Spani u vody

Co řikate tomu že se na nekteryvh revírech nebude moct spat v brolly u vody.Aby nevznikaly tady dohady,pěkně je to popsany RŘ UN Lipno co je tabořeni adt.Je to taková mala likvidace kaprařiny
Autor diskuse: c.smrt - Profil , 4.1.2020 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NFRANK71 - Profil | So 4.1.2020 21:06:28

MrKos >> napsat to může, ale vždy v RŘ máš napsáno, že to vymáhá PČR nebo MP. Ještě bych to chápal, kdyby pozemek kolem vody byl v majetku Svazu. Tam by se možná, říkám možná o trestu dalo uvažovat.

    NMrKos - Profil | So 4.1.2020 21:05:02

    Calex >> no vida, první vlaštovka a jen houšť... přitom zde celá řada respondentů tvrdí, že to do popisu revíru napsat nejde

    a jakmile to tam je, tak je RS oprávněn (ba dokonce povinnen) to postihovat

      NLosPafkos - Profil | So 4.1.2020 21:04:48

      FRANK71 >> jj a když Bůh dá,tak za rok přijedeš ke mě vlakem,bo parkovat u řeky je trestné 😂😂

        NSan - Profil | So 4.1.2020 21:04:03

        xDanielS >> Statisticky je a věř mi, že neházím všechny do jednoho pytle. Jenom se mi nějak ekluje, že .......
        Prostě už jeden z nejznámějších rybářu před mnoha lety řekl: "Člověk si myslí, že je gigant, ale je hovno, kamaráde..."

          NMrKos - Profil | So 4.1.2020 21:03:05

          kůrovecR >> jak jsi na to přišel? není to náhodou tak, že povolit to může jen vlastník?

            NFRANK71 - Profil | So 4.1.2020 21:02:40

            LosPafkos >> no je. Víš co je prdel, že za rok se o tom bude debatovat znova.🙄

              NMrKos - Profil | So 4.1.2020 21:01:59

              FRANK71 >> v BP je celá řada pravidel jiných než zákon. Nicméně Fanouši, kdo nebo co může zabránit tomu, napsat do popisu revíru zákaz parkování? A bude to taky dle zákona.

                NkůrovecR - Profil | So 4.1.2020 21:01:36

                FockeWulf >> Ale pozor na to na jakým trávníku.Zakázat mi to může jenom vlastník.

                  NMrKos - Profil | So 4.1.2020 21:00:39

                  FockeWulf >> jasně že nesmí, ale svazu to v současnoti nevadí. Chtěl bych se zde dozvědět, co brání tomu, aby mu to vadit začalo.

                    NLosPafkos - Profil | So 4.1.2020 21:00:36

                    FRANK71 >> tvl.Fando tady to je k popukání 👍

                      NFRANK71 - Profil | So 4.1.2020 21:00:03

                      MrKos >> RS musí dodržovat zákon a lidová tvořivost v BP, které jsou za hranou by měla ignorovat, už jen proto, že se vyhne případným problémům.

                        Nskura - Profil | So 4.1.2020 20:59:59

                        nofish >> Pískovna Náklo-máš pravdu,ale je to z důvodu,že se tam přemnožili potkáni.bohužel v letní sezóně je tato voda hojně navštěvovaná koupači a ten bordel po nich,hrůza,zbytky jídla a tak někdo vymyslel,že rybáři to zachrání a musí mít pevné obaly s víkem..
                        bohužel ,bordel tam je pořád,potkáni taky.

                          NMrKos - Profil | So 4.1.2020 20:59:19

                          nofish >> a kde ta pravomoc RS přesně končí? je to dle zákona, nebo dle BP, nebo dle popisu revírů? V každém je něco jiného.
                          Ta hranice je velmi tenká a pokud na rybníku vyhlásíš trdliště, tak tam RS taky kontroluje. A stejně tak vyhlásíš břeh bez aut. Kdo to reálně může zakázat?

                          Nehádám se, jen hledám způsoby a možnosti.

                            NxDanielS - Profil | So 4.1.2020 20:58:55

                            FockeWulf >> Zábor veřejného prostranství - nebo tak nějak tuším...

                              NSan - Profil | So 4.1.2020 20:58:18

                              nofish >> No člověče! Začínající infantilita? Ve tvém věku dost divný. Nebo patříš do té jedné třetiny?
                              Dovedeš vůbec vyplodit něco smysluplného z vlastní glonzny?

                              "Já nejsem smrad, ty si smrad" :-)

                              "I s takovými lidmi musíme pracovat":-D

                                NFockeWulf - Profil | So 4.1.2020 20:56:36

                                MrKos >> Parkovat na trávě se tuším nesmí tak joko tak nikde.

                                  NCalex - Profil | So 4.1.2020 20:56:17

                                  MrKos >> U nás to tak je... . 8. Platí zákaz ježdění motorovými vozidly kolem vody a parkování na trávě.

                                  19. Parkování motorových vozidel je možné jen v souladu s vyhláškou o silničním provozu.

                                    NFockeWulf - Profil | So 4.1.2020 20:55:38

                                    xDanielS >> Co si vzpomínám tak hodně psychopatů se eliminovalo psychotesty:)

                                      Nnofish - Profil | So 4.1.2020 20:54:49

                                      xDanielS >> přesně, ať si to řeší ten, jehož je to práce. Chápu, že některé věci v BPVRP jsou třeba proto, že si to přejí pronajímatelé revírů a podobně, ale nejde přece nutit RS překračovat pravomoci.

                                        NMrKos - Profil | So 4.1.2020 20:54:40

                                        FRANK71 >> s tím bych souhlasil, protože sportovec s trojkou v žíle podle mého názoru nemá právo manipulovat s živým tvorem. Maximálně tak leda s tím svým v gatích.

                                        Když to vezmeme z druhé strany, tak kdo a na základě čeho by mohl legálně zabránit svazu v tom, napsat do popisu revíru zákaz parkování na trávě?