For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 11:30:01

Novinky na stánku Sanger/anaconda

    Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 11:28:46

    Nafukovací hausbót od Foxe

      Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 11:27:37

      Pak ze tu nejsou pořádné výprodeje 😀

        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 16.2.2018 11:27:04

        fotojakes >> není divu,jeho výsledky napovídají,že má co naučit.

          NPvl - Profil | Pá 16.2.2018 11:25:25

          MB >> 11:21 :13 To je pořád všelijakých starostí a osvěta nikde . Na klíčové věci kálíš . EDIT : ..pán editoval :o§)

            Nsmike - Profil | Pá 16.2.2018 11:25:21

            fotojakes >> ještě zelená a vodka a máte olympijské kruhy:-)

              Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 11:25:12

              Stánek, kterému říkám hrad, dokola je obehnán stěnou a má jen jeden vchod, uvnitř už je vše jako na jiných stáncích 😀

                NMB - Profil | Pá 16.2.2018 11:21:13

                fotojakes >> učit lidi chytat ryby je blbost...

                copy pepa

                  Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 11:18:05

                  Právě na Martin přednášku a celkem dost posluchačů

                    NPvl - Profil | Pá 16.2.2018 10:36:58

                    Plžík >> Jiný kraj jiný mrav .o§)

                      NPlžík - Profil | Pá 16.2.2018 10:33:35

                      fotojakes >> Jirko, k snídani se pije zelená na svěží dech.:-)))

                        NMB - Profil | Pá 16.2.2018 10:10:46

                        fotojakes >> to to trvalo.....:c)

                        šup šup :c)

                          Nfotojakes - Profil | Pá 16.2.2018 10:09:24

                          Posnidano, jdeme na to

                            Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 9:44:33

                            1Mara >> Už jen pár metrů ...

                              Nkendy.dom - Profil | Pá 16.2.2018 9:24:33

                              vcera na vystave s klukem, moc se chtel vyfotit s jakubem tak se mu to splnilo a tata utracel za blbosti😊 jinak normalka , osahat a zakoupit na e shopu

                                Nčolkař,zloch - Profil | Pá 16.2.2018 9:15:30

                                PepanD >> čekal jsem že se večer ozveš a poreferuješ co pěkného koupit,jenže ty místo sledování novejch trendů popíjíš a oblbuješ MRKmenům hostesku,že se nestydíš,,důchodče...

                                  Nčolkař,zloch - Profil | Pá 16.2.2018 9:07:12

                                  fotojakes >> pěkně jsi Pepana nachytal,už vím,proč mi večer nepodal slibovaný report !

                                    N1Mara - Profil | Pá 16.2.2018 8:44:29

                                    Jettys >> děsně .-))

                                      NJettys - Profil | Pá 16.2.2018 8:31:20

                                      drvoštěp >> to je strasne tajny

                                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 7:33:08

                                        1Mara >> Zrovna ty :) v kolik razíte ?

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro