Bivakování na svazových vodách v Jižních Čechách

Ahoj, jak je to s bivakováním (stanováním či jen přespáním) na revírech v Jižních Čechách? Kde je to tolerováno a kde to raději ani nezkoušet? Co se týče právních předpisu tak to mám jakž takž načtené. A šlo by mi hlavně o ty větší revíry.
Autor diskuse: Davas89 - Profil , 12.12.2017 kaprařina - ostatní

Grasel - Profil | St 20.12.2017 16:01:04

fires >> Vím o nich dost na to, abych věděl že mě teda určitě ne..

    fires - Profil | St 20.12.2017 14:33:13

    Grasel >> Možná, kdy by jsi si ty doby pamatoval, také by se ti stýskalo.

      xDanielS - Profil | St 20.12.2017 11:05:54

      hraji >> Jasně generále Castre! :-D

        hraji - Profil | St 20.12.2017 10:57:24

        xDanielS >> v případě indiánů do rezervace ;-)

          xDanielS - Profil | St 20.12.2017 10:53:31

          pujctetomartinovi >> Jojo, přesně. Už od dob indiánů!

            pujctetomartinovi - Profil | St 20.12.2017 10:48:31

            Stan patří do kempu.

              dosec - Profil | Ne 17.12.2017 18:18:15

              kakr >> taky si pamatuju jak jsme stanovali jako děcka u nás v Líšni mezi dvojkou a Muškou(rybníky Líšeňské říčky),bývalo tam malé veřejné tábořiště za malej poplatek.Běda tomu kdo by postavil stan jinde.Švestky to tam pravidelně objížděli (myšleno celý údolí) a dbali ,na pořádek.Ted to tam taky objíždí pravidelně měšťáci skrz pořádek.

                fheavy - Profil | Ne 17.12.2017 18:12:31

                drvoštěp >> to jo misto komplu sme se venovali jinejm vecem realnejm a hmatatelnejm takze se na ne dalo sahnout fyzicky)))virtualne to jaksi nejde ))

                  drvoštěp - Profil | Ne 17.12.2017 17:57:40

                  fheavy >> Hlavně bylo více srandy ;)

                    fheavy - Profil | Ne 17.12.2017 17:56:46

                    sven >> hmm,kdyz ti pak vsechno dovoli tak uz te to ani nebavi,ale i dnes ta slavna demokracie ma dve strany mince,byt poctivy a normalne pracovat to zrovna neni u vsech modni trend,v tech dobach musel kazdej byt zamestnanej jestli to bylo dobre nebo spatne to uz hodnotit nechcu,ale poradek byl urcite vetsi .

                      sven - Profil | Ne 17.12.2017 17:37:01

                      Grasel >> po nich ne ale po těch krásných časech, her a malin nezralých ... :-)
                      Kurňa...úplná nedělní chvilka poezie... :)

                        sven - Profil | Ne 17.12.2017 17:33:29

                        fheavy >> vidím to stejně :-))

                          Petr64 - Profil | Ne 17.12.2017 17:13:45

                          fheavy >> Naši pak koupili chatu,takže nebylo nutno stanovat.:o)

                            fheavy - Profil | Ne 17.12.2017 15:25:51

                            Grasel >> vojna a pro nektery jedince gumolecba se slzakem by nebyla na skodu,ne vsechno bylo za komaru spatny,nesu a nebyl sem komanc ale neco bylo taky dobry jenze tady to je z extremu do extremu,

                              Grasel - Profil | Ne 17.12.2017 15:20:58

                              Vy píšete jako kdyby se vám po těch kurvách bolševickejch stýskalo...

                                fheavy - Profil | Ne 17.12.2017 15:01:58

                                kakr >> anebo gumolečba )))na nektery ty partie na jihu by to bylo zapotrebi))

                                  kakr - Profil | Ne 17.12.2017 14:54:40

                                  sven >>
                                  Tak tak, dvě celty = jedno áčko:-))

                                    sven - Profil | Ne 17.12.2017 14:53:10

                                    kakr >> stan měli jen mastňáci...pořádnej čundrák, měl maximálně celtu ..:-)
                                    Ale jinak souhlas. Jak jsme zelehli někde poblíž "civilizace", už nás hnali svinským krokem..
                                    Že prý: "máš-li dlouhý vlas, nechoď mezi nás"..
                                    Kdo se opozdil, dostal tím černým, co píše modře :-)

                                      kakr - Profil | Ne 17.12.2017 14:14:32

                                      Je žinantní číst, jak jsou lidská práva majitelů stanů které nazývají bivaky při výkonu rybářského práva omezována.
                                      Dovolím si podotknout, že za bolšána SNB, (dnes PČR) velmi tvrdě proti "divokému táboření" zasahovala. Jezdili jsme na ryby pod stan na Dyji 11 do Valtrovic, ale byli jsme poliši donuceni rozbít tábor na pozemku který tehdy patřil jedné brněnské organizaci. Prostě nás od vody vykázali i s pokutou.
                                      To co je dnes k vidění na Mušově a Mlejnech by se za komančů skutečně stát nemohlo, tehdy si tam nedovolil nikdo ani zajet autem, natož rozbít na 14 dní táborové ležení. Pochopitelně jsme tam byli mnohdy i před noc, ale maximálně pod kusem igelitu, který se ráno sbalil. Tedy jsme vlastně bivakovali........

                                        jeden3 - Profil | Ne 17.12.2017 13:58:14

                                        anebo :-)))) jine reseni :-)))) umounit si trochu hubu,porvavat Alláh Akbar,nad bivak flaknout pulmesic a muzes kempovat prakticky kdekoliv po EU ....ani doklady mit nemusis :-)
                                        takhle kempovali v centech mest,stejne jako na brehu reky,na pobrezi more-a nikdo jim nic nerekl
                                        pokud v EU existuje jen JEDNO pravo a vsichni jsme si pred zakonem rovni,tak i ja mam pravo kempovat kdekoliv a ani nemusim mit doklady.....
                                        jedine,ze by pravo neplatilo pro vsechny a tim sjme si nebyli pred zakonem rovni...ale to je prece v EU blbost ne??? liberni demokrakraticky spolek,jehoz legislativa je nadrazena nasi....
                                        ja to beru tak,ze s pulmesicem mohu kempovat proste vsude :-))) to je lespi nez s Cedokem nebo Fisherem :-)))