Kde zrovna prší?

zde bych uvítal aktuální informace o dešti, povodních a jiné hlášení..
Autor diskuse: u x a - Profil , 1.10.2018 všeobecné - revíry, cestování

myslíte že sucho je diky chování lidí na planetě a nebo se jen jedná o nepředvídatelný cyklus planety..

A) ano je to cyklus50%

B) může za to řepka a nevratné PE flašky11%

C) počasí nad čr je řízeno ruskem..38%

D) můžou za to díslové auta2%

Od 29.4.2019 hlasovalo 114 čtenářů.

u x a - Profil | Út 12.3.2024 10:15:07

MAXXSKATER >> zajímavé západ Čech okolí Plzně od včerejška ani kapka..

    MAXXSKATER - Profil | Út 12.3.2024 8:37:09

    U nás leje v podstatě non-stop od včerejší 22. hodiny ...

      stormandnature - Profil | Út 12.3.2024 8:25:58

      Třebíč chcanec. Od včerejška 23mm.

        stormandnature - Profil | Po 22.1.2024 21:16:36

        Tož z Třebíče hlásím deštík. A kapku nám to klouže. Držku jsem si málem rozbil už na schodech před barákem.

          Willow - Profil | Po 22.1.2024 20:40:40

          Už to leze.Jinak čistá 0 °C.
          Ráno to bude velký.

            Willow - Profil | Čt 4.1.2024 15:35:25

            Na chvíli přestalo a už zase leje.

              Willow - Profil | Čt 4.1.2024 8:35:54

              Chčije a chčije .Vítr jako prase a přítok do přehrady má 1m +.
              A domácí voda taky pěkně.

                Willow - Profil | St 3.1.2024 7:30:30

                Už zase prší.Řeky přes noc pěkně poskočily.

                  u x a - Profil | Po 25.12.2023 17:30:06

                  Deejv >> škoda že se tak neděje uprostřed léta..

                    Deejv - Profil | Po 25.12.2023 16:53:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak se nám to pěkně propláchlo ty řeky. Zhruba od půlky listopadu je hodně srážkově bohaté období.

                      stormandnature - Profil | Po 25.12.2023 16:05:26

                      Tak to tu x let nebylo. Tolik vody neteklo ani na jaře. Otázkou je, co to udělá s rybama.

                        Malab - Profil | Po 25.12.2023 10:19:28

                        aktuální stav

                          sasan111 - Profil | Po 25.12.2023 9:11:48

                          stormandnature >> Sněh tu slezl během 24 hodin, všude blackavo a Morava už má zase skoro 300m3 a stále stoupá. Blatnice pod Svatým Antonínkem.
                          Aj ten náš potok v dědině- Svodnice už je plný, už aj hasiči dnes ráno čerpají vodu ze sklepa :-((((((((

                            stormandnature - Profil | Po 25.12.2023 7:30:01

                            Tak to leze nahoru celkem pěkně. Třetí stupeň je o stanici nad námi. U nás zatím 2.SPA.

                              stormandnature - Profil | Ne 24.12.2023 23:31:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Jinak jde zatím řeka stále nahoru

                                stormandnature - Profil | Ne 24.12.2023 23:28:54

                                Willow >> tak prvně je třeba říct, že soustava nádraží Dalešice a Mohelno jsou od začátku projektovaný hlavně jako zásobárna pro Dukovany a jako přečerpávačka ve špičce. Pak je tu cestovní ruch a rybáři a ryby jsou až ti poslední. Tak to prostě je a jinak to nebude. Ale i ze strany ČEZu je tu jistá snaha. Jsem v kontaktu s paní, jež se zabývá ekologií nádrží a vodních elektráren a možná, jestli se to podaří dotáhnout do konce, by tu mohly opět být alespoň třecí rámy (plovoucí ostrovy), jež by na 100% zlepšily samovýtěr všech druhů ryb. A já doufám, a jsem v tomto celkem optimista, že to klapne. Alespoň po hovoru s touto paní.

                                  Willow - Profil | Ne 24.12.2023 18:36:11

                                  stormandnature >> Když,by tu soustavu vlastnil soukromnik a ne ČEZ, tak by to fungovalo jinak.
                                  Ale ,to máte ,energetické špičky,dotace,zelená energie atd.
                                  A co ryby...??Na ty každý sere.!!

                                    stormandnature - Profil | Ne 24.12.2023 17:18:25

                                    Willow >> u nás zatím takto. Přehrada pouští 6 kubíků. Byl dost podstav a ještě stále mají 4 metry rezervu. Což je na 400 hektarů až až.

                                      Willow - Profil | Ne 24.12.2023 16:42:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      A jedeme znovu,přehrada pouští 30m3/sec.!!!A to už je masakr.

                                        stormandnature - Profil | Ne 24.12.2023 8:21:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tož asi tak.

                                          Červené karty: Hurvinek, supinna