- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Delší doba lovu listopad - prosinec
Připadá mi ,že s prodloužením doby lovu list. (zatím jen) - pros. se návštěvnost vod nezměnila (nezvětšila) Docela by mne zajímalo- jestli to není jen můj dojem. Jak to vidíte vy ?
Autor diskuse: Pvl - Profil , 15.11.2019 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NJirka5 - Profil | Po 2.12.2019 6:58:43
Dědek >> pokud Ti vadí K70 tak jednoduše ty velký kapry začni masit , z porušování řádu si nedělej žádnou starost . Porušuješ ho stehně tábořením, zválená tráva se ani v tomto případě nebere jako polehčující okolnost.
Nsven - Profil | Ne 1.12.2019 23:13:58
drvoštěp >> Já měl jedny gumy celoročně :-)
Když to nejelo, nahodil jsi řetězy, podsypal pískem z pytle v kufru a tradá..
Dokonce existovaly i tekutý řetězy...ve spreji... jednou jsem s ním omylem rozmrazoval okno...
Dva dny jsem to dostával dolů... :-)
Gumy jsem sám nazouval a zouval, lepil si duše...ale to asi každý..
Když to nejelo, nahodil jsi řetězy, podsypal pískem z pytle v kufru a tradá..
Dokonce existovaly i tekutý řetězy...ve spreji... jednou jsem s ním omylem rozmrazoval okno...
Dva dny jsem to dostával dolů... :-)
Gumy jsem sám nazouval a zouval, lepil si duše...ale to asi každý..
NDědek - Profil | Ne 1.12.2019 23:12:56
Danda05 >> Vadí mi ze dvou důvodů.
Za prvé, že kaprářská klika vůbec prosadila ochranu ryby, která je tak početná a lehce a levně nahraditelná oproti všem ostatním rybám, že není žádný důvod jí chránit více, než kteroukoliv jinou rybu... Vše se děla pro kapř, je na úkor ostatních ryb.
Za druhé, plošné zavedení K70, což tuhle pí č o v i n u, povýšilo na extra blbost na šestou.
No a přidám bonus, že na tom profituje spousta čilimníků, kteří kapř chovají a prodávají svazu, nebo přeprodávají svazu.
Ten bonus mě asi na tom štve nejvíc, protože nebýt toho bonusu, nebylo by ani za prvé, ani za druhé.
A to píšu s vědomím toho, že v drtivé většině je mou cílovou rybou velký kapř.
Za prvé, že kaprářská klika vůbec prosadila ochranu ryby, která je tak početná a lehce a levně nahraditelná oproti všem ostatním rybám, že není žádný důvod jí chránit více, než kteroukoliv jinou rybu... Vše se děla pro kapř, je na úkor ostatních ryb.
Za druhé, plošné zavedení K70, což tuhle pí č o v i n u, povýšilo na extra blbost na šestou.
No a přidám bonus, že na tom profituje spousta čilimníků, kteří kapř chovají a prodávají svazu, nebo přeprodávají svazu.
Ten bonus mě asi na tom štve nejvíc, protože nebýt toho bonusu, nebylo by ani za prvé, ani za druhé.
A to píšu s vědomím toho, že v drtivé většině je mou cílovou rybou velký kapř.
Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.12.2019 23:05:39
sven >> Zimní gumy jsi měl. Kecáš. Já je kupoval na škodovku. Myslím or 34😂
NDanda05 - Profil | Ne 1.12.2019 23:04:53
Dědek >> v čem konkrétně tak moc vadí K70? A to nejsem nějaký zastánce.
Nsven - Profil | Ne 1.12.2019 23:03:29
Dědek >> Jasně, že je to dneska lepší...
Za komanče jsem byl tak chudej, že jsem neměl ani mobil ani komp a dokonce ani zimní gumy.. :-)
Po večerech jsem mohl akorát tak naplňovat plán populační exploze... nebo mastit v knajpě mariáš...
Dneska můžu v klidu sedět doma a on-line kvaňhat o nesmrtelnosti chrousta, s půlkou světa..:-)
Za komanče jsem byl tak chudej, že jsem neměl ani mobil ani komp a dokonce ani zimní gumy.. :-)
Po večerech jsem mohl akorát tak naplňovat plán populační exploze... nebo mastit v knajpě mariáš...
Dneska můžu v klidu sedět doma a on-line kvaňhat o nesmrtelnosti chrousta, s půlkou světa..:-)
Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.12.2019 22:59:46
Dědek >> Už jsem to tu několikrát psal. Poznám na první pohled rybáře u vody už jenom podle toho jak má uklizenej vercajk a místo k lovu.
NDědek - Profil | Ne 1.12.2019 22:53:42
drvoštěp >> Taky jezdím jednou ročně na více dnů k vodě. Po mě ale najdeš tak akorát zválenou trávu, která se za dva, tři dny dá zase dohromady.
Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.12.2019 22:51:44
Dědek >> Tak s bivakovaním nemam problém. Jenom nevím kam naše MO sadí karp větší jak 46cm😂😂
Nrybomil - Profil | Ne 1.12.2019 22:49:35
sven >> tak dokonce 30 dní, nějak jsem už pozapoměl ... no zima tam bývá dlouhá.
NDědek - Profil | Ne 1.12.2019 22:48:55
Sakra. Já se jednou ožeru a napíšu tady na ty, co zavedli K70 tolik sprostých slov, hlavně ku r e v, že se budou dát náklaďáky odvážet a druhý den mě vylouží z ČRS :-)))
No a následně emigruji do MRS, teda jestli mě tam budou vůbec někde chtít :-)))
No a následně emigruji do MRS, teda jestli mě tam budou vůbec někde chtít :-)))
NDědek - Profil | Ne 1.12.2019 22:46:54
drvoštěp >> ano, můžeme.... :-(
A můžeme u vody bivakovat a chytat metrové kapř v každé tůňce, bo plošně K70 :-)))
A můžeme u vody bivakovat a chytat metrové kapř v každé tůňce, bo plošně K70 :-)))
Nsven - Profil | Ne 1.12.2019 22:45:49
rybomil >> teď už je jasný, proč mají fialový krávy... zimou...:-) https://www.draace.cz/articles/859-svycarsky-zakon-na-ochranu-zvirat
Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.12.2019 22:43:09
rybomil >> To řeknu ženě až zase začne remcat že chodím ven😂
Čtenáři této diskuse také sledují
NKutilské jádro MRKu5344
NZoologický koutek MRKu.33418
NDokumenty z přírody kolem vody624
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144805
NFóry59868
NOstrava a okolí99468
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NRybářsko - Dřevorubecká klika83006
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












