Geoff Anderson a další funkční oblečení

Zkušenosti s fa Geoff Anderson a jeho produkty včetně dalšího funkčního oblečení. Membránové, Gore-Tex, softshell, Merino, Polartec, Thinsulate atd. Každý, kdo poradí a podělí se o vlastní zkušenosti je vřele vítán ;-)
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 27.12.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: murphyy Profil

Ncoatnick - Profil | So 20.5.2023 12:11:12

murphyy >> tak medvídek XL dorazil už v úterý, na to že jsem volil tu nejlevnější variantu GLS, pod L dozera se vejde, akorát trochu dole vycuhuje. Ale je to v pohodě, možná tam narvu i laclace.

    Nmslavk3 - Profil | Ne 14.5.2023 19:46:52

    Luger46 >> dikec

      NLuger46 - Profil | Ne 14.5.2023 6:06:26

      mslavk3 >> je příjemný na telo takže klidně jako první v zimě. A vždy si kup velikost která spis přiléhá na tele než moc na volno.

        Nmslavk3 - Profil | So 13.5.2023 23:58:07

        Luger46 >> jj, ten helikon, někde totiž bylo myslím psaný, že je jako druhá vrstva, že je volnejsiho střihu. Nicméně díky....

          NLuger46 - Profil | So 13.5.2023 23:02:25

          mslavk3 >> ten helikon? Jo jako první. Je příjemný na telo. Teď když už mám wizwool od Geofa tak mám helikon jen záložní. Je mě už navíc velký takže ho nejspíš dam tatovy.

            Nmslavk3 - Profil | So 13.5.2023 20:52:49

            Luger46 >> čau, to jsi používal jako první nebo druhou vrstvu?

              Nmurphyy - Profil | Pá 12.5.2023 23:58:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              coatnick >> mne napr dozer 6 Lko "naprazdno" tz ze ked mas len triko sedi super, ale na zimy potrebujem vacsiu velkost..koli spodnym vrstvam..ale aj ta Lkova je pre mna v pohode, ale mala by byt este vacsia- pre mna na zimu koli vrstveniu- cize to ocakavam od novej rough xl..
              ale aby to neznelo velmi complicated..

              dakujem Bohu ze ma priviedol ku znacke GA, jednak setrim prirodu, moje veci, pochopil som ze aj dnes sa daju vyrabat kvalitne produkty..hoci si clovek musi zo zaciatku priplatit..ale stoji to za to..

                Ncoatnick - Profil | Pá 12.5.2023 23:42:14

                murphyy >> ono vlastne jsem si nemohl moc vymyslet, nabidli mi Dozera 6 jen v L za velice slusnou cenu, protoze mi vycoudili posledniho Dozera 5 za bura, na kram ani neprisel...

                  Nmurphyy - Profil | Pá 12.5.2023 23:36:49

                  coatnick >> presne tak, Lko mam na leto, XL budem mat na zimu

                    Ncoatnick - Profil | Pá 12.5.2023 23:31:53

                    murphyy >> toho Dozera jsem bral na celorocni noseni, to L je v pohode, ale uz pod nim neni tolik mista na mraz , to by byl lepsi XL , ale to vetsinou neprsi nebo mam i jine bundy.

                      Nmurphyy - Profil | Pá 12.5.2023 23:22:06

                      coatnick >> bral som xl hnedy, na moje potreby-vrstvenie bude ok..
                      skorej by som bral keby si povedal svoju vysku a hmotnost, nez udaje o sirke hrude apod..ale nech sadne dobre a sluzi! zdarec

                        Ncoatnick - Profil | Pá 12.5.2023 23:13:56

                        murphyy >> zelenyho XL , hrud 120, mam to do chladnyho mokryho pocasi pod L Dozera hrud 128.
                        Doufam ze to velikostně vyjde. Pod to jen Merinovy triko.

                          Nmurphyy - Profil | Pá 12.5.2023 22:49:30

                          coatnick >> aku velkost a farbu si bral?

                            Nmurphyy - Profil | Pá 12.5.2023 22:48:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            jedna spomienkova z jesne min roka, snad nevadi..dozer 6tka na vybornu..kto hovori ze je to plastenka tak to nikdy nevyskusal..ale na zimu je potreba vrstvit..
                            inak ta stuka bola zobrata..

                              Ncoatnick - Profil | Pá 12.5.2023 22:47:56

                              murphyy >> dik, Teddy uz taky jede ke me.

                                Nmurphyy - Profil | Pá 12.5.2023 22:37:59

                                inak, niekto skusenost uz mozno s novym rough?
                                https://www.youtube.com/watch?v=LFT5lXBt_uE

                                  Nmurphyy - Profil | Pá 12.5.2023 15:03:37

                                  a Teddy demo uz ide ku mne ;) pouzival som doteraz Thermal3 Jacket ale netrafil som velkost hoci je super, tak to budem mat ako spodnejsiu vrstvu, jasne nie uplne najspodnejsiu, na leto a tak..
                                  a teddy xl bude potom na vsetko ostatne :)

                                  inak uz dlhsie som premyslal nad dozer rough, teraz je aj akcia na tropicu, tak som neodolal a dozer rough budem skusat na jesen.. kedze ten dlhsi spodok-ked si sadnem atd pri bobkarine..alebo na lodi pri vlacke..ono staci potom jeden element kde je cloveku zima a uz nie je celkom v pohode :)
                                  tak som si to zvazil ze toto este potrebujem na moje lovy..neskor ale asi az za par mesiacov dam mozno nejake postrehy 👍

                                    Nmurphyy - Profil | Pá 12.5.2023 14:26:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    aktualne akcia na geoff ofiko web shope
                                    https://www.geoffanderson.com/shop/?search=demo
                                    DEMO verzie produktov za znizenu cenu, produkty su ale stale nove, nepouzivane, len mohli stat rozbalene na roznych vystavach, obchodoch..za mna pokial niekto z toho nieco najde co planoval kupit uz predtym, je to dobra volba, tak len pre info ;) 👍

                                    The products have been shown at a fair. They are missing their bag and in some cases also their hang tags.
                                    But none of the products have any damage and are of course fully guaranteed.

                                      Nicokarp - Profil | Čt 4.5.2023 11:14:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnes som si urobil trochu radosti s touto Buteo bundou,mal som predtým Raptora,bola fajn,ale táto je dizajnovo,ako aj funkčnosťou ešte lepšia,budem ju využívať hlavne na prívlač,ale dá sa používať aj na kaprov,hlavne do upršaných dní,som spokojný,vrelo odporúčam,no až na tú sumu za ňu,ale človek žije len raz.😊

                                        NRadek Fox - Profil | Po 24.4.2023 17:21:32

                                        murphyy >> Marťas, jsme spokojení, dobře jsme ve Strachotíně nakoupili a určitě to nebylo naposledy 👍👌💪