Spani u vody

Co řikate tomu že se na nekteryvh revírech nebude moct spat v brolly u vody.Aby nevznikaly tady dohady,pěkně je to popsany RŘ UN Lipno co je tabořeni adt.Je to taková mala likvidace kaprařiny
Autor diskuse: c.smrt - Profil , 4.1.2020 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NxDanielS - Profil | So 4.1.2020 21:22:50

Petr64 >> ta když už tak "Svévolný tábor na veřejném prostranství" :-D Sranda, díky za opravu

    Nnofish - Profil | So 4.1.2020 21:22:42

    MrKos >> je to blbost. Jako fakt. BPVRP občas fakt kecají do věcí, do kterých svazu nic není. Chápu proč, že třeba majitel revíru, co ho pronajímá svazu, nechce aby tam jezdila auta, jinak zruší nájem. Ale tlačit do toho RS? Ať si tam posílají policii. Hrmada těch chlapů to dělá fakt za povolenku a nic víc a budeš čekat, kdy trefí blba co sice ví, že se chová jak debil, ale vyzná se v tom lépe a vyhraje případný soud? To je hloupost.

      NkůrovecR - Profil | So 4.1.2020 21:22:40

      MrKos >> Moje reakce byla na zákaz parkování na trávníku.Když jsem napsal,že mi to může zakázat pouze vlastník pozemku tak je každýmu jasný,že mi to ten vlastník může i povolit.

        NFRANK71 - Profil | So 4.1.2020 21:22:33

        MrKos >> micháš jablka a hrušky. Myslím, že jsem to vysvětlil jasně.

          NSan - Profil | So 4.1.2020 21:21:40

          nofish >> Mám dva papíry, že nejsem debil. Navíc mám slušné vychování, takže nikoho neurážím. Jen ty, co si začnou a tudíž ci to zaslouží. Na hrubý pytel....
          Většinou se ale nakonec ukáže, že jsem nikoho neurazil:-)

            NHonza7 - Profil | So 4.1.2020 21:21:30

            MrKos >> Kolego asi stále nečteš - soukromé vlastnictví, nebo chceš zase všechno aby bylo státní???

              NMrKos - Profil | So 4.1.2020 21:20:03

              FRANK71 >> ano, podle této logiky by jsi mohl jezdit traktorem s drapákem po golfovém hřišti a co myslíš, nechali by si Tě v tom klubu tři sezóny?

              Nicméně stále jsme nenašli hmatatelný paragraf nebo jiný důvod, proč nenapsat zákaz parkování do popisu revíru a brát za to noty. Našel bych možná jeden, dalo by se to potom vysvětlovat tak, že na ostatních revírech, kde zákaz uveden není, můžu jezdit po trávě. Tak to napíšu jako obecné pravidlo a nazdar.

                Nroman - Profil | So 4.1.2020 21:19:17

                FockeWulf >> nezaplatí bo to psali na Mrku ooo))))

                  NHonza7 - Profil | So 4.1.2020 21:18:35

                  MrKos >> Kolego vměšuješ se do soukromého vlastnictví - nevíš komu patří pozemky, budeš běhat se zeměměřičem zda-li to auto ještě stojí na soukromém pozemku?

                    NPetr64 - Profil | So 4.1.2020 21:17:06

                    xDanielS >> Svévolný tábor veřejného prostranství.😋

                      NFockeWulf - Profil | So 4.1.2020 21:17:06

                      MrKos >> Každý advokát to té RS vysvětlí a to tak, že se z té pálky co pak dotyčný aktivní RS zaplatí jako škodu a odměnu advokátovi nevzpamatuje do příští sezóny.

                        NMrKos - Profil | So 4.1.2020 21:15:38

                        nofish >> jasně, souhlasím a byl by to ideální stav. Dnes již máme celou řadu pravidel, které PB ošetřuje jinak, než jsou v zákoně.
                        A v tomto světle pokud vstůpím do svazu, svaz mi napíše, že budu během výkonu nosit červené podkolenky, tak je nosit budu. A jsem připraven i na to, za modrou podkolenku přijít o noty. Možná se na to dívám příliž poctivě a nehledám kličky.

                          NFRANK71 - Profil | So 4.1.2020 21:15:01

                          MrKos >> určitě se shodnem na tom, že jízda vozidlem v zákazu vjezdu nebo stání vozidla v zákazu stání, zastavení atd. nemá s rybolovem nic společného.

                            Npidizvik - Profil | So 4.1.2020 21:14:57

                            By me zajimalo,jak to resit,kdyz vpopisu reviru je napsano;zakaz pojizdeni vozidel po, pobreznich pozemcich.Specialne u labskejch reviru,vsude cedule zakaz vjezdu,a stejne se to ignoruje.Ja parkuju pred zaka,em a dal jdu pesky nebo s karkou.

                              NCalex - Profil | So 4.1.2020 21:12:50

                              MrKos >> U nás ani RS nepotřebujeme...Třeba kapra si navzájem přeměříme, pak mi ho kolega ještě pomůže zabít a vykuchat....Pokud má teda míru, jinak mně musí udat.....Dle bodu č.21...
                              21. Vzájemná kontrola přisvojených ryb – Držitel platné povolenky na revír xxx
                              má právo požádat lovícího o předložení povolenky k lovu ryb a přeměření přisvojené, zapsané ryby (ryba usmrcená nebo dočasně uchována ve vezírku).

                              Lovící je povinen přeměření umožnit. Jestliže přeměření neumožní nebo byla zjištěna ryba nedosahující zákonnou míru či nezapsaná, bude uvědomen hospodář nebo rybářská stráž, eventuálně jiný funkcionář ČRS.....

                                Nnofish - Profil | So 4.1.2020 21:12:14

                                MrKos >> nevím, osobně bych neřešil nic, co nemá spojitost se zákonem 99/2004 a prováděcí vyhláškou. Raději. Ale mluvím za sebe, je mi jasné, že jsou na to větší odborníci a seberou ti povolenku za špatnou barvu ponožek.

                                  NMrKos - Profil | So 4.1.2020 21:11:24

                                  kůrovecR >> všude mimo silnici platí automaticky zákaz parkování a pouze tam, kde to majitel povolí, zaparkovat můžeš. Ty jsi to podal naopak a tak to není.

                                    NMrKos - Profil | So 4.1.2020 21:10:06

                                    FRANK71 >> no pořád nám to neřeší otázku, na základě čeho by RS nemohl sebrat povolenku za parkování. Názorný příklad: bude to v popisu revíru tak, jak níže uvedl kolega Calex, RS nebuse suplovat PČR, nebude nikoho ani pokutovat, ale pouze sebere povolenku za nedodržení pravidel v popisu revíru.
                                    A já bych rád věděl, kdo a nebo co by v tom tomu RS mohl legálně zabránit a proč?

                                      Nnofish - Profil | So 4.1.2020 21:09:46

                                      Bacha San >> San - 4.1.2020 20:58:18 >> já jsme v klidu, alespoň jsem prošel psychotesty a mám papír na to, že nejsem úplný debil. Ale chce to klid, je sobota večer, jestli u tebe bylo moc rumu, nebo kafe, ale je to celkem sranda.

                                        NkůrovecR - Profil | So 4.1.2020 21:06:30

                                        MrKos >> Velký rozdíl nevidím.