Energetické vlákno MRKařů.

Rady, tipy, triky a různé jiné věci kolem energetické krize. Rady ohledně dodavatelů, případné pomoci k řešení různých smluvních situací.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 3.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Bacha San Profil

Vyleze nafta a benzín přes 50 ,- Kč?

A) Ano50%

B) Ne50%

C) Je mi to jedno, mám pracovního osla0%

Od 21.3.2026 hlasovalo 2 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.3.2022 16:01:22

ŠUKI >> To se ale musí kůň překovat 😆😆

    NŠUKI - Profil | Ne 6.3.2022 15:56:56

    Willow >> Žádná sex poloha :-) Tak jak se nosí malé děcka na zádech "na konika " akorát se trochu více bude prohýbat :-)

      NWillow - Profil | Ne 6.3.2022 15:50:51

      ŠUKI >> To je jaká poloha z Kamasutry?😃

        NŠUKI - Profil | Ne 6.3.2022 15:35:13

        Darďas >> Tvoja si tě osedlá a budeš cupitat jako oslík.....:-)

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.3.2022 10:44:41

          Darďas >> To jsem😆😆

            NDarďas - Profil | Ne 6.3.2022 10:38:38

            drvoštěp >> Prý jsi..drzý chlapec.🙂😜

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.3.2022 10:32:17

              Darďas >> Mám dojem že tvoje hašteřivka tě chce vyměnit. Když vidím ten zasněný pohled na levého koně u žlabu😆😆😆

                NDarďas - Profil | Ne 6.3.2022 10:28:47

                drvoštěp >> Už hledáme náhradu za auto.🙂

                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.3.2022 9:45:16

                  Darďas >> Něco večer vyškemrám od dědků👍😆

                    NDarďas - Profil | Ne 6.3.2022 9:43:30

                    drvoštěp >> Není lovecká munice,tak jedině něco srazit autem.

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.3.2022 9:38:29

                      Darďas >> Tak to umřu hlady. Snad les něco daruje👍

                        NMalab - Profil | Ne 6.3.2022 9:38:13

                        Petr64 >> mám pocit, že tuto odpověď jsem již někde četl...

                          NMalab - Profil | Ne 6.3.2022 9:36:41

                          Buffalo1969 >> dokud má většina lidí peníze na kulturu, sport, dovolené, placenou TV, pivo, cigarety a jezdění autem za zábavou jsou ceny veškerého zboží stále přijatelné.
                          Ať se mi to líbí, nebo nelíbí jediná cesta k omezení spotřeby vede přes cenu.
                          Ondra odhaduje cenu phm okolo 40-50Kč/l, to bude pro většinu ještě snesitelné. Bojím se aby litr nestál 75 a více. Tuto cenu už by spousta lidí nebyla schopna platit. Zase to lze řešit inflací...

                            NDarďas - Profil | Ne 6.3.2022 9:35:31

                            drvoštěp >> No...vypadá to,že nebudeš chytat ryby pro zábavu,ale...z hladu.😲

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.3.2022 9:12:50

                              Buffalo1969 >> Přijde bída na kozáky...

                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.3.2022 9:09:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                drvoštěp >> včera jsem byl v Brnisku v divadle. Narváno po dekl. Eliška balzerová je prostě fenomén.
                                Ale to jsem nechtěl. Po cestě tam i zpátky jsem pozoroval auta a jejich obsazení. 90% aut jedoucích do Brna i z Brna, prostě co jely v protisměru, převážely vzduch. prostě auto s jedním člověkem. Lidi se za chvilku naučí jezdit minimálně ve dvou, ale spíš víc než ve dvou, aby auto vytížili.

                                  NDarďas - Profil | Ne 6.3.2022 6:47:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdražení energií dopadá na všechny.
                                  (Zpověď lehké ženštiny)

                                  Co však nezmizelo, jsou prosby na sex za naturálie, za stravenky i žádosti o sex se slevou. „Občas mi někdo ještě nabídne za služby maso či stravenky. Ale já bych teď spíš uvítala, kdyby mi nabídl uhlí. To by se mi teď hodilo nejvíc,“ říká s úsměvem žena
                                  https://www.denik.cz/ekonomika/prostitutka-vera-covid.html?sznclid=I0pHHhoUGxYVFREWFhEWEhATExoXGxdfVx4SFRcWFRcWExAaDRAWG19XRh4SFRcVFhcWEhEWDRQaEl9AHmURZxtnYmUWYGJmEhsbGxRhG2AREmETZmIRGhcVEhZh&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=bNkUuLEOvBX-202203060539&dop_id=15675535

                                    NDanda05 - Profil | So 5.3.2022 23:06:19

                                    drvoštěp >> no to chápu, ale vem si když řve Němec.. Co by mel delat Čech.. To je silenej nepoměr.

                                      Ndrvoštěp - Profil | So 5.3.2022 22:55:10

                                      Danda05 >> No, divil by ses. Už taky potichu řvou...

                                        NDanda05 - Profil | So 5.3.2022 22:50:07

                                        drvoštěp >> no a akorát skopčáka to zas tolik nebolí.. Bohužel.

                                          Červené karty: Specialista, Zip1, sliver