- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
"PROPALOVÁNÍ" míst nejen na vláčku..
Oblíbili jste si dobré místo, oázu klidu a někdo zapříčinil, že už to zdaleka tak není.. Někdo jej tzv. propálil a nalákal tam spoustu rybářů i z druhé strany republiky?
Jsou rybáři- zpravidla si říkají "sportovní rybáři" (nevím proč- sport se odehrává v tělocvičně nebo na hřišti), kteří tak činí s jistým záměrem, někteří i nevědomky. Společné mají to, že vše řádně zdokumentují a honí si pak ego ve veřejném prostoru...
Jsou rybáři- zpravidla si říkají "sportovní rybáři" (nevím proč- sport se odehrává v tělocvičně nebo na hřišti), kteří tak činí s jistým záměrem, někteří i nevědomky. Společné mají to, že vše řádně zdokumentují a honí si pak ego ve veřejném prostoru...
Autor diskuse: Bulda 64 - Profil , 19.9.2019 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Po 23.9.2019 20:58:37
jaka >> proč? sakra, proč? .... Mi se chce plakat, tak srdcerybný proslov, tak hluboké myšlenky....
Tvl... dneska jsem akorát slyšel názor, jak umí člověk v dnešní době vydělávat, díky tomu, že umí dobře mluvit, kdysi musel něco umět.... A nesjou to má slova. Ty internety jsou fakt mor....
Tvl... dneska jsem akorát slyšel názor, jak umí člověk v dnešní době vydělávat, díky tomu, že umí dobře mluvit, kdysi musel něco umět.... A nesjou to má slova. Ty internety jsou fakt mor....
NTarn - Profil | Po 23.9.2019 20:38:46
kubas. >> rád bych viděl, kolik takových příspěvků by dělal, kdyby nebyl v hlavičce Fox a jak by byl vstřícný, nebýt testerem ? :))))))))))
Nkubas. - Profil | Po 23.9.2019 19:28:32
Tarn >> Podobná lidská naivita a hloupost schovávaná za rádoby vstřícnost ve finále té vodě potažmo rybám ublíží daleko nejvíc ze vše, to bohužel málokomu dochází. Hlavně ze všichni pak pousti a tváří se jak svatí...
NTarn - Profil | Po 23.9.2019 19:14:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
MB >> problém je, že dotyčný věří v lidskou slušnost, respektive vůbec mu nedochází, že se fleky chrání před těmi co slušní nejsou. Slušnost jak o ní pišu, myslím to, že nejdu pro rybu za každou cenu, nezadrátuju flek několika "kilometry" šňůr k bojkám, nepořádám na fleku závody a podobně. Když tam zachytám a odejdu OK. Jenže. Kolik lidí to umí a hlavně, kolika lidem se to tak dělat chce ? Většinou tyhle fleky vyhledávají lidé, co si sami neumí tu vodu "přečíst" a nejsou schopni si najít "své" místo. A když ještě ke všemu se pod líbivými slovy ukrývá prosté :" rád bych se mediálně proslavil, pokud možno vydělal nějakou škváru na sledovanosti mé osoby na sociálních sítích " je na problém zaděláno.
Nrici2 - Profil | Po 23.9.2019 19:11:06
...no a občas, když mám dobrou náladu, tak hodím do kufru pytel s odpadky a vyvezu ho 10 km za město do lesa, ale nikomu tím neubližuju... , no tvl, kde se tihle lidi berou...
NJirka1976 - Profil | Po 23.9.2019 18:52:45
Uz se to tady zase rozjizdi , smecka zacina utocit . A ja abych jen psal a psal . A resi se tady porad dokola 1 a to same . Napsal jsem jen 1 ze zpusobu jak castecne odradit zavistivy flekare . Nikomu tim neublizuji . Nekdo taha na misto strom , dava do vody pletivo , ano i tohle jsem uz videl . Tim bych debatu ukoncil , je zbytecne to porad rozebirat . Dekuji .
NPolčis - Profil | Po 23.9.2019 18:45:01
Jirka1976 >> Kdyby tě nesral obsazeny flek,nevymýšlíš takovou píčovinu 😁A že sklenka v křoví nevadí jako střep vykládej svým dětem 😉 třeba takový igelit taky neublíží, když na něj v křoví šlápnu 😉
Nrici2 - Profil | Po 23.9.2019 18:43:37
Jirka1976 >> neděláš bordel, ale schováváš sklenice do křoví... , ty seš dobrej exot, s tebou bych chtěl dvojdomek...
NJirka1976 - Profil | Po 23.9.2019 18:36:48
Polčis >> ja a nastvany ? To uz davno ne . Je obsazeno , sednu jinam . Kolikrat jedu na ryby az v 8 , netrcim tam od 4 abych si sedl kam chci . Je to sklenka , ne strepy . A je schovana v krovi , nikdo na ni nemuze slapnout ani ji rozbit . A po pouziti ji odvezu . Kuciii , moc to resite . At jsem ja nevim co , tak rad dodrzuju a bordel nedelam .
NPolčis - Profil | Po 23.9.2019 18:05:02
Jirka1976 >> Ale děláš to! Protože jsi nasraný, že ti někdo sedával na misto... navíc nechaváš po sobě sklo v přírodě! Máš rozumnou obhajobu??
NJirka1976 - Profil | Po 23.9.2019 15:30:39
_Karel_ >> delam to jen obcas , letos treba nebylo ani potreba .
N_Karel_ - Profil | Po 23.9.2019 15:20:54
Jirka1976 >> Nejde o ty ryby, vyhrazovat si takhle flek je prasečina.
NJirka1976 - Profil | Po 23.9.2019 14:57:47
carloz >> 😂 ty mi davas . Ty ryby jsou uzitecny i jinak , po sezone mam nekolik sklinek velice kvalitniho dipu . P.s. ty jo , taky obcas zajdu ke Fleku .
Ncarloz - Profil | Po 23.9.2019 13:34:42
Jirka1976 >> no rozhodne je nenacpu do sklenice a necham hnit na brehu jako ty, to muze udelat jenom prase.. ke Fleku obcas zajdu pravda :]
NJirka1976 - Profil | Po 23.9.2019 13:19:59
carloz >> ty neodstranujes uhynule ryby ? Mas to dokonce v radu . Neboj , me tam nic nesmrdi , zavru sklenicku a je to . Jestli ty nejsi nakonec flekar , ze te to tak zajima .
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NDokumenty z přírody kolem vody624
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NUdírny a uzení51140
NZoologický koutek MRKu.33418
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144805
NVzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů8083
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NCountry a folk2532
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













