- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Černohumorný koutek pro chytré blbce
Pro ty, co snesou vtip...
Autor diskuse: Pumprdelník - Profil , 25.5.2021 všeobecné - ostatní
Znáte štulíky?
A) Ano13%
B) Ještě ne21%
C) https://vltava.rozhlas.cz/jak-vyhynuli-stulici-816881266%
Od 6.8.2021 hlasovalo 62 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
256x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
NRadek Fox - Profil | Pá 3.9.2021 18:29:30
Specialista >> Díky za úsměv na tváři, tak ten je libový 🤣
NFockeWulf - Profil | Pá 3.9.2021 12:51:07
bart.bm >> Myslím, že valná většina Slováků by nechtěla mít genotyp jako má ten hotentot:), já bych ho spíš tipl na x tou generaci kdy Turek nebo Mongol pojebal nějakou vesničanku v Haliči.
Nfrost862 - Profil | Pá 3.9.2021 8:51:23
Mkk >> A jeden malej černoušek se ptá tatínka:tatínku mi jsme afroameričani??A táta hlásí:Ne,ne synku dneska jsme skurvený negři.
😁😁
😁😁
Nnovel - Profil | Pá 3.9.2021 8:28:06
abul-luba >> Sice už není aktuální, ale připomněl jsi mi:
Říká anglický komorník svému zaměstnavateli: "Sire, v USA se stal prezidentem černoch." "Hmm, tak to na něj musí být jeho pán hrdý."
Říká anglický komorník svému zaměstnavateli: "Sire, v USA se stal prezidentem černoch." "Hmm, tak to na něj musí být jeho pán hrdý."
Naleš vavřina - Profil | St 1.9.2021 16:21:30
Proč slepý nikdy nešlápne do hovna???
Protože hovno vidí!!!
Protože hovno vidí!!!
NMiki 1 - Profil | St 1.9.2021 15:42:27
patří to asi spíš sem.
Holčička se ptá tatínka
Tatínku, co je to rasismus?
To je, když bílá holčička nemá ráda holčičku s jinou barvou pleti.
A když nemá černá, žlutá nebo hnědá holčička ráda bílou holčičku, je to taky rasismus?
Ne, to je multikulturní obohacení.
Hmm, a co je to šovinismus?
To je, když škaredí muži nemají rádi skvělé ženy.
A když nemají rády škaredé ženy hodné muže, tak je to taky šovinismus?
Ne, hlupáčku, to je emancipace a rovnost pohlaví.
Tati, a co to je imigrace?
To je, když se miliony hodných, inteligentních, schopných barevných cizinců vydají k nám, aby nám pomohli mít více dětí, dělat lepší práci a být různorodější.
Takže, když se miliony hodných, inteligentních, schopných bílých lidí vydají do ciziny, je to imigrace?
Ne, to je kolonizace.
Jé, a co je to bombardování?
To je, když nepřátelé hází z letadel bomby na nevinné lidi, zabíjejí je a ničí jejich zem.
Takže, když naše armáda hází bomby na cizí země a lidi, je to bombardování?
Ne, to je humanitární bombardování, abychom jim pomohli žít lépe bez zlých diktátorů a totalit.
A co je to demokracie a co to jsou volby?
To je, když si většina lidí zvolí to, co chce.
To je moc hezké. Takže, když chce většina lidí žít jinak než menšina lidí a zvolí si to, je to demokracie?
Ne, to je totalita, diktatura, diskriminace a anarchie, které se musí zničit.
A co jsou to peníze?
To jsou skvělé papírky, za které si můžeš koupit, co chceš, když budeš hodně a často dělat to, co máš.
Takže, když budu poctivě každý den pracovat, tak si za peníze budu moci skvěle žít.
Ne, ty můj malý ťuhýčku, to umřeš hlady pod mostem.
A kdo je to pedofil?
To je člověk, který má moc rád malé děti a hraje si s nimi v posteli.
Tatínku, ty jsi pedofil?
Ne, já jsem tvůj tatínek!
A kdo je to gay a lesbička?
To jsou lidé, kteří mají rádi lidi stejného pohlaví.
Chápu, takže muži mají rádi muže a ženy mají rády ženy. A jak si spolu dělají děti, tati?
Dostanou je od jiných lidí.
Proboha, oni jim je berou?
Ne! Tomu se říká adopce!
Já tomu nerozumím tatínku, mohl bys mi to ještě víc vysvětlit a mohli bychom si o tom víc popovídat?
Ne, miláčku, to je pochybování a za to bychom šli na deset let do vězení.
Bééé.
Nebreč, to je maření úředního výkonu!
Pomoooc, já uteču!
To nesmíš, to je emigrace a budeš zastřelena na útěku!
Tatínku, já už se nikdy nikoho nebudu na nic ptát, nikdy o ničem nebudu
přemýšlet a už budu vždycky mlčet.
Tak se mi to líbí, hodná holčička, tady máš lízátko a jdi si hrát do sklepa.
Holčička se ptá tatínka
Tatínku, co je to rasismus?
To je, když bílá holčička nemá ráda holčičku s jinou barvou pleti.
A když nemá černá, žlutá nebo hnědá holčička ráda bílou holčičku, je to taky rasismus?
Ne, to je multikulturní obohacení.
Hmm, a co je to šovinismus?
To je, když škaredí muži nemají rádi skvělé ženy.
A když nemají rády škaredé ženy hodné muže, tak je to taky šovinismus?
Ne, hlupáčku, to je emancipace a rovnost pohlaví.
Tati, a co to je imigrace?
To je, když se miliony hodných, inteligentních, schopných barevných cizinců vydají k nám, aby nám pomohli mít více dětí, dělat lepší práci a být různorodější.
Takže, když se miliony hodných, inteligentních, schopných bílých lidí vydají do ciziny, je to imigrace?
Ne, to je kolonizace.
Jé, a co je to bombardování?
To je, když nepřátelé hází z letadel bomby na nevinné lidi, zabíjejí je a ničí jejich zem.
Takže, když naše armáda hází bomby na cizí země a lidi, je to bombardování?
Ne, to je humanitární bombardování, abychom jim pomohli žít lépe bez zlých diktátorů a totalit.
A co je to demokracie a co to jsou volby?
To je, když si většina lidí zvolí to, co chce.
To je moc hezké. Takže, když chce většina lidí žít jinak než menšina lidí a zvolí si to, je to demokracie?
Ne, to je totalita, diktatura, diskriminace a anarchie, které se musí zničit.
A co jsou to peníze?
To jsou skvělé papírky, za které si můžeš koupit, co chceš, když budeš hodně a často dělat to, co máš.
Takže, když budu poctivě každý den pracovat, tak si za peníze budu moci skvěle žít.
Ne, ty můj malý ťuhýčku, to umřeš hlady pod mostem.
A kdo je to pedofil?
To je člověk, který má moc rád malé děti a hraje si s nimi v posteli.
Tatínku, ty jsi pedofil?
Ne, já jsem tvůj tatínek!
A kdo je to gay a lesbička?
To jsou lidé, kteří mají rádi lidi stejného pohlaví.
Chápu, takže muži mají rádi muže a ženy mají rády ženy. A jak si spolu dělají děti, tati?
Dostanou je od jiných lidí.
Proboha, oni jim je berou?
Ne! Tomu se říká adopce!
Já tomu nerozumím tatínku, mohl bys mi to ještě víc vysvětlit a mohli bychom si o tom víc popovídat?
Ne, miláčku, to je pochybování a za to bychom šli na deset let do vězení.
Bééé.
Nebreč, to je maření úředního výkonu!
Pomoooc, já uteču!
To nesmíš, to je emigrace a budeš zastřelena na útěku!
Tatínku, já už se nikdy nikoho nebudu na nic ptát, nikdy o ničem nebudu
přemýšlet a už budu vždycky mlčet.
Tak se mi to líbí, hodná holčička, tady máš lízátko a jdi si hrát do sklepa.
NPetr.J - Profil | St 1.9.2021 15:39:48
Vezmi si šaty, vyhrál jsem 10 milionů ve sportce. A jaké si mám vzít? Vezmi si všechny a vypadni 😂😂
NSpecialista - Profil | St 1.9.2021 5:27:03
Tak se dnes caparti vrací do škol a školek..
Doufám, že máte v pořádku stěrače..
Doufám, že máte v pořádku stěrače..
NFockeWulf - Profil | Ne 29.8.2021 20:02:14
Pumprdelník >> Bacha, pracuje ve dvojici:), takže má i exponenciálu. Ale výjimka to je.
NPumprdelník - Profil | Ne 29.8.2021 19:49:04
FockeWulf >> ten chlapik je lidskym ztelesnenim statisticky vyjimky...
NF!D3L - Profil | Ne 29.8.2021 15:16:55
Chlap si zpívá "Hlava, ramena , kolena, palce, kolena, palce, oči, uši, pusa , nos " Ale kolego trochu morbidní píseň, po srážce autobusu s vlakem. napomene ho druhý zřízenec pohřební služby.
NInferno08 - Profil | Ne 29.8.2021 11:04:27
Ukázalo se, že když mi žena volala do práce, abych večer přišel domů na kaši, měla tím na mysli společnou večeři.
Nbart.bm - Profil | Ne 29.8.2021 10:51:24
FockeWulf >> jestli nebude totožný s Maldou tady z MRKu... Nebo to bude grupa Batman & Robin. Ti dva jsou jak jeden 😂
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NUdírny a uzení51140
NČína - objednali ste uz nieco?15718
NKutilské jádro MRKu5344
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412960
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64













