- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivakování na svazových vodách v Jižních Čechách
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ndrvoštěp - Profil | So 16.12.2017 12:05:03
Nretrívr - Profil | So 16.12.2017 11:58:01
Ndrvoštěp - Profil | So 16.12.2017 11:55:30
Njeden3 - Profil | So 16.12.2017 11:52:20
tenhle problem o bezohlednosti a sobectvi se tyka cele spoélecnosti ..a kdyz v tom ma sve zajmy...
takze vulgarne receno-bud nam zakazi uplne vsechno a budeme jen chdodit do prace a po praci tak max cumet na TV,nebo se budeme hadat na veky :-))))
NCalex - Profil | So 16.12.2017 11:51:11
Njeden3 - Profil | So 16.12.2017 11:49:33
vrchol demokracie-urednici z magistratu prijdou na navstevu bez soudniho povoleni ti prosmejci byt ci barak a staci jen anonymni udani,ze paliás doma PETlahve :-)))) demokracie v primem prenosu. Protim by stacilo na kazdy komin na tuha paliva datsondu-pri masove vyrobe ne tak drahou,ktera by sbirala data,co z kominu jde. A pri povinne revizi kominu data zkontrolovat. Ale je prece lepsi mit bic na poddane,at vidi,ze vrchnost nad nima mam moc :-)))
Ndrvoštěp - Profil | So 16.12.2017 11:48:03
NCalex - Profil | So 16.12.2017 11:47:08
NCalex - Profil | So 16.12.2017 11:43:41
Njeden3 - Profil | So 16.12.2017 11:41:02
Kdybych byl sobec,vubec bych to neresil a jen se smal....ja osobne pujdu cestou,koupim si pozemek u Labe a mam vas se svema zakazama na praku
Ale co maji delat rybari,kteri si takove reseni nemohou dovolit??? A nemaji penize na to,aby si nekde u vody zaplatili penzion??? Tak co? ty proste maji smulu?? Vase socialani citeni je na bodu mrazu, protoze kdo jen trochu prachy ma,proste si zaplati ci koupi cokoliv,pokud se to jeste vice vyhroti. Odnesou to zase jen ti,co maji nejmene.
Njeden3 - Profil | So 16.12.2017 11:33:12
Co se tyka chytani ze soukromych pozemku na svazovych vodach-nevim,jestli je to celosvazove,ale u nas je,ze pozemek,ze ktereho chci chytat,nesmi byt oplocen az k vode- s cimz plne souhlasim,my si pozemek u vody take neoplocovali a kazdy rok nekolikrat uklizeli bordel po tech,co asi ziji v chlivu a ne v domacnosti. PS-vzdy tam bylo mraky supin,tedy ryba zrejme sla a tito vytecnici jiste neebyli ortodoxni chyt a pust :-)))
NCalex - Profil | So 16.12.2017 11:32:45
Nhraji - Profil | So 16.12.2017 11:31:43
Kdybych dnes bydlel tam, kde jsem s narodil, těžko bych mohl dělat to, co dnes dělám, stěhoval jsem se třikrát a plánuji ještě jedno stěhování, až odejdu do penze, abych nemusel bydlet ve městě.
A k problematice pozemků kolem vody. Řeky se posouvají, hlavně tam, kde nejsou zregulovány kamennými břehy a tak často pozemky soukromých osob zasahují dokonce až do toku. Takže tvrzení, že určitý pás kolem toku patří povodí, respektive státu, nemusí být vůbec pravda.
Zakoupením povolenky k rybolovu si kupuješ právo vykonávat rybářské právo. Lov ryb nezahrnuje ani bivakování, ani stanování. V tom je problém, který nevnímáš. Povolenka ti nedává žádné jiné právo, než lovit ryby.
NCalex - Profil | So 16.12.2017 11:26:47
Njeden3 - Profil | So 16.12.2017 11:24:59
tobe vadiopravneni prach..... hmmmm a co maji rikat lidi,kteri bydli u dalnice???? nebo kteri bydli u zeleznicnich koridoru? Po dalnicich jezdime skoro vsichni,vlakem asi take dost z nas....Co maji rikat lidi,kteri maji za barakem letiste a z kravalu jsou skoro hluchy?? zakazat letadla je reseni??? Kazdy ma nejakou tu bolistku a premysli podle sablony: dalnice je super...ale postavte ji jinde,ne kolem meho domu.....zeleznice je super...ale nechci ji mit za barakem.....chci letat na dovolenou,ale letiste at je alespon 100km daleko od me.....a kldine si chjytajte ryby,aole nejezdete po nasi-me ceste..........a tak je to se vsim,nejen v rybarine....opet jen v podstate sobecke pudy lidi
PS proc zrovna kaprari jezdinekolikrat denne pro proviant??? palackari a vlackari nejezdi??? Nebo to maji napsane na aute,co a jak chytaji??? A jezdi pro krmeni pro ryby neebo pro sebe?
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NLov z nafukovacího člunu1187
NSoutok Vltavy a Lužnice386
NMikbaits boilie LiveriX307
NFanclub značky Shimano16402
NKrčmanská piskovna (šterkovna)410
NLexikon boilies komponentů901
NKteré Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
NMikbaits - pikantní švestka534
NDaiwa Infinity XBR 5500198
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












