Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

NHarvy123 - Profil | Po 21.2.2022 19:20:42

A vi nekdo kdy ze maji byt ty novy ultegry k mani??
Zrovna totiz zas U Habakuka naskladnili Ci4 ktery chci vymenit za medium baity Ci4… a nekdo tady me nakousnul s novyma ultegrama :)
Dik

    Njarda85 - Profil | Po 21.2.2022 16:46:38

    Lubo-SA >> Zdravím tě, tři roky a velká spokojenost. Jen jsem si nechal zkrátit brzdu a trošku je upravil. Ale první dva roky bez úpravy a vše šlapalo jak mělo. Ať složí.

      NLuger46 - Profil | Po 21.2.2022 15:43:48

      glaza >> nejdříve domluva pak trest, jak s malými dětmi :)

        Nglaza - Profil | Po 21.2.2022 15:42:34

        Luger46 >> Per to taaam. 😆😂

          NLuger46 - Profil | Po 21.2.2022 15:29:05

          Pánové je to jen blbý vercajk na ryby tak klídeček at vám nerupne cévka, jinak budu mazat a dávat karty.

            NBrumbar - Profil | Po 21.2.2022 14:30:18

            Lepší delší brzda u Ultegry XTD než ta krátká hrůza u PA XTB. Oboje se dá vyřešit podložkama. Ultegry jsem ihned po zakoupení tunil a v žádném případě to nestálo nějaké tisíce. Nejdražší byl kovový kryt rolničky za cca 250Kč/ks. Nerezová ložiska se dají taky sehnat za rozumnou cenu. Já je jako modelář koupil v prodejně pro RC modeláře.

              Nvokounek - Profil | Po 21.2.2022 14:26:51

              Lubo-SA >> nech ti robia radosť pán kolega ahoj..

                Ndrvoštěp - Profil | Po 21.2.2022 13:47:32

                Lubo-SA >> Víš kolik je lidí kteří nevědí co je tunnig navijáků a vesele chytají ? Hodně. Já taky mezi ně patřím😁Ať ti dělají radost👍👍👍

                  NDušan_hp - Profil | Po 21.2.2022 13:29:21

                  Lubo-SA >> neber to zle, měl jsem 5500XTD sezónu v původním stavu, přez zimu jsem jí nechal promazat, zkrátit brzdum ta ně vadila moc, a s tím se měnila ložiska v rolně a pod. Nedával jsem ani kovovou krytku rolny, do teď se vlasec nezařízl, neřeším. Po servisu je to úplně jiný stroj, nelituju.

                    NSpecialista - Profil | Po 21.2.2022 12:56:19

                    Lubo-SA >> žádná hádka není. Jen se špičkujeme... ultegry mají miliony lidí a chytaj. Budeš dělat to samé...

                      NLubo-SA - Profil | Po 21.2.2022 12:49:57

                      Nemal som v pláne rozpútať hádku ... Navi ešte neboli pri vode takže zatiaľ vôbec neuvažujem o nejakom tuningu... Keď si ich osadím a budem mať pár záberov tak sa budem zaoberať úpravou.Ale zatiaľ zostanú vo výrobnom nastavení.

                        NA_dam - Profil | Po 21.2.2022 12:25:39

                        Dušan_hp >> Nikdy som nemal na ultegre problém z brzdou a tak ako je my presne vyhovuje. Ziadne podložky ziadne skracovanie ziadny zásach a maká uz niaku tu sezónu.

                          NPindˇa - Profil | Po 21.2.2022 12:18:19

                          Borec si udělá radost a hned dostane čočku. Zajímalo by mě čím by se daly nahradit za cenu pod 4000kč?

                            NLubo-SA - Profil | Po 21.2.2022 11:41:26

                            Dušan_hp >> Síce sme dlho boli jedna republika, ale teraz absolútne netuším o čom hovoríš .... Prosím upresniť, ďakuejm

                              Nclarence - Profil | Po 21.2.2022 11:36:24

                              Dušan_hp >> Koukám že umíš potěšit. J

                                NDušan_hp - Profil | Po 21.2.2022 11:29:38

                                Lubo-SA >> gratulace, hned do nich ještě trojku nasyp za brzdu a ložiska a bude to úplně jiný stroj. Uvidíš :)

                                  NLubo-SA - Profil | Po 21.2.2022 10:52:50

                                  Tak som si urobil radosť...

                                    NBrumbar - Profil | Ne 20.2.2022 9:01:02

                                    Matyášek >> Díky, snad se to třeba objeví u PA.

                                      NMatyášek - Profil | Ne 20.2.2022 8:47:07

                                      Brumbar >> bude stejná - podle fotky…

                                        NBrumbar - Profil | Ne 20.2.2022 8:16:17

                                        Matyášek >> ještě se zeptám, vím asi naivně, cívka u nové Ultegry zůstane v "klasické" délce nebo bude delší?