Geoff Anderson a další funkční oblečení

Zkušenosti s fa Geoff Anderson a jeho produkty včetně dalšího funkčního oblečení. Membránové, Gore-Tex, softshell, Merino, Polartec, Thinsulate atd. Každý, kdo poradí a podělí se o vlastní zkušenosti je vřele vítán ;-)
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 27.12.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: murphyy Profil

Ncoatnick - Profil | St 22.3.2023 21:44:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

GTdpcfix >> tak už dneska od rána běhám ve Voxx fuseklich a jsou luxusní a opravdu mi připomínají ty 10* dražší Simms. O něco min teda pruží, anebo je to dáno že jsem nohou na horní hranici daného rozměru.Doufam, že už letos nevyzkousim jak hřejí v zimě.
Test smradu jsem provedl před chvílí, nenápadně jsem podstrčil nohu na konci dne pod manželčin nos a ani slůvko protestu. Nebo je mrtvá na čenich.
Tak ještě jednou díky.

    NBig Mike - Profil | Ne 19.3.2023 11:05:39

    GTdpcfix >> objednal ve slevě, Orbit prý nemají, poslali mi tedy jen ty jedny vybrané na zkoušku - MACON. Sundám je, není to trága, ale chlupy i po 3 sundání pouští:(( Tak počkám nebo kde uvidím obchod, zaběhnu jestli ty Orbity mají.
    A teď koukám, mají je normálně skladem, jen už ne ve slevě, to nepochopíš. Dementi!

      Nmurphyy - Profil | Pá 17.3.2023 21:05:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Big Mike >> za mna topka je toto Geoff Anderson Ponožky REBOOT Sock
      jak na kazdodenne nosenie ci uz doma alebo do prace, na ryby tiez ok-do vacsej zimy potom este jedna vrstva na to napr wooly (ktore nosene samostatne mozu zanechavat zmolky)
      tie reboot uz nosime cela rodina..pokial to nosis len doma-ze sa noha nespoti tak kludne mozes nosit aj par tyzdnov bez vyprania..za mna lepsie som nikdy nemal..a mozem vyhodit vsetku tu kopu lacnych ponoziek co sa za tie roky doma nazbieralo :) v akcii sa dali zohnat aj za ~600KC

        Nhadr kapr fakr boy - Profil | Pá 17.3.2023 9:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        GTdpcfix >> fusekle jsem už skoro nekoupil, ta největší velikost už neni.
        A ještě k tomu přelíznutí.. kamarád jednou jednu přelíz a nalíznul si pásovej opar přes celou hubu 😁
        Díky za doporučení, od nohou mám rád teplíčko a v Norsku se hoděj.

          NLuger46 - Profil | St 15.3.2023 14:03:29

          Terryx >> a nebo tohle je za ty prachy dobrý, používal jsem to před Geofem, už je mi to velký páč jsem zhubl asi 15 kg :)
          https://www.armed.cz/termo-pradlo-komplet-helikon-level-2-cerne-63677/

            Nmurphyy - Profil | St 15.3.2023 13:42:12

            Terryx >> bude-ak to nebude geoff/devold a ine, zbehni do nejakej predajne so sportovymi potrebami/army a pod a tam najdes dost cenovo priaznivych funkcnych veci aj s merino, akryl atd
            edit-skus sa poobzerat aj u znacky zajo

              NTerryx - Profil | St 15.3.2023 13:32:35

              Luger46 >> fiha, vypadá to dobře, ale ta cena je na mě moc. I když pokud budu chtít merino tak to asi o moc levnější nebude...

                NLuger46 - Profil | St 15.3.2023 12:39:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Terryx >> Wizwool komplet v gramáži 210, je super a fakt v zimě to poznáš, dá se i na jaro
                i na podzim, nemušíš se bát, že by ses přehřál :) cana dražší ale je to super komplet.
                https://www.carpconcept.cz/geoff-anderson-wizwool-210-set/

                  NTerryx - Profil | St 15.3.2023 10:36:34

                  Zdar pánové, poradíte s výběrem značky nebo i modelu hodně hřejivého termo prádla? Chtěl bych si pořídit něco přírodního respektive vlněného tím pádem asi merino. Máte s něčím dobré zkušenosti nebo mi poradíte něco jiného? Díky

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 14.3.2023 12:21:58

                    Pindˇa >> 😆👍😆

                      NPindˇa - Profil | Út 14.3.2023 12:19:52

                      drvoštěp >> Ještě že jsou ty ryby😁

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 14.3.2023 12:18:11

                        Pindˇa >> Celý pracovní život mě sere chodit do práce😆😆😆

                          NPindˇa - Profil | Út 14.3.2023 10:15:32

                          roman >> Zkusím taky na léto

                            Nroman - Profil | Út 14.3.2023 10:07:53

                            Pindˇa >> tak zkus takové ty nízké, používám a supr

                              NPindˇa - Profil | Út 14.3.2023 10:01:03

                              drvoštěp >> Celý pracovní život jsem hledal ty správne a až jsem je našel, tak nemají asi ten elastan nebo co a jak mě poslední dobou už na fajront začínají otekat nárty tak to stahuje jako pras...😆

                                Ndrvoštěp - Profil | Út 14.3.2023 9:54:46

                                Pindˇa >> Taky ta moje hlídá kvalitu😆😆😆

                                  NPindˇa - Profil | Út 14.3.2023 9:53:19

                                  drvoštěp >> Díky vyzkouším je. Kvalitu nechám na manželce co řekne, když se doma po dvanácti hodinách vyzuju🤣

                                    NPindˇa - Profil | Út 14.3.2023 9:51:06

                                    Luger46 >> Dik to už je moc peněz těch pět párů zrasuju za dva měsíce

                                      Ndrvoštěp - Profil | Út 14.3.2023 9:27:06

                                      Pindˇa >> Tyhle😆

                                        Ndun - Profil | Út 14.3.2023 9:05:05

                                        Zkuste mrknout na ponožky Surtex až na ně narazíte vyrábí různý tloušťky.