- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Najstabilnejší ROD POD
Vdaka za vase rady!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nkaprus - Profil | So 15.1.2022 9:29:18
Nkaprus - Profil | Út 11.1.2022 7:59:01
NLukas H - Profil | Pá 7.1.2022 20:23:44
NStruhadlo - Profil | Pá 7.1.2022 14:10:00
Ndukin - Profil | Pá 7.1.2022 11:15:02
Původní hrazdy jsem obrousil a k nim přivařil 40mm profilu, který jsem vzal ze středových tyčí.
Stojan nikdy neroztahuju na max takže mi to nechybí.
NLukas H - Profil | Čt 6.1.2022 22:29:27
Čas 0:11 minuta není to náhodou stojan od foxe, ten v těch kotrmelcích :-)
NStruhadlo - Profil | Čt 6.1.2022 22:04:21
Nvydra Lucky - Profil | Čt 6.1.2022 13:05:33
Ndukin - Profil | Čt 6.1.2022 13:02:43
NStruhadlo - Profil | Čt 6.1.2022 12:49:03
NCarplounge - Profil | Pá 31.12.2021 17:36:14
Ndukin - Profil | Pá 31.12.2021 11:48:27
Samozřejmě že nerez je jiný materiál než hliník, ale když už jsme u toho tak není hliník jako hliník, jsou v tom opravdu velké rozdíly.
Pracuji s těmi materiály že 😁
Ovšem troufám si tvrdit, že když dám botičky na Ranger, tak se ten solar může jít zahrabat.
Jedině že by si ho kurtoval, ale to by zase trpěla vizuální stránka některých 😁
Ranger ale drží i bez nich stejně dobře, neprohýbá se, nepruží atd. a to díky silnější konstrukci která se mi osobně ze stojanů líbí nejvíce.
Prostě a zkrátka každému se líbí něco jiného.
V menší velikosti ten nový solár vypadá dobře a možná ho vyměním za malý Stalker.
Budu si ale muset vyrobit botičky. 😁
Nzkolbi - Profil | Pá 31.12.2021 9:26:24
https://www.memelcarptackle.lt/en/product/1410-meccanica-vadese-tech-nick-4-5-rods-black-tubes-and-black-joints
Nelisak1 - Profil | Čt 30.12.2021 16:01:49
NMr.Doctor - Profil | Čt 30.12.2021 15:36:15
NLenoch - Profil | Čt 30.12.2021 14:38:24
Nzdežák - Profil | St 29.12.2021 9:49:31
www.mcarp.cz
NMr.Doctor - Profil | St 29.12.2021 1:40:29
NSAMI - Profil | Út 28.12.2021 23:44:43
NFugasm - Profil | Út 28.12.2021 23:07:33
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 22:59:17
NFugasm - Profil | Út 28.12.2021 22:52:55
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 22:51:05
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 22:49:32
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 22:47:09
NFugasm - Profil | Út 28.12.2021 22:35:01
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 22:24:16
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 22:21:23
NSAMI - Profil | Út 28.12.2021 22:05:11
On ani ten Ranger není vyloženě plasťák a taky něco váží. Ty plastový díly jsou podle mě hodně kvalitní.
Solar je samozřejmě hezčí, mám k němu dokonce i 3 různý délky těch tyček co drží hrazdy aby se dal stojan postavit jak "low pod"-ve spojení s krátkými titanium indikátory, tak s klasickými Euro swingery (myšleno kvůli středové tyči)
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 21:50:52
Ndukin - Profil | Út 28.12.2021 21:46:10
Ona ta barva je celkově nic moc, ale to už tu určitě někdo psal.
Ty plasty co na stojanu jsou, se mě osobně líbí hodně a hlavně je to udělané tak, že na těch lakovaných věcech nezůstávají po dotažení žádné stopy. Být tam šroubky tak je to vidět.
Jinak každý bude asi chválit to svoje.
Kdybych chtěl tak si nerezový Solar koupím taky, ale to bych musel MK2 prodat a to nepřichází v úvahu. Mám i malý Stalker plus a sedí mi. Taky s botičkama.
Ten solar mi přijde spíše jako taková lesklá hračka. Moc se mi to pod pruty nelíbí.
I vidličky od solaru mám raději černé.
NSAMI - Profil | Út 28.12.2021 21:26:53
K tomu vysouvání-určitě je to tou plastovou vložkou a je i dost možný že to je rukama, protože po dotažení a povolení je to prostě kouslý do sebe a dělá mě to na všech 6ti nohách....
Za tu cenu to prostě mělo být řešený jinak(třeba tak jak to má JAG)...
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 21:21:45
NWamp - Profil | Út 28.12.2021 21:17:29
NSAMI - Profil | Út 28.12.2021 21:12:06
NWamp - Profil | Út 28.12.2021 21:11:19
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 21:00:17
NWamp - Profil | Út 28.12.2021 20:59:11
Nelisak1 - Profil | Út 28.12.2021 20:49:53
NSAMI - Profil | Út 28.12.2021 20:36:39
Jinak k tématu. Mám jak Ranger MKII, tak WorldWide i s global kitem a chybu neuděláš ani s jedním.
U foxe mě vadí vysouvání noh naopak a u Solaru zase to že když vysunu nohu a zaaretuji ji sroubem, tak někdy nejde po povolení zasunout a musím s tím šachovat(myšleno vzhledem k ceně)...
NMr.Doctor - Profil | Út 28.12.2021 19:32:02
NCarp Team Quattro Ne - Profil | Út 28.12.2021 17:28:19
Jak na Labi s prutama směřujícími k nebi,tak i na šíravě. Velká variabilita i stabilita, vše na závit, žádný plast,2 sady hrazda na 3 a 5 prutů.
Ndrvoštěp - Profil | Út 28.12.2021 17:16:30
Npenemecek - Profil | Út 28.12.2021 17:07:55
Ndrvoštěp - Profil | Út 28.12.2021 16:17:45
Ndrvoštěp - Profil | Út 28.12.2021 16:15:10
NAndyDrt - Profil | Út 28.12.2021 16:01:13
NAndyDrt - Profil | Út 28.12.2021 15:59:23
Ndukin - Profil | Út 28.12.2021 15:39:56
S plasty není sebemenší problém, drží a neblednou, prostě to funguje.
Jinak ranger MK2 je jeden z těch pevnějších i bez botiček.
Nejvíc se mi na něm líbí ta variabilita, nejméně ta hrozná šmejdská barva. Nepomáhají tomu ani ty otřepy a špony uvnitř.
Úprava na komaxit a prodloužené hrazdy na dva pruty o 4cm. 😉
NMomo - Profil | Út 28.12.2021 15:25:10
Pripajam link priamo na vyrobcu: https://www.foxint.com/home/product/ranger-mk2?c=pods-and-rod-support
Čtenáři této diskuse také sledují
NLithiové baterie - srovnání1546
NKrátkodobá kaprařina x9945
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
NKaprařský top vercajk3167
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NZlatá kaprařská malina1332
NHarrison - vše o této značce3722
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NCcMoore a vše kolem něj3769
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...


















































