Deeper chirp + vs Lowrance Fishhunter Directional 3D

Dobrý den,

rozhoduji se mezi těmito nahazovacími sonary. Můžete mi zaslat Vaše doporučení, případně i tipy k sonaru samotnému.

Velice Vám děkujiAutor diskuse: Wyatt - Profil , 13.7. kaprařina - náčiní, doplňky

3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

NDufi - Profil | St 15.7.2020 21:55:44

Já mám Chirp, používám jen pro představu, jak vypadá dno, ryby s tím nehledám....taky jsem přemýšlel jaký a přímo prodejce mě doporuřil jednoznačně Chirp + .V mém okolí ho má poměrně dost známých a kromě jedné reklamace všichni spokojeni. ¨Ten jeden šel na výměnu, přestal komunikovat....

NMalab - Profil | Út 14.7.2020 6:34:19

Wyatt >> Chirp mi vyhovuje a bohatě mi stačí. Lowrance díky tomu, že má 5 senzorů dokáže vykreslit 3D mapu dna. Lowrance poskytuje výrazně lepší představu o tom jak vypadá dno. Podívej se na videa na YouTube. Já sonarem primárně "zkoumám" hloubku a jaký je kde povrch dna. Postupně si mapuji místa kam chodím, ryby tím nehledám.

NWyatt - Profil | Po 13.7.2020 22:28:42

Malab >> Disponuji spodovym prutem, i kdyz nevim, jestli 200 g zvladne. Mohu se prosim zeptat, proc Lowrence zvitezil? S Chirpem teda moc spokojeny nejsi?

NMalab - Profil | Po 13.7.2020 22:12:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Rozhodoval jsem se stejně mezi Chirp+ a Lowrance 3D. Když jsem porovnal data z Lowrance a z Chirpu vyšel mi jednoznačný vítěz Lowrance. Jenže jsem nakonec koupil Chirp+ kvůli poloviční hmotnosti. Nemám nic čím bych nahodil 200g Lowrence a nechci už žádné pruty dokupovat, protože jich mám dost. Pokud bych měl prut na nahazování 200g těžkého sonaru koupil bych Lowrence, protože nemám koupil jsem Deeper Chirp+. Cena je u obou stejná, u obou je aplikace do mobilu a u obou lze data ukládat v telefonu i v cloudu.