- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fanclub značky Shimano
Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil
Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.
A) Navijáky78%
B) Pruty15%
C) Oblečení 2%
D) Nové řady boilies3%
E) Jiné 2%
Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
331x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
otoš - Profil | St 7.1.2026 15:49:48
siluri >> stejný pazvuk jsem slyšel někdy v osmdesátých letech minulého století, když jsem startoval v zimních mrazech Škodu 110 s vybitou baterkou...
Ale zní to jak hejno racků...
:-))
Ale zní to jak hejno racků...
:-))
otoš - Profil | St 7.1.2026 15:45:11
P3 >> Když jsem měl nějakých 5 - 6 let, tak jsem měl bolesti břicha. Vydávalo to stejné zvuky jak v tom videu od Esoxe. Naši mě vzali k doktorovi a po vyšetření se zjistilo i dle ,,škrtavého zvuku" co se ozýval z mého břicha, že jsou to škrkavky (odborný název: škrkavka dětská). Od té doby jak se jednou někde, nebo v něčem objeví škrkavka, tak již nemůžu mít k tomu důvěru...
:-))
:-))
siluri - Profil | St 7.1.2026 15:42:27
P3 - Profil | St 7.1.2026 15:11:04
Esox >> Hold jen blbý kus.Kamarad takto reklamovali dvakrát novou Stellu...Od té doby má v hlavě jen Daiwu,ale ono se něco najde u všech... přeji šťastnou ruku při novém výběru 😉
Luger46 - Profil | St 7.1.2026 8:49:17
Esox >> podle me si kápl jen na blby kus, ale možná to bylo znamení že máš počkat na novou Stelu nebo vzít Exsence 😁
Vojtechvojtech - Profil | St 7.1.2026 8:27:45
Čus. Hodím to ještě sem. Už má někdo zkušenost? - https://www.parys.cz/shimano-navijak-aerlex-14000-xtc-p233443/?sti=22441947 .
Esox - Profil | St 7.1.2026 8:03:42
Bulda 64 >> ono o nic v podstatě nejde, naviják vrátím, dostanu peníze zpět a koupím nějaké Shimano, jen mě to prostě zklamalo u té “nejlepší” řady. Jinak mám já nebo synové několik Daiwa navijáků nižší třídy a ty vzhledem k ceně šlapou v pohodě. Aspoň vím pro příště, když si budu chtít udělat radost, tak Shimano, když budu chtít levný, lehký naviják, tak Daiwu…
P3 - Profil | St 7.1.2026 7:25:58
Esox >> mám ho doma a úplná paráda.Bejt tebou řešil bych reklamaci.Toto není normální...
Bulda 64 - Profil | Út 6.1.2026 23:05:58
Esox >> njn., Ty sem dáš takovou zprávu.. tj. jak voda na mlejn" ve zdejším vláknu ;"--))
Starej Twin, dobře servisovanej, by Tě přežil a za ušetřený peníz bys pořídil ještě luxusní prut k tomu
Starej Twin, dobře servisovanej, by Tě přežil a za ušetřený peníz bys pořídil ještě luxusní prut k tomu
Radim F. - Profil | Út 6.1.2026 22:32:35
Esox >> Chapu, diky. Proste spatny kus, coz u top rady je spatne.
Esox - Profil | Út 6.1.2026 22:29:30
murphyy >> třeba v pátek na představení novinek vykoukne něco, na co se zaměřím :-)
pavo - Profil | Út 6.1.2026 22:22:56
kubah >> To nijak nerozporuji. Chtěl jsem jen naznačit, že ten výrobek není jenom o materiálu a obrábění. A také jsem řekl, že nepochybuji o schopnosti Číňana to vyrobit “levou zadní s prstem v nose”. Akorát ne vždy ten výsledek je jako originál. Takže nemám nic proti tomu, že to Číňan dělá a ani nic proti tomu, že to někdo koupí.
Esox - Profil | Út 6.1.2026 22:16:36
murphyy >> tento konkrétní nikdo v rukou neměl, měl origo japonské balení, kdyby to někdo rozdělal, bylo by to vidět…
A jako naviják není rohlík, aby ležením na pultu změnil vlastnosti
A jako naviják není rohlík, aby ležením na pultu změnil vlastnosti
Esox - Profil | Út 6.1.2026 22:15:04
Radim F. >> popravdě mi to nepřišlo, ale ona je to i ideologie Daiwy, že vlastně točení setrvačností je špatně, že to je jen ku škodě. Já už to zabalil a zítra vracím, takže zkusit znovu nemůžu…
murphyy - Profil | Út 6.1.2026 21:58:45
Esox >> a kupoval by som najnovsie rady ktore nie su tak stare..ktovie kolko rokov tento uz putoval medzi roznymi obchodmi a zakaznikmi, mozno aj nie prave najstastnejsi kus..za mna lepsi pocit by si mal z 24 certate 3000 ale to len ked chces skusat a mat zmenu, celkovo vo viacerych ohladoch je lepsia volba twin..staci aj sustain, ale uz sa k nemu pomaly ale isto blizis by som povedal :))
Radim F. - Profil | Út 6.1.2026 21:58:05
Esox >> Tak to vidim poprve. Prosim, kdyz navijak roztocis, toci se aspon chvili volne? Podle videa to vypada, ze v Daiwe pouzili jako finalni upravu na prevody smirkovy papir :)
Čtenáři této diskuse také sledují
Krátkodobá kaprařina x9925
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
Kaprařský top vercajk3167
CcMoore a vše kolem něj3769
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
Korda Developments a vše co k této značce patří1693
Lithiové baterie - srovnání1546
Harrison - vše o této značce3722
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtFanclub značky Shimano 16391
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...











