Geoff Anderson a další funkční oblečení

Zkušenosti s fa Geoff Anderson a jeho produkty včetně dalšího funkčního oblečení. Membránové, Gore-Tex, softshell, Merino, Polartec, Thinsulate atd. Každý, kdo poradí a podělí se o vlastní zkušenosti je vřele vítán ;-)
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 27.12.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: murphyy Profil

Ndrvoštěp - Profil | Út 14.3.2023 8:27:53

Pindˇa >> Ty, přesně nevím, ale kupuje mi je žena v Lidlu. Fakt to jsou držáci. A bordel na noze nedělají. Když je mráz, tak beru druhé bavlněné. A v létě do bot kupuje ty podkotníkový, takový krátký jakoby sportovní.

    NLuger46 - Profil | Út 14.3.2023 8:24:44

    Pindˇa >> hele to byl tip na zimní na ryby😉 do práce nosím bavlněné, sedím hlavně v kanclu😁 ale lehčí z Merina mám na jaro a podzim od Benonu z armyshopu.
    https://bennon.cz/produkt/trek-sock-merino/
    Jinak e-shop Armed.
    Do zimy na ryby mam ty tlusté černé od Geofa ale ty stoji tisícovku😁

      Ndrvoštěp - Profil | Út 14.3.2023 7:42:40

      Pindˇa >> Ponožky CAT. Nosím je v práci celoročně.

        NPindˇa - Profil | Út 14.3.2023 6:38:41

        Luger46 >> Ahoj dej tipa na takové ne moc teplé a aby netáhly. Ne na ryby,ale jako pracovní do teplého provozu. Stejný co @Big Mike mě dělají funglovky, než se párkrát vyperou, a navíc hodně tahnou v nártu používám jen Enderberg Strauss

          NLuger46 - Profil | Po 13.3.2023 23:15:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Big Mike >> tohle dělají hlavně bavlněné ponožky, které jsou na zimu úplně k hovnu. Natáhnou pot a zůstanou vlhké. Porid z merina nebo s kombinaci polyesteru či polyamidu. Když v nich bude elastan tak je to plus a nebudou te táhnout. Hlavně žádná bavlna.

            NBig Mike - Profil | Po 13.3.2023 22:22:19

            GTdpcfix >> jak prubnu, tak tě vynesu buď do nebe nebo zatratím v pekle:))

              Ncoatnick - Profil | Po 13.3.2023 22:20:04

              GTdpcfix >> jo tak jsem to myslel. Do prace v tom zbytecne nechodím.

                NGTdpcfix - Profil | Po 13.3.2023 22:10:21

                Big Mike >> tak snad budeš spokojen, když tak pak dej vědět.

                  NGTdpcfix - Profil | Po 13.3.2023 22:09:10

                  coatnick >> tohle taky nesmrdí....ale dnes jsem mel zimní holinky a v kombinaci s těmito ponožkami už se mi to zdálo zbytečné ...ale např do bot na hory je beru i v létě třeba na výšlapy atd...není nad kvalitní ponožku

                    NBig Mike - Profil | Po 13.3.2023 21:47:41

                    GTdpcfix >> objednáno + něco na zkoušku z těch lehčích.

                      Ncoatnick - Profil | Po 13.3.2023 21:43:29

                      GTdpcfix >> vypadaj pouzitelne, za super cenu. davam si do pamatnicku. Jinak ja klidne chodim v mejch do extremu i v paraku a noha si nestezuje a ani nesmrdi (to si ale myslim asi jen ja)

                        NGTdpcfix - Profil | Po 13.3.2023 21:14:34

                        Polčis >> raději hlupej než ať jsem taky vylízanej :D

                          NPolčis - Profil | Po 13.3.2023 21:00:41

                          GTdpcfix >> Jak chceš,umreš hloupej 😁

                            NGTdpcfix - Profil | Po 13.3.2023 20:56:01

                            Polčis >> radeji ne ....stejne by to bylo zase jenom neco o lizaní:D

                              NPolčis - Profil | Po 13.3.2023 20:52:36

                              GTdpcfix >> Potřebuješ taky dobrou radu?😁

                                NGTdpcfix - Profil | Po 13.3.2023 20:41:32

                                Big Mike >> vyzkousej ....tech 130kč je prd...měl jsem je dneska u vody a bylo mi v tom už prostě horko.
                                jj dej na polčise - on je na lízaní přeborník...hlavě lízni ten spravný spodek:D

                                  NBig Mike - Profil | Po 13.3.2023 20:15:52

                                  GTdpcfix >> dám na tebe ve výběru, ono mít teplo v holínkách i v létě není k zahození, v zimě ještě více a dle polčiše tedy líznu bruskou spodek.)

                                    NGTdpcfix - Profil | Po 13.3.2023 19:19:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Big Mike >> jestli muzu poradim ti toto....ale jsou dost teple takze je pouzivam opravdu jen pres zimu.
                                    jine ponozky na ryby a zimni turistiku uz nekupuji, mimo jine stoji prd.

                                    https://www.sportisimo.cz/voxx/orbit/190139/?varianta=1183505&

                                      NPolčis - Profil | Po 13.3.2023 18:10:35

                                      Big Mike >> Musíš občas oškrábat paty 😜