Promazání navijáku Shimano Ultegra XTD 14000

Zdravím jak a kde přesně promazat naviják díky za info.

NNAVI73 - Profil | Ne 20.12.2020 16:52:56

krkoška >> to umí každej. Jen ne uplně každej to umí seskládat zpátky. :-))))
Ale dobře ty

    Nkrkoška - Profil | Ne 20.12.2020 16:35:12

    NAVI73 >> Naviják vyčistit umím 😉

      NPindˇa - Profil | Ne 20.12.2020 15:40:25

      NAVI73 >>

        NNAVI73 - Profil | Ne 20.12.2020 15:12:27

        Pindˇa >> zkus to odvrtat😀

          NPindˇa - Profil | Ne 20.12.2020 15:11:06

          NAVI73 >> Umím sundat jen cívku

            NNAVI73 - Profil | Ne 20.12.2020 15:09:43

            Pindˇa >> numuzes ho prosím komplet rozebrat ať se mrkneme jak ho promazat? 😁

              NPindˇa - Profil | Ne 20.12.2020 14:09:17

              krkoška >> Rádo se stalo poslouží to i pro jiným😊

                Nkrkoška - Profil | Ne 20.12.2020 14:05:44

                Pindˇa >> tentokráte jsi to vzal pro jistotu že všech světových stran😄😄
                Dík.

                  NPindˇa - Profil | Ne 20.12.2020 13:23:04

                  krkoška >>

                    Nkrkoška - Profil | Ne 20.12.2020 13:01:29

                    Pindˇa >> díky a velký průměr cívky, tedy odhozové hrany?

                      NPindˇa - Profil | Ne 20.12.2020 10:59:13

                      krkoška >> 5050

                        NNAVI73 - Profil | Ne 20.12.2020 10:55:23

                        vokounek >> koukni na YouTube, mohl to někdo natočit už před tebou

                          Nvokounek - Profil | Ne 20.12.2020 10:07:23

                          Tomas Krlin >> díky to fotenie je dobrý nápad možno to zoberiem rovno kamerou. Podľa mňa super činnosť na dlhé zimné večery. Musím to konečne skúsiť. Tak ako píšeš na začiatok dám dole len bočný kryt a rotor. Dík

                            NTomas Krlin - Profil | Ne 20.12.2020 9:45:32

                            vokounek >> Cau, otazkou je, ktery stary...
                            Pokud je s wormshaftem, je to "jednoduche", pokud s koleckem pro zdvih civky, tak tam je to dlozitejsi a je treba to slozit ve spravne pozici + i to rozebirani je o neco slozitejsi, protoze obvykle musis vytahovat i vodici tycinky...
                            Vseobecne, kdyz se nekdo pousti do servisu navijaku poprve a bez vetsich zlusenosti, vzdy doporucuju pouze sundat rotor s bocnim krytem a vytahnout jenom hnaci kolo, zbytek nerozebirat + poradne si to radeji fotit krok po kroku...
                            Vem si nejaky starsi zubni kartacek a tim to postupne cisti, dostanes se s nim skoro vsude...
                            Na orvni rozborku to tak staci...

                              Nvokounek - Profil | Ne 20.12.2020 9:22:24

                              Mám starý naviják, skúsim ho rozobrať a zložiť ale mám obavu ako to dopadne. Je to hodinárska práca a obdivujem majstrov čo to dokážu.
                              Zatiaľ radšej raz ročne dávam ten olej, ktorý má vraj vrátiť vlhkosť vazeline. Ďalej som sa neodvážil ;)

                                Nkrkoška - Profil | Ne 20.12.2020 8:49:11

                                clarence >> čau, chytám pouze z odhozu a za nějaký rok bych se budu možná poohlížet po nových navijácích. K odhozu se mi úplně velké navijáky nelíbí, Bulls eye 5050 má jak velkou cívku v průměru, mohl by jsi mi to prosím změřit? Velikosti 9100 nebo 9120 mi přijde zbytečně velká. Dík

                                  NSpecialista - Profil | Ne 20.12.2020 8:25:42

                                  EdoPaR >> já se neposeru, dělám si prdel z lidí a věcí celý život.. Akorát někdo nechápe

                                    NPvl - Profil | Ne 20.12.2020 7:50:55

                                    Mojchy Master >> Ten bude ukřivděnej .. :o§))

                                      NMojchy Master - Profil | Ne 20.12.2020 7:13:59

                                      NAVI73 >> OK

                                        NRadek Fox - Profil | Ne 20.12.2020 3:56:19

                                        EdoPaR >> Člověče, ty jsi ozajstný chuj 🖕