Energetické vlákno MRKařů.

Rady, tipy, triky a různé jiné věci kolem energetické krize. Rady ohledně dodavatelů, případné pomoci k řešení různých smluvních situací.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 3.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Bacha San Profil

Vyleze nafta a benzín přes 50 ,- Kč?

A) Ano50%

B) Ne50%

C) Je mi to jedno, mám pracovního osla0%

Od 21.3.2026 hlasovalo 2 čtenářů.

NKáceč - Profil | St 13.10.2021 21:42:01

drvoštěp >> já už mám i biopantofle a seru biohovna :-)

    Ndrvoštěp - Profil | St 13.10.2021 21:38:33

    Káceč >> Všichni budeme Bio😃😃😃

      NKáceč - Profil | St 13.10.2021 21:33:10

      Buffalo1969 >> už vidím, jak někdo pustí nějakýho blbce do baráku bez soudního příkazu a jak nějakej soudce ten příkaz vydá, kvůli kouřícímu komínu nesprávným odstínem :-)

        NBuffalo1969 - Profil | St 13.10.2021 21:21:38

        Káceč >> termín se nejspíš posouvat nebude. Spíš se to bude třeba 2-3 roky přehlížet. Respektive obce dostanou pravomoc vymáhat zákon. No a budou se udělovat vyjímky.

          NKáceč - Profil | St 13.10.2021 21:19:23

          Buffalo1969 >> peníze jsou zatím jen na papíře. Jsem si jist, že se termín posune. Díky Covidu :-)

            NKáceč - Profil | St 13.10.2021 21:18:08

            drvoštěp >> až bude nějak les bio, tak bude i dřevo bio a cena se zvedne :-)

              NBuffalo1969 - Profil | St 13.10.2021 21:11:43

              Káceč >> peníze na to jsou. jenom nejsou firmy co to udělají. Odhadem se má měnit 300000 kotlů a topenářů s certifikátem je jenom 4000. 😂😂😂

                Ndrvoštěp - Profil | St 13.10.2021 21:08:07

                Káceč >> Jsem zvědav kdy se u nás zvedne cena paliva. Zatím 6let beze změn...

                  NKáceč - Profil | St 13.10.2021 21:03:04

                  drvoštěp >> my naštěstí topíme jen v kamnech a dřevem. Sice je to v zimě někdy pakárna, čtvery kamna plus lázeňák, ale dá se to.

                    Ndrvoštěp - Profil | St 13.10.2021 20:59:24

                    Káceč >> Už se mi chce z toho blejt...

                      NKáceč - Profil | St 13.10.2021 20:50:48

                      Buffalo1969 >> to se ještě desetkrát změní. Jednak stát nemá prachy a lidi taky ne.

                        NKáceč - Profil | St 13.10.2021 20:16:19

                        tomvec >> to je jedno, stejně je to divný.

                          Ntomvec - Profil | St 13.10.2021 19:59:09

                          Káceč >> Bohemia Energy, respektive celá rodina eseróček nekrachla. Normálně ukončily činnost, podnikání. Majitel požádal ERÚ o zrušení licencí. Jen tak mimochodem mu zůstalo 7,3mld Kč.

                            NKáceč - Profil | St 13.10.2021 18:15:10

                            rybomil >> to je potom klamání zákazníka nebo jak se tomu říká :-)

                              NKáceč - Profil | St 13.10.2021 18:14:36

                              Specialista >> my máme od začátku ČEZ, tak nic řešit nemusíme. Elektřina jde do nákladů a ještě vracej DPH. Je to s tím krachem dost podezřelý.

                                Nrybomil - Profil | St 13.10.2021 15:46:01

                                Káceč >> když zaplatíš, můžeš mít reklamu i na to co neexistuje :O)

                                  Nsmike - Profil | St 13.10.2021 14:01:43

                                  Specialista >> tak ještě může nějaký nespokojený zákazník střelit pisarika do kolene a na 3-4 roky má teplo v krimu jisté 👍

                                    NSpecialista - Profil | St 13.10.2021 12:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Káceč >> nejlepší je číst ten příběh celý. Po pokusech BE a dceřiných společností o zrušení fixů u domácností vydal ERÚ jen slabé doporučení k odchodu jinam. ČEZ zvedl silovou elektřinu na cca 5.000,- Kč. BE ohlásila krach. Ale pozor, okamžitý. Tz. kde má distribuci ČEZ, tam ode dneška lidé platí tyto peníze ČEZu. Týká se stávajících zakazníků BE. Bohužel i těch, kteří mají vyřízený přechod jinam, tak do data začátku dodávky od nového dodavatele, platí ČEZu jako dodavateli poslední instance psané výše..

                                      NKáceč - Profil | St 13.10.2021 12:07:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Červené karty: Specialista, Zip1, sliver