Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

jarda85 - Profil | So 7.10.2023 16:04:52

kubsta >> Hezky ale měl bych strach z toho třetího zápasu. Tož ať to vyjde.

    kubsta - Profil | So 7.10.2023 8:37:32

    Já to mám dnes takhle

      Vash - Profil | So 7.10.2023 7:07:28

      Puškvorec. >> Kája přeci 😉😝🤣 Uvidíme večer. Karta super a závěr bude stát za to 🤘💪

        Puškvorec. - Profil | Pá 6.10.2023 23:10:47

        chm chm.., žádné předpovědi na zitřek ? Kdo dostane či nedostane víc po čuni ))

          Vash - Profil | Po 25.9.2023 21:26:10

          Sice nee MMA, ale borci co maji stovky zápasů. Kdo je podle vás z těch tří nej. Pro mě všici, každý má svůj styl a sou to fakt borci 💪👍🤘
          https://www.youtube.com/watch?v=1ubhXnifDgk

          https://www.youtube.com/watch?v=d21167Fofeo

          https://www.youtube.com/watch?v=IwAOh9g2nH0

            kubah - Profil | Ne 24.9.2023 21:57:58

            Vash >>

              Vash - Profil | Út 19.9.2023 12:16:31

              Rastislaf >> Ale jo 😉 Jen ten postoj mu moc nejde mi přijde 😕 Koukni jak vypadá, když se pustí do přestřelek 😩 Jako vydrží absolutní nesmysl 👍💪

                Rastislaf - Profil | Út 19.9.2023 10:53:59

                Esox >> Já také přemýšlel že to tam loupnu sólo za stovku, ale ten kurz co byl před zápasem mě nepřesvědčil to tam dát.
                Špatná ale nebyla, celkem se držela a taky tam něco rozdala. Mě se prostě moc to ženské mma nelíbí, nemůžu si pomoct, ale ta Austin je celkem pěkná baba a nelíbí se mi už jen když si vezme chránič na zuby, natož když je tam pak zbitá, je jí škoda na to mlácení =D

                  Rastislaf - Profil | Út 19.9.2023 10:50:10

                  Vash >> Já bych neřekl, zápas s Apolem, nebo i ten první s Bojanem nebylo rozhodně válení v half guardu, pro mě má tedy Kozma mnohem atraktivnější zápasy, na Karlose se nedá koukat ( jediný jeho zápas co se mi v poslední době líbil bys s Atilou =D ).

                  UFC jsem neviděl, chci mrknout na záznam, jestli bude čas. Ono toho bylo tento víkend moc, chtěl bych mrknout i na KSWčko, aspoň na zápasy Viktora a Hambáče.

                    Esox - Profil | Út 19.9.2023 10:06:42

                    Rastislaf >> měl jsem to stejně, jen jsem ještě zkusil Austin :-(

                      Vash - Profil | Út 19.9.2023 8:59:56

                      Rastislaf >> Jako Kozma je srdcař, ale jeho styl je stejný jak Vémoli a nikam se neposunul... 🤨 Soupeře vždy utavil v pěti kolech.
                      Viděl si Ševčenko? To byl slušný fajt 👍 Na ženský tvrdý, pěkný boj 🤘💪

                        Rastislaf - Profil | Út 19.9.2023 8:46:31

                        Vash >> Jojo, moc jsem mu to finále přál, za ty jeho předchozí výkony by si to určitě zasloužil, ale také jsem nějak tušil, že to neklapne. Kurz na Bojana byl parádní.

                          Vash - Profil | Ne 17.9.2023 7:49:02

                          kubah >> Tak nějak sem to čekal.... Jako měl to hodně rychlý

                            kubah - Profil | Ne 17.9.2023 3:21:53

                            Kozma dostal pěkně naloženo hned v prvním kole..
                            .

                            A opět mohlo být ukončeno dříve.

                              jarda85 - Profil | Út 12.9.2023 21:36:19

                              Vash >> souhlas 😉

                                Vash - Profil | Út 12.9.2023 17:03:43

                                jarda85 >> Tak bombu na to má 💪👊 Uvidíme, bude to zajímavý zápas 🤘👍

                                  jarda85 - Profil | Út 12.9.2023 16:58:10

                                  Vash >> Jo to asi jo, ale nevím proč, ale myslím si že ho Nganou uspí.

                                    Vash - Profil | Út 12.9.2023 15:05:28

                                    jarda85 >> No zatím MMAčkaři v boxu dostávali na prdel 😕 I když Connor předvedl pěkný Fajt 👍💪🤘

                                      jarda85 - Profil | Út 12.9.2023 12:14:58

                                      Rastislaf >> Zkusim to dát třeba za 300-400 Kč, v životě jsem projebal víc. A když by to vyšlo, tak bude na kafe.

                                        Červené karty: Pac.fox