- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská demonstrace a protest proti vedení ČRS.
Vyjadřujte se zde slušně, jinak budou lítat karty ! :-)
Pan Dytrych zastupuje a mluví za celou členskou rybářskou základnu a za všechny její členy......
A) Ano, souhlasím, aby za mě vystupoval p. Dytrych a jednal i za mou osobu.....1%
B) Ne, nesouhlasím, aby za mě vystupoval a jednal p. Dytrych.........95%
C) Je mě to tak nějak jedno........4%
Od 2.4.2019 hlasovalo 84 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
35x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
fotojakes - Profil | Út 2.4.2019 11:33:11
Tarn - Profil | Út 2.4.2019 11:29:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
1Mara - Profil | Út 2.4.2019 11:28:04
FRANK71 - Profil | Út 2.4.2019 11:26:33
Danda05 - Profil | Út 2.4.2019 11:22:58
Tarn - Profil | Út 2.4.2019 11:16:56
Tarn - Profil | Út 2.4.2019 11:03:38
fotojakes - Profil | Út 2.4.2019 11:03:30
Danda05 - Profil | Út 2.4.2019 10:52:35
Jako ok podběrák dobrý, ale spíš než podběrák by měl být zdravý rozum, jako že někde je lepší rybu vypnout hned ve vodě, někde zas v podběráku, ale to je jedno, snad tam nešli kvůli podběráku :)) každý tam mlel něco jiného, no a ten nesympatický pán vedle JD se tvářil že mluví za půl zeměkoule a jakou má obrovskou podporu, proto mě to zajímalo.
Saddám - Profil | Út 2.4.2019 7:05:17
Kubalorenc - Profil | Út 2.4.2019 7:05:03
Widl_CZ - Profil | Út 2.4.2019 6:59:36
knedlicek12345 - Profil | Út 2.4.2019 1:38:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale teda mě pěkně štve povinná výbava v podobě podběráku, protože k čemu mi je, když si jdu jen s čeřenem nachytat nástražky a vyproštovač háčků taktež... Stejně mi vadí, jak je v některých popisech revírů povinnost použít podběrák, protože to je proti BPVRP, kde se jasně píše, že rybu uvolnit pokud možno ve vodě, bez zbytečně manipulace. Pan Vrána to vysvětlil perfektně, to je rybář, ne jak ti demonstranti.... Přitom v jejich požadavcích bylo i ohledně rozmanitosti rybí obsádky a původních druhů, ale o tom nepadlo ani slovo, takže to je absolutně nepalí , ten bod byl jen čistej alibismus, aby to nevypadalo, že je zajímá jenom kapr.... Místo toho se řešily blbosti, priorita by měla bejt, aby svaz bojoval za to , aby ryby měly vhodný podmínky k životu a rozmnožování....
Dědek - Profil | Po 1.4.2019 23:11:31
Danda05 - Profil | Po 1.4.2019 23:03:45
Mrknato - Profil | Po 1.4.2019 23:02:22
Mrknato - Profil | Po 1.4.2019 22:56:35
hering - Profil | Po 1.4.2019 22:55:24
Všeobecný zákaz lovu na MP vodě pamatuji a netrpěl jsem a mě osobně je ten zákaz v ZČ volný.
Červené karty: vildaostry
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59881
Dokumenty z přírody kolem vody624
Rybářsko-houbařské jádro .-)45011
Udírny a uzení51146
Spolek pozůstalých GFC110363
Jihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
ORLÍK - volná diskuse240486
Rybářsko - Dřevorubecká klika83106
Čína - objednali ste uz nieco?15756
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413379
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 23.2 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 246 cm |
Kde to žije - všechna témata
21:03Lov pod jezem v letních vedrech? 29
20:45ATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:22🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00Rybářský kniho - koutek 143
16:32Rybářské odznáčky ... 547
14:35Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











