Zavážecí lodička s GPS

Má někdo zkušenost se zavážecí lodičkou SPORTCARP PROFI GPS.
Konkrétně by mě zajímala přesnost zavážení při použití GPS. Slyšel jsem že odchylka je i 3m?
Autor diskuse: m@rťas - Profil , 8.8.2018 kaprařina - techniky lovu

$ - Profil | Út 19.5.2026 9:43:26

petulaS >> jj, díky
Už jsem koupil od této 'značky' tu nejlevnější variantu a funguje krásně.
Nechápu cenovky lodiček za desetinásobek, ale i třicetinásobek ceny. Stejně to vnímám u bezdrátových signalizátorů.
Nebudu dělat bezdůvodně z pár kšeftmanů milionáře. Z té Číny je totiž všechno i když se říká, že ne

    petulaS - Profil | Po 18.5.2026 21:53:26

    $ >> já lodičku nemám, ale kamarádi vlastni 3kusy tady této a jsou spokojeni a to už nějakou tu činu měli 😆
    https://youtu.be/y4nMaHQwZdQ?is=T_9ySxvl5QpKSA05

      $ - Profil | Čt 30.4.2026 15:58:14

      Nemáte někdo tip nebo zkušenost s nějakou loďkou do cca 8 tisíc? Klidně Ali, překupník bazoš, ale klidně i obchod samozřejmě. Aby zavážela na přesné místo gps, spolehlivě se vrátila a neteklo do ní. Budu ji potřebovat možná jen jednou v životě, tak do toho nebudu dávat peníze. Díky. Jo, kdyby uměla hloubku, nevadí 😁. Vím že značka mě asi nečeká...

        brven - Profil | Čt 30.4.2026 13:07:03

        Oživím trochu vlákno. Mám Sportcarp Smart s GPS na 5,8 GHz. Od loňského roku je navigace podle gps nepoužitelná. Ve 12 s intervalech se načítaji cca 9 satelity, ale opakovaně dojde k resetu na 0. Servis Spotcarpu řešení nezná, tak se dotazuji zde, zda někdo nemá podobnou zkušenost a případné řešení.

          Benky - Profil | St 11.9.2024 6:00:57

          Kaiton >>
          Maximálna spokojnosť. Ani raz ma nesklamala. Určite by som nemenil aj keď na trhu sú už v tejto kategórii lodičky.
          Funkčnosť dizajn tejto lodičky mi úplne sadla.
          Odstupom času, hodnotím sonar, funkcie diaľkového ovládača, výdrž batérie na No1
          Rozhodni sa rozhodni sa správne.

            drvoštěp - Profil | So 7.9.2024 23:17:14

            Kaiton >> 10 měsíců tu nebyl...

              Kaiton - Profil | So 7.9.2024 22:25:04

              Benky >>
              Cauko. Ako si s odstupom času spokojný so zavazacou loďkou? Riešil si nejakú reklamáciu? Dnes som bol v Nitre sa na to pozrieť a rozmýšľam nad ňou.

                dada11 - Profil | So 4.11.2023 7:13:52

                Benky >> Díky

                  Benky - Profil | So 4.11.2023 4:49:44

                  MíraP >>
                  Po roku používania Warrior max spokojnosť.
                  Lodička TOP, predajca max ústretový, x krát aj keď som mu volal úplná ochota.
                  Poviem to ľudsky, nie len skásne peniaze, ale sa aj stará a záleží mu nech je zákazník spokojný.
                  Z oboch stránok za mňa TOP

                    Benky - Profil | So 4.11.2023 4:46:21

                    dada11 >>
                    Mivardi Carp Scotta XL tak tu som mal asi 2 roky.
                    Tešil som sa 2x keď som ju kúpil aj keď som ju predal.
                    Nevýhody ktoré mi max vadili:
                    1.
                    Na uloženú GPS súradnicu išla veľmi často oblúkom. Watrior ide priamo
                    2.
                    Neprehľadný echolot. Warrior neporovnateľné
                    3.
                    V lete v najväčšom teple displej strácal jas údaje boli slabo viditeľné. Warrior presný opak, jas stále rovnaký, všetko krásne prehľadné.

                      Benky - Profil | So 4.11.2023 4:39:50

                      MíraP >>
                      Musím povedať, že od začiatku sa mi pozdávalo diaľkové ovládanie. Prehľadné, sú znázornené všetky dôležité informácie.
                      V lete aj v tom najsilnejšom svetle bol displej úplne jasný.
                      Po roku používania max spokojnosť

                        MíraP - Profil | St 1.11.2023 9:35:06

                        SoQQ >> Taky koukám na na Warrior CX2 a nebo nějakou od Boatmana. U toho Warrioru se mi líbí to dálkové ovládání s integrovanou obrazovkou.
                        Stejná loď jako je Warrior je

                        https://angelzentrale.de/carproyal-duke-pro-43281?c=288

                          dada11 - Profil | So 28.10.2023 15:48:07

                          Je opravdu mivardi carp scout tak špatná, jak se dozvídám i z více stran?

                            dada11 - Profil | So 28.10.2023 5:49:27

                            Benky >> Ahoj. Jak jsi spokojený s loďkou?

                              SoQQ - Profil | Čt 27.7.2023 21:10:11

                              Ahojte. Má niekto skúsenosti s loďkou Warrior CX 2? Alebo akú zavažaciu loďku by ste odporučili maximálne v tejto cenovej kategórii? Ďakujem za rady

                                Jiryyy - Profil | Pá 14.7.2023 18:48:06

                                Ahoj. Měl bych dotaz. Shání lodičku do cca 10 000 s gps, případně kdyby byla nějaká se sonarem. Nemáte prosím někdo nějakou ověřenou?
                                Díky za každou odpověď.

                                  Carlosman - Profil | Út 7.3.2023 16:55:49

                                  MíraP >> Rt7 už je zbytečnej luxus..Ale proti gustu..😉

                                    rapalla - Profil | Út 7.3.2023 16:22:36

                                    Zdar všem lodičkářům. Je v dnešní době reálné najít slušnou loďku s GPS a sonarem do 1000,-- Euro??
                                    Nebo se zaměřit na něco bazarového. Jde mi spíš o spolehlivost , funkčnost a přesnost při vyvážení nástrah. Díky

                                      MíraP - Profil | Út 7.3.2023 13:48:40

                                      Carlosman >> pěkná, taky by se mi líbila RT7
                                      https://youtu.be/J9XjABc5CPU?list=TLGGwvfWRDjWFwgwNzAzMjAyMw

                                        Carlosman - Profil | Út 7.3.2023 12:57:07

                                        Ja uz par let s carplounge a maximalni spokojenost 😉

                                          valach45 - Profil | Út 28.2.2023 20:14:48

                                          Benky >> vypadá hodně dobře ten nový typ.

                                            karamel - Profil | Út 28.2.2023 18:41:17

                                            ahoj chlapi a děvčata já tedy mám první sezonu catamaran devict mobilní verzi

                                              Benky - Profil | Út 28.2.2023 17:34:16

                                              Super, v nedelu dorazila, presne ako predajca slubil.
                                              Je to špica, lodička nemá chybu.

                                                valach45 - Profil | St 15.2.2023 20:43:34

                                                P3 >> ten slovenský eshop má staré fotky a popis nového modelu. Takže ti nepomúžu. Odkaz na ten eshop je níže již daný.

                                                  P3 - Profil | St 15.2.2023 20:27:27

                                                  valach45 >> hod odkaz. dik

                                                    valach45 - Profil | St 15.2.2023 19:58:41

                                                    Caba29 >> měl by být lepší display, o něco i rychlejší. zavážení na tři body s automatickým návratem. Najíždění na bod přímo a ne obloukem jako u většiny lodiček atd. Ale ten display je hodně podstatný.

                                                      Caba29 - Profil | Út 14.2.2023 7:38:37

                                                      Ano, uz som ju mal zaplatenu ale este nedodanu ked dal do ponuky novy model. Ci su tam vyrazne zmeny okrem ovladaca neviem.

                                                        valach45 - Profil | Ne 12.2.2023 21:53:24

                                                        Caba29 >> tak to nemáš ten nový model. Ten má jen jednu anténu na lodičce

                                                          Caba29 - Profil | Ne 12.2.2023 20:17:46

                                                          Valach45: ano dve. Jedna je na lodicku, druha na sonar. Problem bol s antenou na ovladaci k lodicke. Sonar fungoval super. Po vymene anteny vsetko funguje na 100% 👍

                                                            valach45 - Profil | Pá 10.2.2023 21:49:28

                                                            Caba29 >> ty máš dve antény?

                                                              Caba29 - Profil | Pá 10.2.2023 18:56:31

                                                              Benky: snad ti pride uz ked nebudu ľady :-))
                                                              Mam ju tiez, zatial iba raz pri vode ale sonar a gps vyzeraju ok, bol problem s jednou antenou ale ochota a ustretovost predajcu vsetko vyriesila. Za mna uplna spokojnost 👍

                                                                Benky - Profil | Čt 9.2.2023 20:05:26

                                                                Menu je v slovenčine, čo je tiež super

                                                                  Benky - Profil | Čt 9.2.2023 20:04:44

                                                                  Mám ju objednanú, každú chvílu by mala doraziť.
                                                                  Odskúšanu ju mám na testovacej jazde, kde mi predajca predstavil lodičku, akurát sme vychytili väčšie vlny, kde ma prekvalila jej stabilita.
                                                                  Presnost zavážania ako aj prehladný farebný displej so všetkými dôležitými informáciami zaujme asi každého kaprára tak ako mňa.
                                                                  Super bolo že mi predajca umožnil predstaviť a vyskušat si lodičku, nekupujem mačku vo vreci.
                                                                  Akonáhle pŕíde ide sa k vode