Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Nrybar z NZ - Profil | Út 22.2.2022 14:43:45

Nazdar koupim 1ks shimano bulls eye 9120 za rozumnou cenu nabídky do sz
Diky

    NŠleza - Profil | Út 22.2.2022 12:11:36

    aleš vavřina >> Pardon, po staru.... ☺ ☺ 😃 😃 😃

      NŠleza - Profil | Út 22.2.2022 11:40:54

      aleš vavřina >> Ona ta 1000 ka je vlastně velikost 2000 po startu. Takže 3000 není žádný obr.... Ty máš myslím ten novější model....... Aspoň podle tvé fotky kdysi.... ☺ ☺ 😃 😃 😃

        Naleš vavřina - Profil | Út 22.2.2022 10:34:08

        Šleza >> jak na tu fotku koukám, tak i ta 3000-ovka by se šikla...

          Naleš vavřina - Profil | Út 22.2.2022 10:33:15

          Šleza >> a nakažlivá, nicméně je "moderní doba" tak se snažím léčit...jsem zvědav jak dlouho mi ta snaha vydrží...

            NŠleza - Profil | Út 22.2.2022 10:21:01

            aleš vavřina >> Já vím že ho máš 😃, proto jsem to sem dal. Jsou to krásné hračky a taky jsem si říkal že jich je moc, ale je to nemoc........ ☺ ☺ 😃

              Naleš vavřina - Profil | Út 22.2.2022 10:16:27

              Šleza >> jsou, ale když jich je tolik ...jak jsem uvedl jinde, rozhodl jsem se držet pravidlo, že když jeden přibude, tak jiný musí ubýt...ten Cardiff mam v 1000 taky a vel. 2000 bych bral rovněž

                NŠleza - Profil | Út 22.2.2022 10:12:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                aleš vavřina >> Ahoj ti malí jsou nejkrásnější..... ☺ ☺ 😃

                  Naleš vavřina - Profil | Út 22.2.2022 9:25:58

                  Prodám minimálně chytaný naviják Shimano Stradic 1000 FL, koupený loni v březnu a záruka tedy platí ještě 1 rok, jen příležitostně použitý na UL. K navijáku záručák platný do 16.3.2023, sada podložek, krabička, technická dokumentace - prostě kompletní balení jako z obchodu. Cena 3500,-Kč. Více info, fotek, ... přes SZ.
                  p.s.: na tuto sezonu jsem pořídil o dost vyšší řadu navijáku a bylo by škoda nechat tohoto krasavce zahálet

                    NLubo-SA - Profil | Po 21.2.2022 23:07:27

                    jarda85 >> Ďakujem.Zatiaľ nemám v pláne žiadnu úpravu, uvidíme až po sezóne.Ale skôr si myslím že nebudem meniť nič.Proti tomu čo som mal je to určite krok k lepšiemu...

                      NMatyášek - Profil | Po 21.2.2022 22:00:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Něco pro příznivce této malé krásky 😀

                        NHarvy123 - Profil | Po 21.2.2022 20:59:39

                        Luger46 >> ahaa tak to je pak ale uplny pase… diky za reakci!

                          NLuger46 - Profil | Po 21.2.2022 20:56:22

                          Harvy123 >> ta ci4 většinou vyjde tak po roce po základním modelu

                            NHarvy123 - Profil | Po 21.2.2022 20:51:31

                            murphyy >> ja bych chtel prave menit zas jen za model Ci4… jen chci prejit z baitiku…

                              NHarvy123 - Profil | Po 21.2.2022 20:50:29

                              Luger46 >> a ja prave myslel ze to jde ruku v ruce… kdyz novy model ultegry tak i modelu Ci4… pokud ale ne… a jeste to bude az pristi rok..tak beru starou klasiku Ci4…

                                Npenemecek - Profil | Po 21.2.2022 19:52:58

                                murphyy >> Děkuji moc

                                  NLuger46 - Profil | Po 21.2.2022 19:36:53

                                  Harvy123 >> ty ci4 by měly byt kvalitnější vnitřkem. Teda pokud se nerozhodly zrušit dělení na obyčejnou ultegru a ci4 a udělaly jen jednu radu v kvalitě ci4. Mě postrádá smysl dělat obyčejnou ultegru když nabízejí speedcast který je skoro stejný.

                                    Nmurphyy - Profil | Po 21.2.2022 19:33:47

                                    Harvy123 >> stale to bude len zakladna ultegra a tie medium baity CI4+ stale ostavaju ovela lepsie
                                    to uz ked tak by som pockal na nove CI4+ ult, ale to zrejme az ku koncu roka resp dalsi

                                      Npenemecek - Profil | Po 21.2.2022 19:33:41

                                      Jaký je prosím rozdíl mezi navijáky Shimano bulls eye 9100 a 9120.Děkuji.