Geoff Anderson a další funkční oblečení

Zkušenosti s fa Geoff Anderson a jeho produkty včetně dalšího funkčního oblečení. Membránové, Gore-Tex, softshell, Merino, Polartec, Thinsulate atd. Každý, kdo poradí a podělí se o vlastní zkušenosti je vřele vítán ;-)
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 27.12.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: murphyy Profil

Nkarlak - Profil | Po 13.3.2023 17:33:50

no bud se ti poti dost nohy nebo mas nejake divne ponozky musis koupit nejake cenove drazsi nebo si davej pod ne nejake letni slabe nebo si ustrihni silonky co nosi zensky ale mam dojem ze prodavaji take kraticke letni podle rocniku se divim zes to neresil drive tak suche nohy preji

    NBig Mike - Profil | Po 13.3.2023 16:41:48

    Optám se, existují teplé ponožky, které když sundám z nohy, nezůstává mi po nich na chodidle vrstva chlupů? Co koupím, jsem pak na mrtvici, po každém sundání buď do sprchy nebo ožmolit venku na zápraží.

      Nkarlak - Profil | Út 7.3.2023 16:25:56

      ja jsem si ji koupil na vanoce mam 130kg a tak mam velikost jumbo a je mi tak tak zatim mohu rici ze v letosni zime je tepla az az a to jsem pod ni nenosil ani thermo pradlo obycejne bavlnene triko a letni slabou mikinu je ale pravda ze ta cena by mela byt o 1litr nizsi

        Njouza - Profil | Út 7.3.2023 10:21:53

        murphyy >> díky... nebudu to přehánět, asi sem tam naimpregnuju plus v případě pocitu, že je třeba:-). Musím ušetřit nějaký čas i na vlastní rybařinu.

          Nmurphyy - Profil | Po 6.3.2023 22:50:13

          jouza >> cauko, este k tomu praniu, (dozer/urus) - tak ako pises tam Grangers Performance Wash - po vyprani mozes aplikovat Grangers Performance Repel PLUS spray-to ci po kazdom prani zalezi na tebe, ale kedze (dozer/urus) neperes casto-tak by som to kludne daval po kazdom

          - na spodnejsie vrstvy s merinom - Grangers Merino Wash

          toto co spominas 2v1 (wash+repel) > to nemam vyskusane, ale aj keby si pral v tom 2+1 a nakoniec este dal ten repel spray (co uz velmi netreba) tak urcite tym nic nepokazis, alebo tiez nedal a bude to tiez v pohode :)

            Nsauron13 - Profil | Čt 23.2.2023 7:06:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 22.2.2023 16:43:22 >> Ráďo, samozřejmě bych v té bundě nedal ani přítah, ale je to vždy na úkor menší faldy na břiše :). Mám jí na civil a stejnou velikost bych zvolil i na ryby, protože nejdůležitější je, dobře vypadat, montáž, krmení a cajky nejsou tak důležité, když chceš být u vody úspěšný :). Hlavně nebýt vandrák :)

              NLuger46 - Profil | St 22.2.2023 20:34:20

              sauron13 >> za tu cenu mohla byt aspon s nějakou membránou.

                NRadek Fox - Profil | St 22.2.2023 16:43:22

                sauron13 >> Tome, přes pupek jsou mi také volnější, a to jsem pěkně vypasený. Hele, když ji máš zapnutou na sobě se spodní vrstvou, tak natáhneš ruce? Předpažíš oběma, jo? Vzhledem k Tebou uvedeným proporcím v to moc nevěřím. Já si kvůli tomu musím kupovat XXXL 😉

                  Nsauron13 - Profil | St 22.2.2023 15:57:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak včera jsem objednal, dnes dorazila a přes počáteční nervozitu, protože na výměny a vracení mám štěstí, mi krásně sedí :). Přes ramena a ruce je na těsno, v pase trochu rezerva, ale cajk, takže ještě jednou všem děkuju.
                  I manželka bundu ocenila, ale ne tu její cenu hahaha :)

                    Ncoatnick - Profil | St 22.2.2023 8:48:04

                    murphyy >> jo souhlas, ale zas se tím člověk nesmí stresovat. Drobné hrichy dělám dál, zase nemusím být stihlej a nasranej. Já ani nemůžu být vychciplej, když jsem mýval až 11-12 tréninku/zápasu/závodu týdne jako žáček tak jsem byl 170/70 a ani gram tuku. Samozřejmě jsem v té době podělal metabolismus, protože při takovém výdeji energie jsem do sebe mohl valit vagony žrádla. No nic nebudeme to tady zasravat, to bychom se neoblékli.

                      Nmurphyy - Profil | Út 21.2.2023 23:53:58

                      coatnick >> si hlavne to co zjedia a vylucia tvoje bakterie..podla toho priberas alebo chudnes..ak sa postaras o svojich dobrych kamaratov v crevach-oni sa postaraju o teba.. alebo ked krmis zlych kamaratov (novodoba strava) tak je to opacne..ale bolo by to na dlho, knihy a knihy..
                      len chcem povedat to, ze mame to v rukach, ale sami seba zabijame, a nedame telu-dokonalemu organizmu sancu a priestor sa uzdravit

                        Ncoatnick - Profil | Út 21.2.2023 23:34:02

                        murphyy >> jj jsem bohuzel typ , co se vic nadechne a ma hned 2 kila nahore...častejší strvou jsem shodil 5-7 kilo, par pak pravidelnou chuzí, uz jsem dokoumal , že když dam min 5000 kroku a jim normalně už se mi vaha nehla pomalu 2 roky. Dal uz ty kila moc dolu nejdou, Ted me dohnaly opožděně vánoce, chripečka a par nevinnych oslav.
                        Rano mi pekne ty hrichy zpočítá vaha, a kloubouk dolu pred cinany, že vymysleli algorytmy, ktery ti z chodidla vyctou report, za ktery by se nemusel stydet vyzivovej poradce.

                          Nmurphyy - Profil | Út 21.2.2023 22:58:35

                          coatnick >> vsetko je o strave-potom pohyb to len vylepsuje..
                          a casovani chodov..nechat telo regenerovat/zmenit typ spalovania../.. po dobu min tych 12-14-16 hodin od posledneho jedla ze sa nic neprijima len voda..ale toto uz sem nepatri..

                            Ncoatnick - Profil | Út 21.2.2023 22:42:49

                            Peter94 >> ty mas pekny BMI, co my normalni jedinci...

                              NPeter94 - Profil | Út 21.2.2023 19:18:03

                              sauron13 >> Mam 186cm , 80kg a tu istu bundu mam vo velkosti L a sedi perfekto.
                              Mam aj taku vestu ,ale teraz som si nie isty ,aku mam velkost,nie som doma

                                Njouza - Profil | Út 21.2.2023 17:06:09

                                tak na kšiltovky moc nejsem, ale možná vyzkouším... mne zatím nejvíc mile překvapil thermal 3 overall. Pohodlné, kompaktní.... Tedy pokud není třeba na záchod :-)

                                  Nmurphyy - Profil | Út 21.2.2023 15:22:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  inak len dalsi postreh z mojej strany:
                                  predtym som na viacdnove rybacky nosil kopu veci-aj to nestacilo nakoniec ked zacalo prsat..skoro vsetko mokre..aj ked som mal pristresok..
                                  teraz si zoberem par veci od geoffa a viem s tym fungovat par dni bez problemov lebo: ked musim vyjst na breh/vodu co sa tyka pripravy/zdolavania atd..tak ked si dam dozerku tak nepremoknem a fungujem pod brolickom suchy..dalo by sa toho napisat vela..ale kto chodi casto na ryby, a skusil geoff, ten vie ze ta investicia za to stala..netreba na zaciatok vsetko..hlavne vonkajsia vrstva..
                                  s tym som zacal aj ja a za ten jeden rok nakoniec ked idem na ryby mam na sebe od nich uz pomaly vsetko ;)
                                  aj ta ich siltovka Flexit Delta ma dostala a uz ju maju aj moji kamosi ;)

                                    Ncoatnick - Profil | Út 21.2.2023 14:09:16

                                    Quel Malheur >> já bych i tak radeji bral XL, ale v ty ceně (prakticky za doprodejku Dozer 5) mi ji nabídli jen L abych neplakal..
                                    Chci ji nosit i v teplejším období ve slejvaku.
                                    Ale tlustou ala peřovku Simms a zároveň krtečkové zimní lacláče pod bundu nedám, resp. bych ji zničil.

                                      NQuel Malheur - Profil | Út 21.2.2023 12:20:43

                                      coatnick >> přesně tyhle půjdou velice rychle do prdele...

                                        Nmurphyy - Profil | Út 21.2.2023 12:03:58

                                        sauron13 >> inak presne tu ZESTO ciernu mam vo velkosti L-pouzivam zvacsa na bezne nosenie a super, na ryby len vynimocne v zime ked to poriadne tuhne a mam na to dalsiu vrstvu dozer aby som zbytocne nezaspinil..
                                        poviem asi tak-na mna (pas) je velkost L ok, ale vzhladom na vysku by trebalo XL..:) cize preto mi pasuju obidve ale ako som spomenul-uz mam v tom jasno a volim len XL

                                        Hoody3 mam tiez v XL a ok-aj ked az tak celkom neobopina ale pekne si to viem stiahnut, a nezda sa velka vzhladom na moju vysku..ta XXL ZESTO bude na teba ok