For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 12:50:20

Pro takový pohár bych se toho wcm, asi i účastnil 😀

    Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 12:40:10

    Narazil jsem tu i na bobra

      Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 12:33:46

      Pavouk‌ >> aha😂

        NMB - Profil | Pá 16.2.2018 12:29:46

        Pvl >> fakticki

        hezky si udělej černý puntík

        :c)

          Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 12:29:43

          Sice je to nezvykle silné, když většina zeslabuje materiály, ale díky použití uhlíku je to neskutečně lehké

            Nzdepa - Profil | Pá 16.2.2018 12:29:34

            Dobrý den.
            Prodám 3 ks vstupenek na veletrh na sobotu.Vstupenky byly mnou zakoupeny online a zaplaceny kartou, ale osoby pro které byly určeny je bohužel nemohou využít. Je škoda aby propadly. Cena za kus je 100 Kč.Více info a dohoda přes SZ.
            Díky.

              NPvl - Profil | Pá 16.2.2018 12:27:42

              MB >> ... neser :o§))

                NPavouk‌ - Profil | Pá 16.2.2018 12:23:47

                fotojakes >> je to postavený dřív než křeslo na feeder s příslušenstvím ..

                  NMB - Profil | Pá 16.2.2018 12:21:50

                  Pvl >> jasně že jsi to překouknul ....bez smajlíka

                    Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 12:21:00

                    Nafukovací bivak že stánku sportcarpu

                      Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 12:11:12

                      Tohle je pořádná powerbanka

                        NPvl - Profil | Pá 16.2.2018 12:10:50

                        MB >> copy pepa ? EDIT : že bych to překouknul ? To by se mi stalo podruhé co jsem v důchodu :o§)

                          NMB - Profil | Pá 16.2.2018 12:09:41

                          Pvl >> neser....nic jsem needitoval...tak to koukej vysvětlit :c))))

                            NPvl - Profil | Pá 16.2.2018 12:07:10

                            MB >> ??? Ale nic, nech to plavat vidím že by to bylo na dlouho :o§))

                              NMB - Profil | Pá 16.2.2018 12:04:55

                              Pvl >> ?????

                                Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 12:00:00

                                Tohle vypadá moc dobře, ale neumím si představit to při každé vycházce stavět.

                                  Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 11:55:11

                                  Teď přijde přednáška Karla Nikla a hlavně film na který se moc těším.
                                  https://youtu.be/QoRAjSPLR38

                                    Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 11:49:35

                                    S elektromobily se roztrhl pytel a myslím, že i na vodě nahradí elektrika spalovaky...

                                      NTam - Profil | Pá 16.2.2018 11:37:30

                                      Alan Blair v akci.

                                        Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 11:34:46

                                        Karel Nikl opět ve světle reflektorů

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro