- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivakování na svazových vodách v Jižních Čechách
Ahoj, jak je to s bivakováním (stanováním či jen přespáním) na revírech v Jižních Čechách? Kde je to tolerováno a kde to raději ani nezkoušet? Co se týče právních předpisu tak to mám jakž takž načtené. A šlo by mi hlavně o ty větší revíry.
Autor diskuse: Davas89 - Profil , 12.12.2017 kaprařina - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NxDanielS - Profil | So 16.12.2017 7:17:49
TG007 >> No vidíš, já bych to naopak podporoval. Jen bych to třeba dal pod správu obce, která by vybírala "rekreační" poplatek. Z toho by zatíženým obcím vznikl kredit na kontrolu pořádku, odvoz nepořádku.
NTG007 - Profil | So 16.12.2017 7:08:16
jeden3 >> Ahoj Láďo, měl jsem oblíbené místo kam jsem chodil chytat ryby od mládí a za poslední dva roky jsem se tam už bohužel nedostal. Je to tím, že majitel pozemku zamezil příjezd k revíru a ani nenechal před zábranou místa na parkování. Tím se revír stal pro mne nechytatelným, protože jsem se dostal do stavu. kdy nejsem schopen donést cca 2km všechny věci potřebné k rybolovu.Bohužel nejsem nejmladší a za chvíli přijde doba, kdy pro mě bude problém i ty 2 km ujít. Proč se tak děje a takových míst je rok od roku více? Jedním z důvodů jsou "rybáři" používající k výkonu rybářského práva stan. Prostě jak místní uvidí někde stan už mají k těmto lidem takovou averzi, že začnou přemýšlet jak se takových lidí zbavit. Nedivím se jim. Bude se to zhoršovat a pro mě to znamená jediné, koníček kterému jsem se věnoval od své první třídy ZŠ budu muset chtě nechtě opustit, různé 24. hodinovky počet stanů jen zvýší a tempo zákazů, omezení se bude nepřímoúměrně zvyšovat. Proto si myslím, že stan na svazové vody nepatří. Pokud chce někdo stanovat a zároveň chytat ryby má mnoho jiných možností.
NPimbo - Profil | So 16.12.2017 6:47:16
Grasel >> mozna u vas na Morave je to jiny :-) jiny lidi jina povaha. Mluvim ze sve zkusenosti co se tyka Vltavy a Labe!!! Urcite nejsem, zadny odbornik.
Ty asi budes jeden z tech masaru, co chtej sedet u vody 365 dni v roce!
Ty asi budes jeden z tech masaru, co chtej sedet u vody 365 dni v roce!
NGrasel - Profil | So 16.12.2017 5:42:12
rover >> Nemám problém uklidit i cizí bordel když přijdu na flek, to zaprvé.
Za druhé - prášit nehodlám, to nechám jiným..
Za třetí - plošný zákaz nikdy nic nevyřešil.
Chyba v systému je, že ,,rybářem" se může stát každý, kdo má do řiti díru a podle toho to taky vypadá.
Za druhé - prášit nehodlám, to nechám jiným..
Za třetí - plošný zákaz nikdy nic nevyřešil.
Chyba v systému je, že ,,rybářem" se může stát každý, kdo má do řiti díru a podle toho to taky vypadá.
Nrover - Profil | So 16.12.2017 4:18:22
Grasel >> Tak uklízej, nebo okamžitě napraš viníky. Áánéébóó jdi do sebe a navrhni lepší resp. "debordelizačněfunkční " systém vědátore.
NGrasel - Profil | So 16.12.2017 2:34:36
Pimbo >> Hmm... Další odborník... Kousek od nás, svazová přehrada, asi 100ha, dva roky zákaz ,,bivakování" údajně kvůli nepořádku. Výsledek - bordel stejnej, možná ještě větší, ale hlavně že jsme udělali něco pro ,,dobrou věc" - zakážeme všechno všem...
To stejný bude na D5, nezmění se lautr nic, ale zákaz už nikdo zpět nevezme..
To stejný bude na D5, nezmění se lautr nic, ale zákaz už nikdo zpět nevezme..
Nfheavy - Profil | Pá 15.12.2017 23:08:41
drvoštěp >> mohl bych se stat taky ochrancem??
akorat nevim kde se prihlasit)))mne by bavilo lovit Bobry))
akorat nevim kde se prihlasit)))mne by bavilo lovit Bobry))
Ndrvoštěp - Profil | Pá 15.12.2017 22:05:17
kopec321 >> Dnes je ochránce každej kdo má do prdele díru.
Njeden3 - Profil | Pá 15.12.2017 21:52:28
pujctetomartinovi >> ochrance prirody...napis stiznost do Nepalu...tam nad 7000 m nad morem zustavaji nejen stany,dychaci pristroje,zbytky zasob a nezridka i zmrzli lidi ...... tomu teprve rikam znecisteni vzacneho biotopu.....jsem zvedav,jestli prosadis,aby zavreli pro horolezce-myslim tim komercni horolezce-ne ty,co to daji bez dejchaku- treba Everest :-)))) a promin,jedinecnost Himalaje je jina liga vzacne prirody,nez mnohdy zapachajici breh ceskeho rybnika :-))) Jako je extrem delat kolem sebe bordel kdekoliv-nejen na rybach a neuklidit po sobe,druhy extrem je fanaticke zakazovani pobytu v prirode. Oba extremni tabory jsou pro me pomatenci a obe tyto skupiny si mysli,ze je tu priroda jen pro ne.
NPiškothonza - Profil | Pá 15.12.2017 20:35:30
Petr64 >> ne,bivak tzv,, normalních rybářů",čemuž je svaz nakloněn....o kus níž po proudu jsou podobné výtvory...
Nkopec321 - Profil | Pá 15.12.2017 20:26:03
drvoštěp >> byl jsem svèdkem kdy ti ochránci v kose a vètru jak prase jeli na lodích na ostrov počítat kolik snesli racci vajíček desel lidi tam chodilo hodinu hlavnè źe tam bybáŕ nesmí mnět ani deštník s bočnicema protoźe je to CHKO.
NPiškothonza - Profil | Pá 15.12.2017 20:20:23
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NLov z nafukovacího člunu1187
NSoutok Vltavy a Lužnice386
NMikbaits boilie LiveriX307
NFanclub značky Shimano16402
NKrčmanská piskovna (šterkovna)410
NLexikon boilies komponentů901
NKteré Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
NMikbaits - pikantní švestka534
NDaiwa Infinity XBR 5500198
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















