Bivakování na svazových vodách v Jižních Čechách

Ahoj, jak je to s bivakováním (stanováním či jen přespáním) na revírech v Jižních Čechách? Kde je to tolerováno a kde to raději ani nezkoušet? Co se týče právních předpisu tak to mám jakž takž načtené. A šlo by mi hlavně o ty větší revíry.
Autor diskuse: Davas89 - Profil , 12.12.2017 kaprařina - ostatní

NxDanielS - Profil | Čt 14.12.2017 18:19:57

fheavy >> Ta je soukromá

    Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 18:14:26

    xDanielS >> ja myslel tu louku od vypuste ke kempu.

      NxDanielS - Profil | Čt 14.12.2017 18:12:32

      fheavy >> U výpustě jsou dvě pole soukromá

        Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 18:03:23

        RK >> tak nejak ))

          Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 18:02:29

          xDanielS >> ja jsem po tom az tak detailne nepatral,ale potvrdil mne to clen obecniho zastupitelstva kterej tam byl shodou okolnosti taky na rybach,ja ale mluvim odruhym konci ,ne tam kdes byl ted s tema identity,tam nevim.

            NRK - Profil | Čt 14.12.2017 17:57:27

            fheavy >> ale musí bejt samozřejmě dobrej atmosferickej tlak, kluk muší dostat výbornou z matiky a byly zrovna prémie....

              NxDanielS - Profil | Čt 14.12.2017 17:56:34

              fheavy >> Jop, ale podle katastru se jedná o obecní pozemek. Těžko říct, jak to je právně teď, ale teoreticky je na to obec krátká.

                NRK - Profil | Čt 14.12.2017 17:54:55

                fheavy >> si teda piš.Ale i dnes, když si to dobře promyslím a pak to i dobře zahraju, tak někdy dostanu(dá)😀

                  Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 17:49:02

                  RK >> ja su na to zvyklej ze nedostanu to co chcu,vevztahu se zenskou je to normalni nee???))

                    NRK - Profil | Čt 14.12.2017 17:45:47

                    fheavy >> jasně, to je potom richtig. A tam bych taky rád pobyl a chytal. Ale abych přijel někam třeba na svazovou Lužnici a rozbalil to tam, protože je tam krásně a moc se mi tam líbí, tak takovej prostě nejsem. A věř mi, že rozhodně netrpím nadměrnou dávkou morálky. Už jsem si zvykl, že když něco moc chci, tak to neznamená, že to vždy dostanu. Za tohle poznání vděčím své milované manželce...😀

                      Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 17:44:49

                      xDanielS >> ma to tam oznaceny kolkama...?

                        Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 17:43:50

                        xDanielS >> ted nevim na jakej??

                          NxDanielS - Profil | Čt 14.12.2017 17:42:41

                          fheavy >> Karle, koukni se na katastr :-) Není tak úplně soukromý :-D

                            Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 17:42:20

                            RK >> ma to moc dlouhy,ja sem to zestrucnil)))

                              Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 17:35:09

                              RK >> ja sem se stim letos setkal mistni RS mne zacal ukazovat obecni pamflet o zakazu taboreni atd. no a ja sem mel bivak na soukrome louce ,chvilku mu to trvalo nez pochopil ze nejen ze nema zadnou pravomoc ani on a ani obecni poskok,dobra groteska )))

                                NRK - Profil | Čt 14.12.2017 17:33:23

                                fheavy >>neprduch - ® .St 13.12.2017 14:54:32 -

                                  NRK - Profil | Čt 14.12.2017 17:31:06

                                  retrívr >> ahoj, nejsem kritik.Pišu stejně jako ty, co si tom myslím a jak jsem to vyřešil já.
                                  Já nespím ve vzdáleném hotelu, ale třeba v rybářské maringotce, rybářské chatce atd. Co peněženka dovolí.
                                  Ty si rozbališ bivak, kde je to dovolené, tak je to v pořádku.
                                  Co se týká místních, kde já jsem ,,cizí" , tak se zkušenost může různit. Většinou ale místní nadšení z toho, že se někde usalašíš na dlouho, nejsou.
                                  Ono když ráno přijedeš k vodě a vidíš tam bivak, tak i když je udržovaný pořádek, moc hezký pohled na to, z hlediska příchozího, není.Tak to prostě je. Ty to holt vidíš ze svého pohledu slušně bivakujícího rybáře.
                                  Jinak rozumím, že je fajnový někam přijet a tejden si to tam užít sakumprásk. Já tě lidsky chápu. Na to se nemusím nadechovat.
                                  A i chápu tvoje pohnutky, proč seš nasranej, věř mi.Chceš si užít přírodu a ryby, jak to chceš ty.....

                                    Nfheavy - Profil | Čt 14.12.2017 17:29:13

                                    RK >>
                                    Podle ústavy platí, že občanům je dovoleno vše, co není zakázáno. Kde ovšem podle zákona platí zákaz stanování? Stanovat samozřejmě nemůžete na soukromém pozemku, pokud vám to majitel nedovolil. Další omezení se pak týkají chráněných krajinných oblastí (CHKO) a národních parků (NP). Dále pak není povoleno stanovat ve vojenských újezdech, jinak v zásadě platí volný pohyb po krajině a stanovat je možné prakticky kdekoliv na území ve vlastnictví státu či obcí.___????)))

                                      Nmalenak - Profil | Čt 14.12.2017 17:26:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Davas89 - >> Zkusim trochu blíž k tématu. Bivak mám sice jen první sezonu, ale něco jsem objel už i s brolly.. Lužnice v úseku MO Tábor a Planá nad Lužnicí jsem zatím neměl problém. Brolly jsem také používal na roudeské pískovně jako ochranu před sluncem. Mimo JČ na Orlíku bez problému. Co vím od známích, tak že na písáká ve Veselí je bivak o hubu s místní městskou policií..
                                      Můžete někdo také sdílet konkrétní oblasti, kde jste se třeba setkali s problémy? O to asi autorovi šlo..

                                        Nsven - Profil | Čt 14.12.2017 17:26:16

                                        Grasel >> Od Foxe fakt nebyl i když... ..byl k narozeninám od babičky a ta doma měla foxteriera ..:-))
                                        Myslím, že na fotce je vidět jasně, kdo tam je šéf :-))