Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NOrion24 - Profil | Čt 7.10.2021 10:54:04

Vaša >> ufoni ked opravia jednu rybu....zss su v uniku....lebo 2 maju vyraxne lepsie...uvidime

    NF. - Profil | Čt 7.10.2021 10:53:34

    Vaša >> škoda, že průběh tak ovlivňuje počasí - že to rovnoměrně nebere po celém jezere. V minulém ročníku v té zátoce seděl známý a bylo to hluché, úplně bez kontaktu a teď jsou tam naopak top fleky. No ryba se rozjela, tak už by mohli vystřelit i fleky 1-4 :-D

      NVaša - Profil | Čt 7.10.2021 10:35:18

      Tak letošní ročník je obzvláště zajímavý a napínavý. A ještě bude. Ze začátku se zdálo, že Ufoni už mají výhru jistou a bum, už je rozdíl jen asi půl kg. No těším se na další dvě noci.

        NDodo677 - Profil | Čt 7.10.2021 10:05:46

        brokot1 >> ....tak co? Furt myslíš že je rozhodnuto ? :-)

          NRasto. - Profil | Čt 7.10.2021 9:57:09

          bjwir >> ryby uz aj tak nikto neje. Ved vsetci pustaju

            Nafjee - Profil | Čt 7.10.2021 9:17:44

            bjwir >> Rekl bych, že rozdíl mezi 70 g a 150 g je odhadem 80 g:-)

            V podstatě nejde o to, jestli tam člověk nechá 50 g nebo 300 g, ale o to, že jsou mezi námi ignoranti, kteří tam nebezpečnou zavadnou látku (definice olova podle vodního zákona) nechávají úmyslně. To je cely problém, nic svetoborneho, jen čista arogance a ignoranstvi a to bez ohledu na to, jestli to pravidla závodu umožňují nebo ne.

              Nbjwir - Profil | Čt 7.10.2021 8:52:04

              milanpindryc >>Jak říkám nemám problém , sám to řeším navrtáním kamene a zalití obratlíku do pryskyřice..S tímhle dělením ale úplně nesouhlasím..jaký je rozdíl zda ve vodě nechám 70g nebo 150g...Olovo se nerozpustí to je jasně daný fakt..Můžeme se tedy bavit že omíláním dojde k odlupování částí olova a to následně můžeme zkonzumovat v rybě..
              Jedinou možností proto zůstane zakázaní kompletně olova bez vyjímky..Protože a řekněme si to narovinu rozdíl zda se mi do vody dostane 70g nebo 150g je jenom v tom že s těmi 70g to bude trvat dvojnásobnou dobu..

                NKnapík - Profil | Čt 7.10.2021 8:29:48

                Od dalšího ročníku bude mít každý tým povinně svého potápěče, který veškeré odpojené zátěže zase vynese z vody na světlo boží.

                  NLomar - Profil | Čt 7.10.2021 8:26:45

                  milanpindryc >>
                  je to nesmysl , zlaté olovo !!!! Víš, co se všechno přidává do betonu ? Já ano :D

                    Nmilanpindryc - Profil | Čt 7.10.2021 7:43:46

                    bjwir >> od pristiho roku bude beton/kamen pouzivat 100% zavodniku. Na zavodech to jde vyresit pridanim do pravidel. Co se tyka beznyho lovu tak tam zas trochu pomaha cena olova vs sutr ale MRS by se mohl zamyslet a zkazat olova nad 100g

                      Nbrokot1 - Profil | Čt 7.10.2021 6:57:20

                      rezatypejsek >> Aha díky. Tohle pravidlo jsem nevěděl

                        Nrezatypejsek - Profil | Čt 7.10.2021 6:43:23

                        brokot1 >> řekl bych, že to bude tím, že je na bedně (zatím)...nejde vyhrát těžbu i celkově

                          Nbrokot1 - Profil | Čt 7.10.2021 6:34:39

                          Nevíte někdo proč není UFO Fishing na stránkách Stairs2hell v tabulce Těžba ??
                          Je tabulku o tom kdo nachytal nejvíce kilo ryb ?

                            Nfrost862 - Profil | St 6.10.2021 4:43:34

                            Robur >> 🙈

                              NP!F - Profil | Út 5.10.2021 22:11:01

                              Robur >> píše sa to stairs 🤗

                                NRobur - Profil | Út 5.10.2021 21:44:25

                                frost862 >> www. steirs2hell

                                  Nfrost862 - Profil | Út 5.10.2021 20:03:54

                                  barometr >> Viděl jsi někde v názvu diskuse W??😉

                                    NJarda Bee - Profil | Út 5.10.2021 20:01:52

                                    barometr >> aha😁

                                      Nbarometr - Profil | Út 5.10.2021 18:41:52

                                      Jarda Bee >> jj,to tady vidime vsichni😊ale my resili probihajici WCC