Vash >> prim sport jsou klasika. Přímky jsme měli snad všichni
                              Čas je relativní a není to nejdůležitější veličina v životě. A jestli máš nebo nemáš hodinky na ruce není důležité.
                              Hele v pohodě. Myslím že nejsme ve sporu a oba si rozumíme v pohledu na život.

                                Vash - Profil | Po 23.12.2024 20:30:28

                                Polčis >> Na co? Stejně by furt nešly jako ty nástěnný co jim neměním baterku 😉🤘🤣

                                  Polčis - Profil | Po 23.12.2024 20:29:21

                                  Vash >> Kup přesípací 😁

                                    Vash - Profil | Po 23.12.2024 20:28:11

                                    Bezďa >> Míval sem hodinky 😲 Prim sport 😤 Dostal sem je kdysi za výučák. Byly super 👍 Dal sem je jednomu Máyovi v Mexiku. Od té doby hodinky nemám. Za mě hodinky, hodiny, časo míra,.krade čas 🤣
                                    Ale teď sem na ně koukal a možná je z nostalgie koupím 🤔🤣

                                      Bezďa - Profil | Po 23.12.2024 20:21:39

                                      Vash >> v pohodě a v míru. Já to mám dost punk a chápu to.
                                      Každý máme svoje. Tak to má být.
                                      PS: mezi ten náramek by se ciferník hodil 😂

                                        Vash - Profil | Po 23.12.2024 19:37:26

                                        Bezďa >> Ale já to přeci nezatracuju 😉 Ať si každý nosí co chce 👍 Kdyby sme všici vypadali stejně, byla by to nuda 😤 Jen sem s nadsázkou psal jak mám já 🤘
                                        Ty třeba nosíš hodinky a máš k nim vstah. Já stříbrný náramky a čmáranice po těle a taky k nim mám vstah 💪 Líbí se mi individualismus 🤩
                                        Rozhodně nikoho a nic běháním a respekuju každého volbu 🙏
                                        Krásné svátky všem 🎆