- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ktere boty na podzim a zimu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
22x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nkarlak - Profil | St 28.12.2022 17:35:19
NMatass - Profil | St 28.12.2022 16:09:00
Nstefan_pista - Profil | So 5.11.2022 13:48:59
Nno comment - Profil | Pá 4.11.2022 20:19:53
NPindˇa - Profil | Pá 4.11.2022 14:45:42
Nzelenac - Profil | Pá 4.11.2022 14:28:16
NErva - Profil | St 2.11.2022 19:10:40
Nmizu1505 - Profil | St 2.11.2022 16:27:57
Ja používam v chladnom a sychravom počasí toto a som maximálne spokojný.
https://bosp.sk/produkt/ural-pro?
NSem - Profil | St 2.11.2022 13:18:44
NPindˇa - Profil | Út 1.11.2022 20:48:33
NJ.F. - Profil | Út 1.11.2022 20:20:53
Podobné to bylo s broďáky. Někdo přísahal na kombinaci teplého prádla a dýchacích kalhot a dokázal v nich stát dlouhou dobu i v ledové vodě. Jiný zase musel mít neopreny, v dejcháčích to v zimě nedával.
Byl jsem teď párkrát u vody až do tmy, ale za teplot, co byly v uplynulých dnech, to nemělo vypovídací hodnotu. To stačily normální trekovky s membránou. Uvidíme za pár dnů, až teploty začnou klesat.
NDulf - Profil | Út 1.11.2022 19:20:46
NBambi.SpP - Profil | Út 1.11.2022 18:33:02
Tak já koupil tyhle předloni a je v nich zima snad větší než v těch penovejch gumovkach ,při sezení v kresilku samozřejmě a jít se v tom skoro nedá
Nsumec 1950 - Profil | Út 1.11.2022 8:30:14
Nmachajda - Profil | So 29.10.2022 6:10:02
NJ.F. - Profil | Pá 28.10.2022 23:57:39
V zimě po horách chodím v něčem jiném, o tom tady nediskutujeme.
Problém není při chození, ale při stání. Viděl a slyšel jsem o různých řešeních, viděl jsem chlapy, co si sebou vozí polystyrenovou desku, elektrické vyhřívání apod. Každý máme tu hranici citlivosti nastavenou jinak, mě prostě mrznou nohy! A hledám řešení.
Oblečení pro různé situace mám (asi) vyřešené, boty pořád ne.
Npepson - Profil | Pá 28.10.2022 17:20:41
Mám kvalitné boty, do ktorých ide len obyčajná ponožka, žiadne štrikované super termo ftákoviny a zima začne byť aj v nich, ale trvá to dlho :o)
Vláčkarovi stačia aj zateplené crocsy, lebo sa stále hýbe-je to o pohybe :o)
Nhaas - Profil | Pá 28.10.2022 15:08:16
Nkarlak - Profil | Pá 28.10.2022 13:44:59
NDulf - Profil | Pá 28.10.2022 8:46:00
NMirek M. - Profil | Út 25.10.2022 18:38:51
https://www.sportovna.cz/boty-salomon-toundra-pro-cswp-m-cerna/
NJ.F. - Profil | Út 25.10.2022 17:11:17
Problém mám pokaždé při sezení nebo stání na místě. Zatím jsem mrznul ve všem, trošku pomáhaly vyhřívané vložky, ale zima na nohy mě nakonec od vody vyhnala. Problém je i to, když se při přesunu noha v neprodyšné botě potí, pot v botě zůstane a pak se při státní ochladí. Někdo se proto přezouvá až na místě, ale tahat dvoje boty? Snažím se počet věcí spíš minimalizovat.
Vlekaři na Šumavě prý používají v zimě na státní na sněhu u vleku tyhle boty: https://www.uhabakuka.cz/produkt/180965/viking-zimni-boty-arctic-20-vel-42
Včera mi dorazily, až se ochladí, tak je otestuji. Jsem zvědav.
Nhaas - Profil | Čt 22.9.2022 17:10:49
NStrop 330 - Profil | Čt 22.9.2022 17:01:44
Nberco444 - Profil | Čt 22.9.2022 16:03:34
Nosím ich cez zimu občas na hlavátky - keď si ich nasadím namiesto broďákov, tak tomu hovorím obyvačkové chytanie...ľahké, teplé...
taktiež ak teraz "sedím" alebo ležím na kaproch v noci, aj okolo 0, t. j. bez fyzického pohybu, tak parádne teplo...
Nie každému to môže vyhovovať, ergonómia je pre mňa subjektívna tak do 15 km nájazdu denne, potom už cítim na nohách únavu (v tomto sú lepšie napr. garmonty čo mám, ale to je niekoľkonásobne väčšia cena)...
Samozrejme, materiál je mäkký, tak je tam predpoklad poškodenia, prepichnutia...mne vydržali 5 rokov a dnes mi práve prišli nové, opäť značky demar..za 30 euro aj s dopravou...
NTom - Tuk - Profil | Čt 22.9.2022 12:58:51
https://www.google.com/search?source=univ&tbm=isch&q=eva+holiny&client=firefox-b-d&fir=73FewjvBW83QvM%252CaM_VfsKRGRZnNM%252C_%253BssjoJBCcV6oc2M%252CtVHQLTSJj1jfrM%252C_%253BzzhkTlU0a0-UDM%252Cm3a6xjklgDOZpM%252C_%253Bg6jDCdoSmQMCsM%252CGAP28gY0If3IOM%252C_%253BNgUE1u-rbFmwIM%252COSXyik_NawLuYM%252C_%253BtdNTj1co7PBchM%252C0wQnkULxMO6HiM%252C_%253B_UI78QocFFTZ-M%252CYAEnzOQzft7cIM%252C_%253Bg14JxjX7chHMcM%252CoQDphg7GKoRtxM%252C_%253BZVoAgpVJV9OmQM%252CHVWjSQBWOROGWM%252C_%253BMzNacGtcSb9KoM%252CS0nLCzVTfF3ITM%252C_&usg=AI4_-kRdvzdNwfMtaaZ8JKg53lrU-bpWRw&sa=X&ved=2ahUKEwj_g_nEnqj6AhV4hP0HHSazDYIQjJkEegQIIhAC&biw=1920&bih=927&dpr=1
Kdo si nevybere tady ať cinkne. Nadiktuji mu t.č. na sanitku bez klik =))))
NTom - Tuk - Profil | Čt 22.9.2022 12:46:40
Naktimell - Profil | Čt 22.9.2022 9:33:36
NMjaška - Profil | Út 20.9.2022 20:37:29
NLuger46 - Profil | Út 20.9.2022 12:29:15
https://www.carphouse.cz/boty-a-holinky-vass/vass-zateplene-vodotesne-boty/
NCaldas - Profil | Po 19.9.2022 17:41:45
V zásadě jde o dvě věci: jestli to máš na aktivní chytání ( kde se člověk hybá ) nebo na nějaké dírky a kapraření. V obou případech nevybirej v rybářských potřebách ale někde jinde.
V obou případech je ale základ kvalitní ponožky. Máš-li jakýkoliv dotaz klidně mi zavolej.
NMARUNA - Profil | Po 19.9.2022 13:11:51
NDeawon - Profil | Po 19.9.2022 7:28:26
NLuger46 - Profil | Ne 18.9.2022 15:13:42
NErva - Profil | Ne 18.9.2022 12:35:51
Nhaas - Profil | Ne 18.9.2022 8:46:06
NLuger46 - Profil | Ne 18.9.2022 8:31:53
NDeawon - Profil | So 17.9.2022 22:22:25
Nicokarp - Profil | So 17.9.2022 19:57:51
NPindˇa - Profil | So 17.9.2022 19:50:49
NErva - Profil | So 17.9.2022 19:22:50
NErva - Profil | So 17.9.2022 19:21:25
Nicokarp - Profil | So 17.9.2022 19:02:04
NK73 - Profil | So 17.9.2022 18:31:45
NErva - Profil | So 17.9.2022 17:50:05
Ndrvoštěp - Profil | So 17.9.2022 16:48:32
NErva - Profil | So 17.9.2022 16:44:41
NDeawon - Profil | So 17.9.2022 14:25:34
Nrybomil - Profil | So 17.9.2022 11:25:00
NDeawon - Profil | So 17.9.2022 9:45:47
NMr.Doctor - Profil | Pá 16.9.2022 19:05:39
NPindˇa - Profil | Pá 16.9.2022 18:34:05
NPindˇa - Profil | Pá 16.9.2022 10:46:15
NEdoPaR - Profil | Pá 16.9.2022 10:18:33
NMr.Doctor - Profil | Čt 15.9.2022 18:09:04
Optifade Elevated II , která májí izolaci 1600g komplet všude, váží jako pár 5,5 lbs.....tedy jedna bota cca 1,25 kg https://global.lacrossefootwear.com/alphaburly-pro-18-optifade-elevated-ii-1600g.html Tudíž předpokládám, že níže uvedené boty budou s uvedenými třemi různými izolacemi vážit cca 1 kg kus.... Podle mě ta cena ještě není taková strašná, koukni na podobné boty jako Muck, Dryshod, LaCrosse a další.....prostě tak to je, ale samozřejmě je možno koupit i Delfína, ale o podobné službě celkem pochybuji....
NDeawon - Profil | Čt 15.9.2022 17:57:54
Npepek52 - Profil | Čt 15.9.2022 12:17:27
Nkaprus - Profil | Čt 15.9.2022 11:15:35
NDeawon - Profil | Čt 15.9.2022 9:53:11
Hlavně vláčím, takže potřebuji něco v čem ujdu několik km podél vody.
Na delší sezení a hlavně na leden-únor mám thermo gumovky, které mám o číslo větší a mám zezspodu několik vrstev izolace. A při sezení doporučuji pod nohy desku miralonu (izoluje a oproti polystyrenu se nedrolí).
NEdoPaR - Profil | Čt 15.9.2022 7:08:41
NMr.Doctor - Profil | St 14.9.2022 17:30:25
https://www.cabelas.com/shop/en/cabelas-instinct-zoned-insulated-rubber-boots-for-men?cm_soc=email&type=promo|ch|NorthernFootwear|012822
Nrobbie - Profil | Út 13.9.2022 8:46:28
Ndula - Profil | Po 12.9.2022 19:46:30
Nrobbie - Profil | Po 12.9.2022 18:08:24
Ja by som volil čižmy, napr. niečo z týchto: https://www.polovnictvoforest.sk/240-cizmy?order=product.price.asc
Čtenáři této diskuse také sledují
NKrátkodobá kaprařina x9947
NKaprařský top vercajk3167
NFanclub značky Shimano16401
Njaký zimní komplet?157
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDalešice ??8160
NLithiové baterie - srovnání1546
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...



















