Energetické vlákno MRKařů.

Rady, tipy, triky a různé jiné věci kolem energetické krize. Rady ohledně dodavatelů, případné pomoci k řešení různých smluvních situací.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 3.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Bacha San Profil

Vyleze nafta a benzín přes 50 ,- Kč?

A) Ano50%

B) Ne50%

C) Je mi to jedno, mám pracovního osla0%

Od 21.3.2026 hlasovalo 2 čtenářů.

NSpecialista - Profil | So 16.10.2021 8:16:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebýt po volbách, měla by padnout vláda.
ČR vyrábí nadbytek elektřiny a tohle je tedy nepřijatelné. Jak cena, tak kroky polostátního ČEZu. Další neuvěřitelná věc jsou emisní povolenky. Ta zku*vená zelenkavá EU vydá omezenou emisi povolenek pro EU, která produkuje 4% CO2 celosvětového objemu. Povolenky ovšem nevydá - neposkytne přímo výrobcům elektřiny, úplně standardně si je koupí překupníci!!!!! Ti je potom přeprodají výrobcům elektřiny za několikanásobnou cenu!!!!!! Jak jsem tvrdil (a nejen já) dříve, členství v EU budeme draze platit!!! A platíme. V mnoha směrech, ale před oči nám dávají malé nálepky výhod. Tohohle nadstátního zkorumpovanýho bordelu je třeba se zbavit. Pryč s EU.
Naivní zastánci EU, dávejte palce dolů.

    Ntomvec - Profil | So 16.10.2021 7:53:11

    Calex >> určitě by se našlo dost lidí, kteří by přešli k levnému dodavateli, i kdyby se jmenoval "Jednou s vámi vyjebeme, s. r. o."

      N1mirda2 - Profil | So 16.10.2021 6:14:57

      Buffalo1969 >> Tak jestly tohle projde s těma pokutama tak to bude hooodně zajímavé.Všichni budou čoudit v noci bačkory,olej,petky to bude fajr. Ale jo na chalupě mám krbovky a rouru drblou přes zeď ven.Barák je v dolině a okolní baráky čoudí jak prase.To je pak super poklička smradu.Tvl tá vesnice nemá ani kanály čovku nic.A všichni hurá přepad do potoka.Budou tě mrdat za to čím topíš.

        NKáceč - Profil | Pá 15.10.2021 22:52:23

        Calex >> holt budou muset zvýšit prodej sušenek a počet dobrých skutků :-)

          NCalex - Profil | Pá 15.10.2021 22:46:49

          Káceč >> 😃😃Já taky ne. Ale chudáci skauti..

            NKáceč - Profil | Pá 15.10.2021 22:43:53

            Calex >> nevím neznám, u ČEZu přes třicet let.

              NCalex - Profil | Pá 15.10.2021 22:40:50

              Káceč >> Tady je někdo chválil...Ale že prej musíš mít v rodině jednoho skauta..Plyn jim dodával Kolibřík Energie..To se divím, Kolibřík byl hodně známej.😃😃

                NKáceč - Profil | Pá 15.10.2021 21:15:41

                Buffalo stejně založil tohle vlákno jenom proto, aby nasral co nejvíc lidí :-)

                  NKáceč - Profil | Pá 15.10.2021 21:05:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    NKáceč - Profil | Pá 15.10.2021 19:33:23

                    Willow >> no nevím, jestli si udělal dobře. Zámečník i svařuje a toto brzo zakážou kvůlivá emisím a zedničinu taky, neb cement a vápno prášej.

                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 14.10.2021 20:54:01

                      Moskva? Brusel? Ne, viníci drahé elektřiny a plynu sedí v Praze

                      .Nepromyšlená energetická politika přispěla k vysokým cenám energie. Nesvádějme vše na Brusel a EU, od počátku jde o selhání národních vlád, píše bývalý šéf ČEZ a bývalý vládní zmocněnec pro jadernou energetiku Jaroslav Míl.

                      https://www.seznamzpravy.cz/clanek/moskva-brusel-ne-vinici-drahe-elektriny-a-plynu-sedi-v-praze-177882

                        Nkubah - Profil | Čt 14.10.2021 15:50:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...

                          NWillow - Profil | Čt 14.10.2021 15:44:58

                          Káceč >> Víš co jsem udělal s mladíkem.Vyučený zámečník, k tomu maturita a teď místo studia na VŠ, chodí do druháku na zedníka.Sice byl naštvaný jak pytel hoven,ale na vysokou to ještě v pohodě stihne.2x výuční list a maturita je zárukou zaměstnání a o to mi šlo.

                            NKáceč - Profil | Čt 14.10.2021 11:39:48

                            Buffalo1969 >> ten nemá čas ani na nás, bydlí v Plzni a kolikrát jede až na Moravu. Prostě kominíci nejsou.

                              NBuffalo1969 - Profil | Čt 14.10.2021 7:34:17

                              Káceč >> MRK má cca 20 tisíc členů. Předpokládám, že se ti ozve minimálně polovina z nich, že potřebujou udělat revizi komínů načerno včetně fiktivních spotřebičů. 🙏🙏🙏
                              Budete ve vatě.....😂😂😂

                                NBuffalo1969 - Profil | Čt 14.10.2021 7:30:05

                                Káceč >> 😂🥃

                                  NKáceč - Profil | St 13.10.2021 22:26:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Buffalo1969 >> naštěstí je náš mladej vyučenej kominík a má i glejt na revize. Tím spíš vyhoříme :-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | St 13.10.2021 21:56:35

                                    Káceč >> to už je dávno vymyšlený. Nikdo ti se soudním příkazem chodit nebude. Ty dostaneš povinnost doložit na obci čím a jak a v čem topíš. Tzn. revizní zpráva spalinové cesty s doložením + revizní zpráva spotřebiče ve kterým topíš.
                                    1- výzva - upomínka
                                    2- výzva - upomínka + 5 tisíc
                                    3- výzva - upomínka + 10 tisíc
                                    no a to půjde opakovaně.

                                      Ndrvoštěp - Profil | St 13.10.2021 21:43:32

                                      Káceč >> 😃😃😃

                                        Červené karty: Specialista, Zip1, sliver