Humor pro otrlé..

Měkejši a moralisti, vstup nedoporučen..
Autor diskuse: Specialista - Profil , 12.10.2021 všeobecné - ostatní

ŠUKI - Profil | Čt 14.10.2021 13:04:54

F16 >> Zdeno,dávej tu něco nového...:-) drvoštěp - Profil | SZ | St 13.10.2021 15:11:40

    Specialista - Profil | Čt 14.10.2021 9:20:52

    ..

      F16 - Profil | Čt 14.10.2021 8:22:04

      :-)

        milanpindryc - Profil | Čt 14.10.2021 7:58:58

        Batuta >> a ja furt nevedel kde je ptoblem. Jestli ja vlasne nejsem svycar.

          Specialista - Profil | Čt 14.10.2021 6:59:23

          ..

            Batuta - Profil | St 13.10.2021 23:39:20

            A co ještě ti chudáci transmigranti.

              drvoštěp - Profil | St 13.10.2021 21:37:34

              Tady je vidět kam to vše spěje....💩💩💩

                sven - Profil | St 13.10.2021 21:25:47

                drvoštěp >> O synech velké medvědice jsem film viděl ale že měla i dceru, tak to tam nezmínili... .-)

                  K73 - Profil | St 13.10.2021 21:25:02

                  Jo

                    Popik - Profil | St 13.10.2021 21:16:03

                    drvoštěp >> daleko vyzivnejsi je niz v odkazu to video s nebinarni Evou. Redaktor tam cumi jak pero z gauce.

                      _Karel_ - Profil | St 13.10.2021 21:14:46

                      drvoštěp >> To je strašná demence. Slovo, které by mohlo urazit mimozemšťany. Řekl bych, že dneska je v některých zemích těžký říct skoro cokoli, aniž by to někoho neurazilo.

                        MRyb - Profil | St 13.10.2021 20:53:26

                        .

                          Serjoža - Profil | St 13.10.2021 20:11:52

                          ...

                            Serjoža - Profil | St 13.10.2021 19:40:31

                            ...

                              drvoštěp - Profil | St 13.10.2021 19:36:36

                              👍😃

                                _Karel_ - Profil | St 13.10.2021 19:16:12

                                milanpindryc >> Za tohle můžou sociální sítě. Křičící menšina si díky nim získává pozornost na úkor mlčící většiny.

                                  kubas. - Profil | St 13.10.2021 19:13:09

                                  milanpindryc >> Presne tak, jak říkáš!!!

                                    milanpindryc - Profil | St 13.10.2021 19:11:03

                                    kubas. >> me vadi ze meni klasicky hrdiny na neco jinyho. Bond je Bond a mel by zustat Bondem. Superman je super-man a ne super-woman ani super-buzik. Ale jako at klidne natoci novej film s novejma hrdinama kde Superbuzik bude resit zleho homofoba ublizujiciho LGBT+ komunite. Zneuzivat k tomu popularity uz existujicich postav je hovadina stejne jako zneuzivat LGBT+ k ziskani pozornosti.
                                    … jako nesmyslny obsazovani historickych filmu ani nebudu komentovat.

                                      Červené karty: bart.bm, Kolben, Buffalo1969, Dodo677