Promazání navijáku Shimano Ultegra XTD 14000

Zdravím jak a kde přesně promazat naviják díky za info.

NNAVI73 - Profil | So 19.12.2020 13:43:13

Specialista >> ten naviják je uvnitř neuvěřitelně jednoduchý, netuším proč do těch novinek cpou ty plastový prevodovky

    NBulda 64 - Profil | So 19.12.2020 13:39:44

    Kdysi jsem po rozebrání a vyčištění navijáku máznul ložiska ložis. olejem a soukolí vazelínou (kterou jsem předtím tímto olejem trochu naředil, aby nebyla tak hustá).
    Předpokládám, že tu jsou kluci, co mají s tímto zkušenosti a tak se zeptám.
    Jakou vazelinu a olej použít, jsou nějaké speciální nebo naopak některé nevhodné?
    Díky za info

      NNAVI73 - Profil | So 19.12.2020 13:34:56

      Specialista >> já to nepovoluju, na XTA vytáhnu zadem ty dvě pojezdové osicky a jde to ven komplet

        NSpecialista - Profil | So 19.12.2020 13:03:34

        NAVI73 >>například..

          NNAVI73 - Profil | So 19.12.2020 11:38:14

          Mojchy Master >> při troše šikovnosti ho v pohodě otevřeš, vyčistis a námazes, není to motor😀

            NMojchy Master - Profil | So 19.12.2020 11:27:30

            NAVI73 >> V pohodě 😄 a díky za video

              NNAVI73 - Profil | So 19.12.2020 9:46:47

              Specialista >> co nazývás dvouchodak?

                NEdoPaR - Profil | So 19.12.2020 8:31:01

                roxtidy >> ja nemozem ludi, co nemaju co napisat k teme, len podjebuju a zbytocne zahlcuju temu. Ty si svoje podjebovacke reci strc do svojho mazacieho otvoru.

                  NSpecialista - Profil | So 19.12.2020 3:40:37

                  NAVI73 >> co ti nejlíp sedne do krátkých křížových šroubků v lepidle na dvouchoďáku, PH0 nebo PH1? Na těch elektrikářských šroubovácích nic nevidím..

                    Nroxtidy - Profil | So 19.12.2020 0:43:36

                    EdoPaR >> ano, napsal si svuj nazor. na to mas pravo, samozrejme. A ja mam pravo ti rict, ze si napsal kravinu ;-)
                    A k téme mám to, ať zadavatel otázky poslechne místní kluky, kteří už mají něco z praxe za sebou. Není těžké poznat kdo to je. Čili rozebrat, vycistit, namazat (olej + vazelina podle toho co se maze), slozit. Jakekoliv jiné bastlení ci domazani přes servisní otvor je nesmysl. at to jezdi....ryby i naftovy auto na benzin :-)

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 18.12.2020 23:14:44

                      NAVI73 >> To jsem mu dal. A zmizel😂😂😂

                        NNAVI73 - Profil | Pá 18.12.2020 23:14:36

                        Mojchy Master - >> Michale omlouváme se ,smázni nás at to tu nezasíráme. Díky

                          NNAVI73 - Profil | Pá 18.12.2020 23:13:29

                          drvoštěp >> máš v rodině doktora, šoupni mu obálku at tě dá do cajku

                            Ndrvoštěp - Profil | Pá 18.12.2020 23:07:23

                            NAVI73 >> To je pěkný. Ja na tu metu nedosáhl. Ale do konce povolenky mi zbývá pár řádků. A to jsem dost marodil.

                              NNAVI73 - Profil | Pá 18.12.2020 23:00:28

                              drvoštěp >> letos to bylo dobrý, bacil z divokého netopýra mi na půl roku zavřel hospodu , tak cca 15 výprav , letos top kapr 107

                                Ndrvoštěp - Profil | Pá 18.12.2020 22:56:28

                                NAVI73 >> Kolikrát jsi letos byl ?😂😂

                                  NNAVI73 - Profil | Pá 18.12.2020 22:48:44

                                  Macron >> to má logiku, když jsme u vody my, tak jste hovnochyti a k šupině nečuchnete, kdybych měl Daiwu tak to taky honím na dírkách:-))))

                                    NMacron - Profil | Pá 18.12.2020 22:38:21

                                    NAVI73 >> člověče vy kluci shimaňácký máte super, že máte i po sezóně. To nám Daiwákům nikdy nekončí :-D

                                      NNAVI73 - Profil | Pá 18.12.2020 22:20:21

                                      Mojchy Master - >> a do třetice - 12 let stará XTA po sezone😁

                                        NNAVI73 - Profil | Pá 18.12.2020 22:14:36

                                        Mojchy Master - >> a tady si udělej představu co tím mažeš
                                        https://www.youtube.com/watch?v=tXXgCdxeePY&t=1010s​