Geoff Anderson a další funkční oblečení

Zkušenosti s fa Geoff Anderson a jeho produkty včetně dalšího funkčního oblečení. Membránové, Gore-Tex, softshell, Merino, Polartec, Thinsulate atd. Každý, kdo poradí a podělí se o vlastní zkušenosti je vřele vítán ;-)
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 27.12.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: murphyy Profil

Nmurphyy - Profil | Po 24.4.2023 9:34:53

Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.4.2023 9:27:51 >> Ahoj Radku, tak super, nemas vobec zac ;) aj som si myslel ze ste zvolili tu XL takze fajn ;)

    NRadek Fox - Profil | Po 24.4.2023 9:27:51

    murphyy >> Ahoj Martine, odpověď od Tebe jsem čekal a moc za ní děkuji. Jo, potvrdil jsi přímo náš výběr👍Radek 🦊

      Nmurphyy - Profil | Po 24.4.2023 9:24:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.4.2023 7:24:23 >> poviem za mna, mam cez 190cm vaha okolo 90kg mozno nieco viac, a velkost spodneho mam XL a akurat, do mensej velkosti by som nesiel.
      cize ta XL by mohla byt ok na neho

        NRadek Fox - Profil | Po 24.4.2023 7:24:23

        Ahoj chlapi, zdravím od vody. Měl bych dotaz. Vím, kde najít a znám tabulky GA. Máme vybráno, ale raději se ujistím a třeba bude někdo podobné postavy jako můj bratr. Vysoký je 188cm a váží 100kg, není tlustý. Jakou koupit velikost spodního prádla od GA? Díky za doporučení a rady 😊

          NPolčis - Profil | Pá 24.3.2023 17:34:48

          GTdpcfix >> A s těma slipama jsi spokojený?

            NGTdpcfix - Profil | Pá 24.3.2023 16:27:37

            poldeci >> ja to vedel ze jsi zlaty synek:)

              Npoldeci - Profil | Pá 24.3.2023 9:56:55

              GTdpcfix >> tak kupuj,urob si radosť
              https://us.therm-ic.com/store/sock-set-fusion-outdoor/

                NGTdpcfix - Profil | Pá 24.3.2023 6:06:54

                poldeci >> já jsem zapomel...omlouvam se synek zo slovenska ....ja jsem to napsal malo polopaticky (lopata je nastroj napr. na vykopove prace a neee ty... aby jsi se mi tu zase nerozplakal) dekuji kazdopadne za tip jsi zlaty synek:)

                ted vazne....vyhrivane ponozky jsem mel a levne nebyly ale znacku uz nevzpomenu, ale nebyla to nejaka hitparada a sly dost rychle do kytek, je to par let z5.

                  Npoldeci - Profil | Pá 24.3.2023 5:54:47

                  GTdpcfix >> gugl a napíš vyhrievané ponožky, je toho hafo, ja mám od thermic…. Kupuje sa to podobne ako čiapka,alebo mama ti niečo vyberie 🤣

                    NGTdpcfix - Profil | Pá 24.3.2023 5:03:28

                    poldeci >> A tak daš nám tip? Nebo zůstaneme u toho že cena je vysoká?😀

                      Npoldeci - Profil | Čt 23.3.2023 20:30:29

                      Keď sa bavíte o ponožkách tak do zimy, na obstávanie/ u mňa na bboat/ zatiaľ najlepšia kúpa vyhrievané ponožky, kúpil som merino s najsilnejšími baterkami, má to BT, mobilnú aplikáciu, na max vydržia hriať 6 h, problém je akurát veľmi vysoká cena

                        NRadek Fox - Profil | Čt 23.3.2023 19:07:35

                        Polčis >> 👚🛍🥿😂

                          NPolčis - Profil | Čt 23.3.2023 15:14:51

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2023 6:32:16 >> Od té doby,co jsem to zjistil, nosí Jakub (Gtdpcfix) růžové slipy 😁

                            NRadek Fox - Profil | Čt 23.3.2023 6:32:16

                            Polčis >> Tohle je zápis na poděkování, že jdeš s dobou 😂😂😂

                              NPolčis - Profil | Čt 23.3.2023 5:58:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              GTdpcfix >> To né,to už jsem vychytal a vím, že nejvíc hřeje růžová barva.

                                NGTdpcfix - Profil | Čt 23.3.2023 5:50:49

                                Polčis >> jasně že jo... ty budeš ale potřebovat hodně "teplé" ponožky že?

                                  NPolčis - Profil | Čt 23.3.2023 5:32:59

                                  GTdpcfix >> Doporučíš i nějaké ponožky na léto do sandálů?

                                    NGTdpcfix - Profil | Čt 23.3.2023 4:52:32

                                    hadr kapr fakr boy >> já je kupuju vždycky V Sportisimo , A je pravda že je občas neměli. Chodím tam vlastně jenom pro ně:) A když už jsou tak si většinou vezmu aspoň 5 párů.
                                    Nemáš zač:) ať slouží…

                                      NGTdpcfix - Profil | Čt 23.3.2023 4:50:21

                                      Big Mike >> však je čas:) ted už snad bude dobre a tak budou treba až na podzim nejdrive:)

                                        NGTdpcfix - Profil | Čt 23.3.2023 4:49:14

                                        coatnick >> Ano oni možná budou trošičku méně pružňejší A ještě malý detail je dobré je dobře skladovat… přítelkyně zvykla balit ponožky do ruliček do sebe A úplně dobře jim to nedělá.
                                        Simms ponožky jsem nikdy neměl takže bohužel srovnání nemám.
                                        Ale za těch pár korun co tady tyhle stojí si je fakt chvalim.
                                        Tak ať slouží:)