Bivakování na svazových vodách v Jižních Čechách

Ahoj, jak je to s bivakováním (stanováním či jen přespáním) na revírech v Jižních Čechách? Kde je to tolerováno a kde to raději ani nezkoušet? Co se týče právních předpisu tak to mám jakž takž načtené. A šlo by mi hlavně o ty větší revíry.
Autor diskuse: Davas89 - Profil , 12.12.2017 kaprařina - ostatní

drvoštěp - Profil | St 20.12.2017 22:03:45

xDanielS >> Prostě a jasně, půjdeš na ryby a nebo kempovat, vemeš cikána jako dozor a kempuješ i na Václaváku ;)))

    lipenak - Profil | St 20.12.2017 22:03:22

    xDanielS >> o jiném zákonu nevím .

      xDanielS - Profil | St 20.12.2017 22:00:04

      lipenak >> Ano, ten zakazuje táboření v chráněných krajinných oblastech, národních parcích a rezervacích.

        lipenak - Profil | St 20.12.2017 21:52:03

        xDanielS >> 114/1992 Sb. Zákon o ochraně přírody a krajiny

          zimbuch - Profil | St 20.12.2017 21:49:13

          je osetren pojem taboreni jak jsem psal v tom soupisu. dokonce je tam vyměřena plocha kterou mužeš zabrat aby jsi netabořil :))

            xDanielS - Profil | St 20.12.2017 21:40:22

            zimbuch >> Hoj, pokud vím, nic takového neexistuje. Mohu se plést, ale kdysi podobný zákon byl, dnes už není. Respektive není takový, který by globálně zakazoval táboření všude.

              zimbuch - Profil | St 20.12.2017 21:39:46

              vydáno Ministerstvem životního protředí

                zimbuch - Profil | St 20.12.2017 21:38:27

                mám ho jen v knizni formě ale prdpokladám že se bude dat přečíst urco online v Souboru stanovisek
                k ochraně přírody a krajiny

                  xDanielS - Profil | St 20.12.2017 21:20:05

                  zimbuch >> Můžeš mi prosím ten zákon sem hodit, nebo odkaz na něj?

                    zimbuch - Profil | St 20.12.2017 21:17:27

                    tak zakazuje jakekoly prostředky ke spánku a zdroj ohně vcetně včetně jakehokoli vařiče. Což se týká osobní svobody pohybu..myslím. Ve většině případu spíše děllají nepořádek kolem vody jiní lidé než rybáři.Nejspíše je podle mne tomu tak že každý rybář ví že muže dostat potrestáno za nepořádek na lovnem místě a přilehlých místech.
                    Jen chci říct že jsou za to trestání né možná praví viníci. Předem se omlouvám že se vměšuji do této diskuze jsem se SM ale řešíme stejný problém

                      xDanielS - Profil | St 20.12.2017 21:07:06

                      zimbuch >> Jak? Teda nerozumím, proč škoda....

                        zimbuch - Profil | St 20.12.2017 21:05:47

                        Zákon ministerstava o taboření mluví jasně...sic škoda ale je to tak. Čím více se bedem dohadovat tím to jen bude ku neprospěchu všch ůčasněných stran.

                          retrívr - Profil | St 20.12.2017 21:03:44

                          pujctetomartinovi >> Nemám rád bezejmenné, když ale vypustí největší blábol, tak bývám už i nasran.j. Možná asi nevíš, že stan byl desítky let před kempem. Tak jen rada starého kolegy, když něco vypustíš, tak si to prověř. Nic víc, nic míň. Jinak ať se daří. retrívr

                            svarec - Profil | St 20.12.2017 20:19:50

                            Svoboda jednoho končí kde začíná svoboda druhého je to hezké,ale jak to prakticky udělat je oříšek.Nadavame na zákony,a na kde co,tak jsem se zamyslel co bych udělal já kdybych mněl toto téma rozhodnout a Spravedlive řešení není lehké najít.😁

                              fheavy - Profil | St 20.12.2017 19:30:48

                              Pvl >> jjj)))

                                Pvl - Profil | St 20.12.2017 19:10:05

                                drvoštěp >> Máš smůlu

                                  drvoštěp - Profil | St 20.12.2017 18:52:12

                                  fheavy >> Pokud bude sprejem tak ano ;)))

                                    fheavy - Profil | St 20.12.2017 18:18:30

                                    drvoštěp >> mne staci cislo na zadech.)))

                                      drvoštěp - Profil | St 20.12.2017 18:10:05

                                      fheavy >> Zapoměl jsi na čip pod kůži kvůli přehledu ;)))

                                        fheavy - Profil | St 20.12.2017 18:03:31

                                        pujctetomartinovi >> jo vsechno do skatulky, nejlepe za plot aby byl prehled
                                        tak to ma byt,sedet na betonovym brehu u reky a vzpominat na stary meandry nadhera ))