Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Žížala - Profil | Ne 19.12.2021 7:39:29

Tynecka >> a tak to má být ale co ty rána 🤮🤮🤮😨🤣🤣😂😂

    NDocent Žížala - Profil | Ne 19.12.2021 7:36:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dobré ráno káva na stole 😳

      NTynecka - Profil | Ne 19.12.2021 6:20:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dobré ranko všem, my jsme měli včera vánoční večírek u koní, gulášek v koliku, svarak, punc, cukroví, chlebíčky.... Bylo to moc super všichni jsme se fakt nasmaly. tancovalo se prostě super mejdlo 🤣🤣

        NPetr64 - Profil | So 18.12.2021 16:31:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak práce venku pro dnešek skončila a pracuju v chatě.😉

          NPetr64 - Profil | So 18.12.2021 13:40:05

          chřenovák >> Ne,musel bych to na zimu vozit do Brna. Dá se to koupit.

            Nchřenovák - Profil | So 18.12.2021 12:34:58

              NDocent Kolínko - Profil | So 18.12.2021 12:28:04

              Tak pánové ve čtvrtek jsem potkal a B1 pána rybáře. Tahal líný a okuny.
              Líny na fialovou bavlnku a okouny na červenou. Údajně je i zde na mrku, ale přezdívku neřekl a omlouval se, ale chápu ho. Domluvili jsme další lov, on prej jinam než na B1 nechodí. Těžkej borec.... Ani jsem nevybalil věci a jen ho pozoroval, to jsem nezažil 👍👍👍

                NPetr64 - Profil | So 18.12.2021 11:42:55

                chřenovák >> Nejde mi okopírovat odkaz,ale zadej si na wiki Voňatka citronová.

                  Nchřenovák - Profil | So 18.12.2021 11:30:35

                  Docent Kolínko >> Myslel jsem tohle

                    Nchřenovák - Profil | So 18.12.2021 11:20:34

                    Docent Kolínko >> Skořice tam je taky videt 😂

                      NDocent Kolínko - Profil | So 18.12.2021 11:12:31

                      chřenovák >> Že by skořice?

                        Nchřenovák - Profil | So 18.12.2021 9:10:32

                        Petr64 >> Ty štěpky jsou co za koření ?

                          NDocent Žížala - Profil | So 18.12.2021 7:04:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dobré sobotní ráno káva na stole 🤔

                            NPetr64 - Profil | Pá 17.12.2021 19:17:19

                            Docent Žížala >> Mohlo by,ale raději to mám zavřený v kýblu a svobodu vzorky dostanou o svátcích v udírně.😁

                              NDocent Žížala - Profil | Pá 17.12.2021 19:11:23

                              Petr64 >> a ráno to běhá po zahradě 😲😲😲😂🤣😂🤣😂

                                NPetr64 - Profil | Pá 17.12.2021 17:39:06

                                Docent Žížala >> Já s mojou taky. Vždycky si pěstuju 450-500 paliček. Následující sezona bude trochu slabší, protože obnovuju sadbu a to 2 roky trvá.☹️

                                  NPetr64 - Profil | Pá 17.12.2021 17:37:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Docent Žížala >> Testuju to na mrtvole.😉

                                    NDocent Žížala - Profil | Pá 17.12.2021 17:28:04

                                    Petr64 >> česnek mám taky rád

                                      NDocent Žížala - Profil | Pá 17.12.2021 17:26:14

                                      Petr64 >> Tak po tomto budeš nesmrtelný 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂

                                        NPetr64 - Profil | Pá 17.12.2021 16:16:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak co docenti? Chcete bejt zdraví??
                                        Přišla mi povolenka na registraci,tak si dělám definitivní třetí dávku vakcíny doma.😉🤣🤣🤣

                                          Červené karty: show must go on