Geoff Anderson a další funkční oblečení

Zkušenosti s fa Geoff Anderson a jeho produkty včetně dalšího funkčního oblečení. Membránové, Gore-Tex, softshell, Merino, Polartec, Thinsulate atd. Každý, kdo poradí a podělí se o vlastní zkušenosti je vřele vítán ;-)
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 27.12.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: murphyy Profil

Nmedvidek 1 - Profil | So 19.8.2023 17:10:00

jouza >> Tak to samozřejmě steřelí- jako všechno na slunci. Dáš to do baťohu- kabela kde nato nepere slunko a vše je ok.

    Njouza - Profil | So 19.8.2023 12:06:37

    Nazdarek, resite nekdo uskladneni obleceni dozer/urus v tech vedrech? Zejmena v aute byva obcas horko jak prase.... ma to na obleceni zasadnejsi vliv?

      Ncoatnick - Profil | Ne 23.7.2023 15:10:24

      MrtweyUbrus >> kdyby si chtěl vyzkoušet pro představu L jsem k dispozici. Osobně bych i já zhruba stejně vážící šel příště do XL. Takhle toho v zimě pod to moc nedám.

        NLuger46 - Profil | Ne 23.7.2023 10:34:13

        MrtweyUbrus >> jak říká kolega, vyzkousej to. Já mám xl a kalhoty bych potřeboval zase L. Dá se koupit oddělené ikdyz asi dráž. Opravdu záleží na typu postavy jestli Jses štíhlý a ramenaty nebo jen štíhlý. Výška a kila jsou zavádějící. Kupoval sem při postavě 183 Cm a 103 kg. Pak jsem začal zase cvičit a zhubnul na 86 kg a kalhoty jsou mě volný. Fakt vyzkousej. Je mozny ze vršek budeš potřebovat xxl a spodek jen xl.

          Nbochovák - Profil | So 22.7.2023 13:02:44

          MrtweyUbrus - Ahoj. Za sebe říkám určitě vyzkoušet. Pokud máš možnost. Měřím 190cm/92kg a mám Dozer 6 ve velikosti XL. Sedí mi perfektně v kombinaci s bundou od Northfinderu. Nemám to na sobě nacpaný a i pohyb v tom je volný. Hodně záleží na postavě. Není 190/95 jako 190/95. Někdo má širší ramena někdo větší břicho. Těžko takhle doporučit velikost.

            Nmurphyy - Profil | So 22.7.2023 0:56:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            neviem ci nahoda, ale pri celkovom vytacani medu ma ani jedna princezna vcielka nebodla..
            cize geoff uz mam teraz okrem lyzovacky/prilezitostneho bezkovania/do lesa na huby/cize vsetkeho kde je potreba sa ochranit teraz aj na vcely..:)

              Nmedvidek 1 - Profil | Po 19.6.2023 5:23:27

              MrtweyUbrus >> ber xxl-jak tam dáš spodky-bude to těsný a ten nepřijemnej pocit,že tě to tlačí a nemůžeš se hnout-za to nestojí,když už to tolik stojí.

                NMrtweyUbrus - Profil | Čt 15.6.2023 17:10:45

                Ahoj, jakou velikost bundy GA (Dozer) by jste doporučily na výšku 190cm/95kg? Bude stačit XL? Mám Hoody 3 ve stejné velikosti a je mi dobře, lehce delší.
                Ale jde mi o to aby se pod to vešli i nějaké vrstvy, nebude lepší XXL? Díky za vaše zkušenosti.

                  NPeter94 - Profil | Pá 9.6.2023 20:40:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Letne novinky od GA

                    Nmurphyy - Profil | Čt 25.5.2023 23:51:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    a.. min. roku po dlhom hladani som si kupil prve nohavice od geoff anderson, a dnes mozem povedat ze mam uz od nich skoro vsetko co nosim na ryby..
                    -inak nejake veci nosia uz aj moji rodicia..
                    -je to drahsie to jo, ale ja som vdacny za tu firmu, ma zmysel, aj co sa tyka zivotneho pros. a bla bla, ale oni nie su len bla bla, oni to aj robia..
                    -za mna..prave taku firmu podporim-ze ked si kupim jednu bundu-druhu budem musiet kupit az mozno za 10 rokov..resp ked sa mi bude ina pacit ;)

                      Nmurphyy - Profil | Čt 25.5.2023 23:50:59

                      chlapi, zaciatkom min. roka som zacal uvazovat ze uz si konecne kupim nejake tie lepsie nohavice na ryby..kedze som to neriesil..myslienka bola>hlavne mat dobre veci do roboty, stare potom na robotu okolo domu/murovanie/vsetko mozno a ryby..

                        Ncoatnick - Profil | Út 23.5.2023 15:57:59

                        murphyy >> jj ještě jednou dík za tip

                          Nmurphyy - Profil | Út 23.5.2023 14:43:23

                          coatnick >> tak az dnes doslo, vsetko super nove v original sacku, visacky, za tu cenu super skoda ze postovne je viac ale aj tak dobra kupa

                            Ncoatnick - Profil | Po 22.5.2023 16:26:39

                            coatnick >> ještě doplnění 12.jsem večer objednal, 15.poslali, 17.jsem dostal

                              Ncoatnick - Profil | Po 22.5.2023 14:20:38

                              coatnick >> ještě tam byly i pytlíky proti vlhkosti

                                Ncoatnick - Profil | Po 22.5.2023 14:19:47

                                murphyy >> v igelitovem pytli, snad originál, visacky také , vše vypadalo jako nerozbalene. I když Geoffa nekupuju zrovna běžne...

                                  Nmurphyy - Profil | Po 22.5.2023 10:12:44

                                  coatnick >> jaky bol stav, vsetko vpohode? v com to bolo zabalene?

                                    Nmurphyy - Profil | Po 22.5.2023 7:07:22

                                    edit..otec je inak elektrikar-revizie a tak cize chodi po terene..
                                    ked som mu podaroval koli istym okolnostiam maskacovu hoody3-uz teraz na kazdy jeho vyjazd je to jeho bunda number1 :)
                                    osobne, mna to este mozno viac tesi ako to oblecenie funguje na mojich znamych..tym si to tak ako akoby testujem..resp som z toho rad-ze aj im to funguje, chapete ;)

                                      Nmurphyy - Profil | Po 22.5.2023 6:46:53

                                      inak su bundy napr na privlac:
                                      kratke
                                      potom budy klasicke
                                      potom lepsie bundy
                                      potom dozer
                                      a potom dozer rough.. :DD

                                      (dozer rough) inak u GF neskutocne co ti chlapci tam vyvadzaju-proste presne bunda co chcem !! :)))
                                      krasne dlhy spodok ze si mozem sadnut do lode/stolicku malu..oni su pasaci....
                                      clovek musi vyskusat.. :) ja viem ze budu komentare ako napr ze je to sustakovina a tak, ale mna to nemusi zaujamat, teraz davam (rozmyslam) ze dam otcovi povodnu DOZER6 a ja budem mat tu Rough-ktoru som povodne planoval na jesen-zimu-jar. no uvidime :)

                                        Nmurphyy - Profil | Po 22.5.2023 6:17:35

                                        coatnick >> ja este nemam..tusil som daval tiez gls, no uvidime ako do konca tyzdna, inak dik za info