Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

NStribro - Profil | St 23.2.2022 19:06:19

Mr.Doctor >> Ahoj,jestli mu to přivezlo UPC tak tomu i věřím.Mají tam velký bordel(strašná firma).Ani bych se nedivil,že ho budou nahánět. Nebo mu hodí do schránky fakturu na doplacení daně ....To se stalo mě...

    NLuger46 - Profil | St 23.2.2022 18:58:18

    Mr.Doctor >> Když jsem tam viděl ty ceny mgs, power aera nebo ci4 tak mě vypadly oči z důlku, ještě dražší jak u nás. Evidentně se těch malých xtd zbavují.

      NMr.Doctor - Profil | St 23.2.2022 17:32:47

      Specialista >> Přesně....kolega tam za poslední měsíc udělal dvě objednávky tak, aby měl dopravu zdarma....v obou případech do 5 dnů zboží doma, vše v dorazilo bez problémů a v pořádků, žádné clo čí jiné poplatky, prostě jako před Brexitem.... Už to zase jde...:-))

        NSpecialista - Profil | St 23.2.2022 16:32:41

        Mr.Doctor >> a doprava zdarma když v páru...

          Nvokounek - Profil | St 23.2.2022 10:05:50

          vokounek >> samozrejme krivé nie kryvé :)

            Nvokounek - Profil | St 23.2.2022 8:22:05

            Lubo-SA >> sú to krásne navijáky ja mám starú generáciu 5500 xsb a nemôžem povedať jedno kryvé slovo. Snáď len že kaprarinu zanedbávam :)

              NLuger46 - Profil | Út 22.2.2022 22:46:39

              Pindˇa >> ahoj, kdy jsem to měl prosím tě smazat? koukal jsem na tři stránky zpět, mazal jsem jen nějaké ale tebe ne. Nebo něco staršího? Edit: už asi vím, byly tam nějaké nemístné kydy a smázl jsem s tím asi i tebe, tu celou část jsem chtěl dát pryč, tak sory :) to nic proti tobě.

                Nmurphyy - Profil | Út 22.2.2022 20:54:50

                Pindˇa - 22.2.2022 20:49:33 >> jasne, ale aj mna by to zamrzelo keby som sa spytal na nieco normalne a k veci v ramci diskusie :)
                takze aj z nasej strany omluva

                  NPindˇa - Profil | Út 22.2.2022 20:49:33

                  murphyy >> Ok dík o nic nejde jen mě to zamrzelo

                    Nmurphyy - Profil | Út 22.2.2022 20:46:47

                    Pindˇa >> presne tak, mna to tiez zaujimalo, dal som ti za to aj suhlas v prispevku, inak uz mas zapis obnoveny
                    neviem preco David to tak vyhodnotil ze ti to zmazal, asi ze bolo vela navazucjich prispevkov a isiel rad za radom

                      NPindˇa - Profil | Út 22.2.2022 20:36:46

                      kubah >> Mě mrzí že jsem se ho zastal, jako první, chtěl vědět, jakou alternativu za ty peníze by mu doporučili a byl jsem smazán, jako dacan , přičemž by mě ta alternativa zajímala

                        Nmurphyy - Profil | Út 22.2.2022 20:35:57

                        Lubo-SA >> super som rad ze si sa dal na dobru drahu - drahu SHIMANA :)
                        vysvetloval som to kamosom asi 10 rokov (a este pred 10 rokmi:), nepochopili, kupovali stale nejake no name znacky..

                        od kedy kupili shima, ine navi nechcu a ani nepotrebuju pretoze stale maju tie prve kupene shima :)

                          Nkubah - Profil | Út 22.2.2022 20:31:41

                          Lubo-SA >> koupil sis fajn strojky - ať slouží...

                          Třeba časem zjistíš, že chceš něco jinak...

                          ale po tom, co píšeš - je to pěkný posun výše...

                            Nkubah - Profil | Út 22.2.2022 20:30:12

                            Tahle móda je běžná na FB...

                            Někdo si něco koupí, má radost... někdo něco dobrého udělá, má radost...

                            A milion chytáků se ozve - že to má lepší, umí lépe atd...

                            Bohužel už to jde i sem ...

                              NLubo-SA - Profil | Út 22.2.2022 20:17:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              murphyy >> Ďakujem
                              Shimano mám prvý krát, mal som AWA-SHIMA a potom Delphin Tekna.
                              AWA sa pokazila a už sa nedá zohnať náhradný diel a Delphin robil problém od začiatku ...
                              Cez víkend mám v pláne vodu tak uvidíme čo povie prvé nahodenie.

                                Nmurphyy - Profil | Út 22.2.2022 19:45:48

                                Lubo-SA - 21.2.2022 23:07:27 >> tak tak neriesil by som tiez nic pokial by som si to nevyskusal..

                                tiez nechapem tie reci, kupis novy navi, a hned ti radia vymen podlozky..upgraduj..za mna blbost..zvlast asi-pokial mas prve shimo resp karparsku ultegru..
                                ved len ty predsa musis pochopit ze ti to bude vadit, napr kamos bol s tou brzdou spokojny-mal ULT XSD 14000 tusim 4 roky, bol s nimi velmi spokojny aj s brzdou-asi aj preto kedze predtym nemal ine shima/daiwy kaprove navi..tento rok ich predal pretoze uz tej kaprarine tak nebude davat..

                                to uz potom sa riesia ine veci, a snazi sa o hladanie super hladkej, kratkej, stredne kratkej brzdy
                                atd..:)
                                mas super masiny, cize zdravy rozum, presne tak ako ty to beries, a je to vpohode :) ked nieco budes chciet vylepsit prides si na to sam a potom budes riesit, a hlavne si to budes vediet porovnat.. :)

                                  Njarda85 - Profil | Út 22.2.2022 18:18:24

                                  Lubo-SA >> Po čase myslím že určitě podložky do cívek uvítaš. 🙂

                                    NŠleza - Profil | Út 22.2.2022 15:20:07

                                    cechura09 >> Ne, ne, to tyhle Cardiffky mají origos. Ale dá se to někde koupit a vyměnit. Sám nevím jak a kde, ale líbilo by se mi to i na jiných malých navijácich.... ☺

                                      Ncechura09 - Profil | Út 22.2.2022 15:10:49

                                      Šleza >> Ty korky.... luxus. Tuning?