Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

P3 - Profil | Pá 9.1.2026 13:45:48

Polčis >> promiň,ale slíbil jsem že si to nechám pro sebe.Doted s obchodem neměl problém,tak je nechce pomlouvat.

    siluri - Profil | Pá 9.1.2026 13:24:59

    P3 >> v poslednej dobe je ale tych zlych kusov nejako viac..

      Polčis - Profil | Pá 9.1.2026 12:48:03

      otoš >> Ne ne,jen když jsem dvakrát bral naviják od nás,tak chod byl takový všelijaký.
      Z venku vždy spokojenost.

        otoš - Profil | Pá 9.1.2026 12:42:42

        P3 >> Nevěřím! Musel být pod vlivem a než došel domů, tak alespoň 5x upadl na chodníku i s tím navijákem...

          otoš - Profil | Pá 9.1.2026 12:41:30

          Polčis >> uděláš jim tam servis, co?
          :-)

            Polčis - Profil | Pá 9.1.2026 12:35:13

            P3 >> Odkud objednal prosím?

              Luger46 - Profil | Pá 9.1.2026 12:27:25

              P3 >> taky jsem jednoho Twina fe 3000 posílal zpět do Chyt a pust. Vanquishe byly od nich zase top. U všeho můžeš trefit blby kus.

                P3 - Profil | Pá 9.1.2026 12:24:27

                Esox >> Tak něco na zasmání.. Kamarád objednal Twin Powera FE 3000C a dnes se nestačil divit..v kličce vůle větší jak na staré Okumě . Při točení na prázdno v rotoru chrčí jen o trošku míň než ve tvém Existu .A pak si má člověk vybrat..Daiwa-Shimano?? Všude se bohužel najde šit!!!

                  Bulda 64 - Profil | Pá 9.1.2026 12:16:44

                  Bez prdele, kdyby měl někdo pletenky na vyhazov, tak se jich újmu.. vážeme s dětmi na kroužku uzly a zrovna včera jsem vzal poslední zbytky..
                  taky na motání různých vláčecích šidítek využiju .,
                  Jako satisfakci mohu nabídnout chytací gumky ;)..

                    Diamond - Profil | Pá 9.1.2026 11:36:11

                    milanpindryc >> používam 2 sezóny bez akejkoľvek závady. Najlepšia šnúra akú som kedy mal ... kľudne mi ju pošli 😉

                      A_dam - Profil | Pá 9.1.2026 10:59:09

                      Šuta >> Šak práve že je vidieť aj ryby ju vidia ale kdo chce nech si kúpi flouro šnúru... Ja to mám odskúšané dravce vidia velmi dobre😀

                        Šuta - Profil | Pá 9.1.2026 10:53:00

                        A_dam >> Možná by jsi byl překvapen, jak je ta bílá dobře vidět.

                          Rybkin - Profil | Pá 9.1.2026 10:49:51

                          Bulda 64 >> Tak já měl Varivasky tři a všechny se teda toulali buhvikde páč všecky tři stáli za howno:-)
                          Na druhou stranu jsem jednu dal kámošovi a ten na ní chytá snad dodnes

                            siluri - Profil | Pá 9.1.2026 9:34:59

                            Bulda 64 >> hlucna je relativne - skor hlucnejsia ako ostatne 2 + ja mam vysoke naroky

                              Bulda 64 - Profil | Pá 9.1.2026 9:32:17

                              siluri >> tak tournamentka je hlučná jo.. je to levnější varianta a chtěl jsem jí zkusit... Díky, píšu si..;)

                                Bulda 64 - Profil | Pá 9.1.2026 9:30:06

                                veselka2 >> to potvrzuji a v tom máš pravdu, občas se vyskytne černá vrána, v podobě jedné cívky, co se toulalala bůhví kde na své cestě od výrobce, přes distributora a prodejce ke koncovému zákazníkovi, kdy je to průser a udělá to třeba mylný dojem o celé značce, kteráje jinak fajn ..

                                  siluri - Profil | Pá 9.1.2026 9:27:15

                                  Tournament kde nevadi hlucnost (gumy, vertikal), Merethan voblery, Varivas STAMPPEX8 univerzal, hlavne ale daleke hody - tieto 3 ma nikdy nesklamali

                                    Bulda 64 - Profil | Pá 9.1.2026 8:59:13

                                    otoš >> ještě reakce na tvou reakci... myslel jsem, že jsem už odpověděl, teď vidím, že odpověď dlužím..
                                    Bez prdele, naprosto seriózně ;)).. on je taky podstatný rozdíl, jestli chytáš z lodi a taháš to přes hrany, kde max uvázneš o šutr nebo v pařezu a utrhneš to nakrátko (a když si prefíkaný, tak z 90% trháš jen u karabiny), + od břehu k lodi .... '
                                    anebo chytáš převážně břeh, kdy úhel tažení přispívá" většímu nebezpečí vlivu ostatních negativních faktorů... oděr, slávky, shluky rostlin atd atd atd..
                                    Tu kairiky jsem měl na cívce od někoho, dal jsem jí šanci, ale šla na podmot.. chytal jsem předtím opravdu, již se zmíněnými, opovrhovanými šňůrami a "šlo to".. jak se hezky česky říká: jde to, ale dře to" ;))
                                    Pak mi jeden kamarád koupil morethan-ku, už je tomu taky dobrých +- 10 let a to se mi změnil svět... momoiku (kterou jsem kupoval v něm./metráž jsem dal na troling a bylo vymalováno.. westin šňůrečky chytám na hraní s duháky a varivasky, opěvované, jsem v poslední době z jistých důvodů dal do ústraní.. (mimo jiné jsem, za kolektiv kantorů- coby hlavní dárek, jsem jí koupil kamarádovi, kterému se před mými zraky asi 5x utrhla...;(,, bylo mi špatně po těle...)..
                                    Takže používejme každý to své osvědčené a za mě kacířsky říkám,, experimentům se meze nekladou.
                                    A až budeš vyhazovat ten igeliťák plný top" starých pletenek, tak je od Tebe beru, nic za to nechci 👍😁😅🤣😇

                                      veselka2 - Profil | Pá 9.1.2026 8:48:29

                                      milanpindryc >> tak to ti nekdo prodal nějaké prastare kousky ze skladu,jak uz tady nekdo psal šňůry věkem.degraduji.ja cca co dva roky šňůry měním a zrovna tahle varivaska je top

                                        A_dam - Profil | Pá 9.1.2026 8:20:51

                                        milanpindryc >> Mne trhalo všetko Power Pro tiez som to vyhodil inak bielu šnúru na prívlač by som nikdy nedal to.musí byť vidieť len zelenú max čiernu. Daj maďarskú značku Wizard kúpil som ich vo Fishmaxe v dobrej cene obstála na sumcoch pri klasicej prívlači fakt topka.