Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

NAlabalik - Profil | So 9.12.2017 18:22:49

Nektery ryobi se myslim montuji i v jihovychodni Asii, Thajsko? Malaysie? Budou to mozna ty, co nejsou na Ali.

    Nkubah - Profil | So 9.12.2017 18:21:05

    Colasrumem >> přesně tak... Evropani i ostatní dali Číně své technologie, je to vážně tak.

      NVašek74 - Profil | So 9.12.2017 18:19:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ahoj, sice je to trochu mimo téma,ale na štiky na vyvěšenou používám tohoto veterána je to "poctivka japonec". Kovová cívka,samozřejmě i tělo, plastové jen madlo a matice brzdy.Má jemnou brzdu a "cvrčka" trochu úsměvná klasika, ale chodí hezky. Rok výroby neznám, dostal jsem ho ,jen promazal, vyměnil návin a slouží.

        NAlabalik - Profil | So 9.12.2017 18:19:54

        Stej zauber s rychlosklopkou je celokov, hlinik, stejne jako apllause. I civks pasuje. Rozdil je v prevodech a loziscich, robustnost. Zauber L nema kov.rotor, coz snizuje vahu. Podobne nema kov rotor zadna arctica a na vydrzi ji to nepridslo, nechspi, proc stsla vice jak celokov. Jsou to vsak za tu cenu vse seper vratky. Klidne mozno brst i z Ali.

          NColasrumem - Profil | So 9.12.2017 18:19:43

          Páca >> jako všechno i Ryobi se dělá v Číně, nevidím v tom problém. Shimana se dělají v Číně, Daiwa taky, jen top modely a ještě ne všechny jsou z Japonska. Já nevím, co pořád všichni blázní. Pokud si firma zadá požadavek na naviják za 10 nebo 100eček podle toho bude vypadat, v Číně mají technologie, že by se asi spousta lidí divila, ale pokud sama firma, která zadává požadavek na výrobek nemá zájem ho udělat nesmrtelný, je úplně jedno jaká ruka otočí těch 10 šroubků, to nemá na kvalitu vliv. V Číně je levná pracovní síla, ale kvalitu materiálu si vybírají firmy:o))

            Nkubah - Profil | So 9.12.2017 18:13:04

            Alabalik >> moje CF - celokov, pojedou 4. sezonu a super.

            ten nejstarší model už bych si nekupoval, vážně ne.

              Nkubah - Profil | So 9.12.2017 18:11:58

              Alabalik >> Ale - Zauber CR / u nás L - předchozí model také není celokov, ale použita speciální slitina !

                NAlabalik - Profil | So 9.12.2017 18:07:35

                skwor >> Novy neni celokov. Jinak ani ten stary nevydrzi to, co jeste starsi apllause...

                  NPáca - Profil | So 9.12.2017 18:07:27

                  Colasrumem >> Trochu se toho bojím.Dělají všechny modely v Cíně?

                    Nkubah - Profil | So 9.12.2017 18:05:14

                    Páca >> přesně tak - Ryobi je Japonsko, ale vyrábí teď Čína.

                    Co ale vím - hlídají si dost kvalitu.

                      NColasrumem - Profil | So 9.12.2017 18:01:43

                      Páca >> můžu tě jen ubezpečit, že v Japonsku vyrobeny nejsou určitě.

                        NPáca - Profil | So 9.12.2017 17:58:32

                        wanman >> Díkes.Napsali mi,že Ryobi má továrnu i v Číně a že nevědí,kde byly vyrobeny.

                          Nwanman - Profil | So 9.12.2017 17:39:14

                          Páca >> s Františkem se dohodneš ,bral jsem od něj zaubery 4000CF a bezproblémově v pohodě ,doporučuji

                            Nkubah - Profil | So 9.12.2017 14:10:16

                            skwor >> je to možné :-) v Angličtině jsem ten přesný popis ještě neviděl, němčina mi pokulhává :-)

                              Nskwor - Profil | So 9.12.2017 14:07:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ještě jestli to bude od toho současného odlišné víc než jenom vzhledem cívky.....

                                Nkubah - Profil | So 9.12.2017 13:31:24

                                Specialista >> je to fešák... Tady by měl být k vidění na For Fishing.

                                  NKnedla12 - Profil | So 9.12.2017 9:51:53

                                  kubah >> 4000

                                    Nkubah - Profil | So 9.12.2017 9:48:16

                                    Knedla12 >> Jakou velikost vlastně hledáš ?

                                      NKnedla12 - Profil | So 9.12.2017 9:42:40

                                      kubah >> Za 2000 jde sehnat zauber L se koukám, a to už stojí za zvážení...