Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Kolínko - Profil | Út 29.3.2022 12:38:39

Frenky >> docent kukuřice - 29.3.2022 12:05:34 >> Správně,musíme se snažit.Od čtvrtka má být humus počasí.
U vody je krásně:-):-):-):-)

    Ndocent kukuřice - Profil | Út 29.3.2022 12:05:34

    Docent Kolínko >> neni čas na fotky dokud je teplo tak hurá do práce ať jsem brzy u vody

      NDocent Kolínko - Profil | Út 29.3.2022 10:28:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jedna ranní, na rychlo☝️☝️☝️☝️

        NDocent Kolínko - Profil | Út 29.3.2022 10:24:01

        Frenky >> docent kukuřice - 29.3.2022 7:20:40 >> Nazdar,ani jeden z nás neměl.Žížala je přes den,a já už jsem tam hrozně málo.Musel jsem se usadit trochu vedle.....
        A kde je foto kávy?Nemáš foťák:-)

          Ndocent kukuřice - Profil | Út 29.3.2022 7:20:40

          Dobré ráno z pracovního procesu káva na stole

            Ndocent kukuřice - Profil | Po 28.3.2022 22:17:20

            Tak kdo má dneska noční pacholci

              NDocent Kolínko - Profil | Po 28.3.2022 19:46:00

              Docent Žížala >> Super, dopoledne ti to tam Blecha přiveze. Třeba ho ukecáme na sponzoring😜👍
              Je nadšenej, docela jsme ho nakazil.
              To víš to jsou ti restituenti☝️☝️

                NDocent Žížala - Profil | Po 28.3.2022 19:06:57

                Docent Kolínko >> Tak to je paráda to bude jízda 🤣🤣🤣🤣

                  NDocent Žížala - Profil | Po 28.3.2022 19:05:55

                  Docent Kolínko >> pěkný 😱

                    NDocent Žížala - Profil | Po 28.3.2022 19:04:45

                    Docent Kolínko >> jojo hnedka ráno zařídím 👍👍👍

                      NDocent Kolínko - Profil | Po 28.3.2022 18:38:18

                      Docent Žížala >> Jo a máme všechno TB a KK jako dar grátis☝️☝️

                        NDocent Kolínko - Profil | Po 28.3.2022 18:36:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Docent Žížala >> Všude písek a travička, jak u moře 👍

                          NDocent Kolínko - Profil | Po 28.3.2022 18:12:41

                          Docent Žížala >> Byli jsme s mladým, a 5,2 celkem dobrý na B?
                          Huròn s Blechou hlídají👍

                            NDocent Kolínko - Profil | Po 28.3.2022 18:08:06

                            Docent Žížala >> Hele řekni u tebe v práci klukům asi o 15 kýblů a připrav vyčisti dvě popelnice.
                            Mám zásobu TB a KK

                              NDocent Žížala - Profil | Po 28.3.2022 13:51:18

                              Docent Kolínko >> ok zatím dávej tam i tam 🙄🙄🧐

                                NDocent Kolínko - Profil | Po 28.3.2022 13:42:55

                                Docent Žížala >> Máme,ale chtěl vidět zbrojní průkaz.Hele,ten vršek vypadá lépe než dolejší,ale víš jak to je.Dobrý je že se tam nikdo normálně nedostane:-)))))

                                  NDocent Žížala - Profil | Po 28.3.2022 13:38:29

                                  Docent Kolínko >> tak co máme

                                    NDocent Kolínko - Profil | Po 28.3.2022 13:32:31

                                    Docent Žížala >> Ještě to přeměřím a nějak upravíme.Musíme doladit postup,už moc času není.Příroda je nevyzpytatelná.

                                      NDocent Žížala - Profil | Po 28.3.2022 13:29:43

                                      Docent Kolínko >> ok možná bych trochu přidal 👍👍

                                        NDocent Kolínko - Profil | Po 28.3.2022 12:58:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Docent Kolínko >> Dnes B cca 4,7 na oba flíčky...

                                          Červené karty: show must go on