For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

NMarek Š. - Profil | So 17.2.2018 8:24:59

Byl jsem včera a jsem z té výstavy opravdu nadšený 😊 okouknul jsem množství výrobků a samozřejmě prikoupil něco nového do výbavy. Čest organizátorům a vytacovatelům má to velikou úroveň 👍

    NMB - Profil | So 17.2.2018 8:03:50

    fotojakes >> tak na značky šup šup 😏

      Ndrvoštěp - Profil | So 17.2.2018 5:14:55

      nulák >> Díky

        Nnulák - Profil | Pá 16.2.2018 23:35:00

        rozmery akvarka jsou 8x3x1m

          Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 23:34:27

          NAVI73 >> Uvidíme zítra co se ohledně kubíků dozvíme ;))

            NNAVI73 - Profil | Pá 16.2.2018 23:29:47

            drvoštěp >> Beru zpět, koukal jsem na fotky, pětina délky budou technologie, 85 kubíků

              NNAVI73 - Profil | Pá 16.2.2018 23:23:31

              drvoštěp >> vole, je to rozměr klasického návěsu .13500x3000x2500 cca. Vychází mi to akvárko na cca 102 kubíků

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 23:13:23

                Je tu někde rozměr toho obřího akvária na Ff ?

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 23:10:55

                  NAVI73 >> Mirek Dušín...

                    NNAVI73 - Profil | Pá 16.2.2018 23:08:13

                    drvoštěp >> z tvé řeči cítim vliv bud Mirka Dušína nebo slivovice :-))))

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 23:04:32

                      NAVI73 >> Co jsem koupil ? ;))) Jedno balení ztužené návazcové šňůry. Já ani tak nejel nakupovat, neb všeho mimo peněz dostatek. Co jsem chtěl vidět a ošahat jsem si splnil, s prodávajícím domluvil.

                        NNAVI73 - Profil | Pá 16.2.2018 22:55:39

                        drvoštěp >> a líbilo? cos pokoupil?

                          Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 22:54:37

                          NAVI73 >> Nohy mám jak Zátopek ;(

                            NNAVI73 - Profil | Pá 16.2.2018 22:51:17

                            drvoštěp >> ok, jdi provést natažink

                              Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 22:50:30

                              Klobasa1 >> U stánku Mrku jsi dostal panáka ? Tvl, asi mám špatnou auru ;))) Na mě koukali jak na kontrolu z hygieny ;)))

                                Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 22:46:16

                                NAVI73 >> Žiju, vše OK( antibiotika). Letošní Ff se vyvedl. Poznal jsem tam osobně pár ,,ksichtů" zde z Mrku a pokecali. Vše ve vší počestnosti a s humorem. Škoda jen že ten čas tak letí a nestihneš vše probrat a rozebrat.Co se týče výstavy tak taky vše OK. Zítra proberem ;))

                                  Ntym - Profil | Pá 16.2.2018 22:05:09

                                  Komplet MRK ..... :)

                                    Nmalenak - Profil | Pá 16.2.2018 21:13:42

                                    Kamšák >> bylo ve kramku firmy spro, jestli ti to pomuze..

                                      NNAVI73 - Profil | Pá 16.2.2018 20:06:23

                                      drvoštěp >> Karle žiješ ,nebo bloudis kdesi na Jižním městě?

                                        Červené karty: skoroprofík, ebselektro