- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská demonstrace a protest proti vedení ČRS.
Vyjadřujte se zde slušně, jinak budou lítat karty ! :-)
Pan Dytrych zastupuje a mluví za celou členskou rybářskou základnu a za všechny její členy......
A) Ano, souhlasím, aby za mě vystupoval p. Dytrych a jednal i za mou osobu.....1%
B) Ne, nesouhlasím, aby za mě vystupoval a jednal p. Dytrych.........95%
C) Je mě to tak nějak jedno........4%
Od 2.4.2019 hlasovalo 84 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
N1Mara - Profil | Út 19.3.2019 9:27:00
N1Mara - Profil | Út 19.3.2019 9:24:04
https://www.facebook.com/autokadet.autokadet
NFRANK71 - Profil | Út 19.3.2019 9:20:47
NBacha - Profil | Út 19.3.2019 9:19:51
Srovnáváš nesrovnatelné. Proto i tady si o tom pokecáme a karavana půjde dál. Já jsem nabídl řešení a nikdo ani nezareagoval. Protože změny jsou podmíněné prací. Je to práce pro jiné, a tu lidi dělají nejméně rádi.
Takže si tu vyplácáme játra a budeme chodit na ryby s pocitem, že funkcionáři jsou proti nám.
NFRANK71 - Profil | Út 19.3.2019 9:15:40
NKovis - Profil | Út 19.3.2019 9:14:21
Njeden3 - Profil | Út 19.3.2019 9:08:26
a ted: je to vsechno moc slozite..kolik je clenu CRS?? a kolik z nich myslis,ze chodi k vode kvuli masu -a to hlavne z kapra-mozna z amura....ja si dovolim typovat tak 70 mozna 80 procent z tech ,co maji MP povolenky.......
kdyz jim seberes kapra,CRS se prakticky rozpadne, ti rybari nebudou sedet u rybnika ,kde bude pet kapru ...
to je proste smutny fakt,nas,co mame radost i kdyz tahame na plavacak nebo feedr jakoukoliv rybu a jeste vetsi,kdyz co zaber to jiny druh-nas je bohuzel mensona --a ano,mam radost,kfdyz se mezi zabery povede i nejaky ten tezsi kapr,mezi pul kilovyma cejnama a ctvrtkilovyma belicema ..atd
takze -jiste mas pravdu,o tom zadna,ale jsme zvedav,kdo najde nejakou zlatou stredni cestu,abychom nedopadli jakoé ve svete,kde na kazdy rybnik musis mit extra povolenku od majitele,protoze nekdo boj za omezeni kapra sikovne vyuzije ve svuj prospech
N1Mara - Profil | Út 19.3.2019 9:01:25
NSpecialista - Profil | Út 19.3.2019 8:49:00
Upřímně, je mi smutno, když vidím, jak dokáže být Český národ pospolu v momentě, kdy parta sportovců v bruslích začíná boj o medaile.. To se nás sejdou tisíce..
Ale že od té jediné demonstrace, kterou zde kdosi zmínil, nás jako národ zaprodává jedna vládní garnitura za druhou, že nás všechny zadlužili 10x více, než tomu bylo, že strategická odvětví jsme rozdali zahraničním konglomerátům, že jsme se stali levnou pracovní kolonií na výrobu polotovarů, které se hážou potraviny 2., 3. a kdovíjaké kategorie, jako prasatům...
To jen sedíme u TV a přijímáme jako fakt.
Jen ať se demonstruje, ať se to naučíme a umíme použít.
Njeden3 - Profil | Út 19.3.2019 8:46:42
stejne tak tlkay na to,omezit pobyt u vody zastupnym argumentem v podstate neni nic jineho,nez si uchranit misto u vody u sebe za chalupou pro sebe a zadni cizaci u vody. Ono to ccele vypada s pohledu mistnich organizaci cool,kdyz takto dosahnu toho,ze mi tam nebude nikdo z dalky jezdit,ale je to cesta do pekel pro cely CRS..povede to jen k rozpadu svazu,protoze uz nebude duvod spolecne hospodarit...a pak si reviry pronajmou prachaci a ti,co tleskaji vsem omezenim budou platit u sebe za chalupou jako mourovati,nebo nebudou chytat vubec...
takhle to vidim ja,cesta do pekel se pomalu zacina
asi jsem to nevyjadril uplne presne,nechtel jsem se nikoho dotknout,ale ten trenbd tu proste je,sam jsem se setkal na nekolika revirech a pokecal s mistnima a nemuze byt nahoda,ze jim nejvice vadi cizaci
N1Mara - Profil | Út 19.3.2019 8:33:11
Já jsem taky nespokojen s tím, kudy se ČRS vydal a ta cesta je mě hodně proti srsti ať už třeba s odvoláním nějakého čimilíka či nadměrným vysazováním kaprů a amurů do našich zdevastovaných vod. tady dle mého na sebe naráží dvě věci a to že řešení po schůzích je věc zdlouhavá a zatím se prd udělalo, to máš pravdu, a demonstrací je už upozornění pro veřejnost, že se něco děje a jak známo český vychcaný človíček do toho začne strkat své prstíky a může se stát, že pak utřeme nudli všichni a nezmění se nic ba naopak. To je můj pohled na věc. .-)
NFishky - Profil | Út 19.3.2019 8:28:02
NBacha - Profil | Út 19.3.2019 8:25:24
N1Mara - Profil | Út 19.3.2019 8:21:42
Njeden3 - Profil | Út 19.3.2019 8:19:54
NFishky - Profil | Út 19.3.2019 8:17:16
Červené karty: vildaostry
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NDokumenty z přírody kolem vody624
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NUdírny a uzení51140
NSpolek pozůstalých GFC110362
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NORLÍK - volná diskuse240486
NRybářsko - Dřevorubecká klika83006
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412961
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












