Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

NColasrumem - Profil | So 9.12.2017 19:55:03

hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 9.12.2017 19:51:01 >> je dělaný na lehkou vláčku, lehké materiály, ale taky slabé převody, na větší rotačky bych ho nebral ale gumy musí dávat v klidu i s těžší hlavou. Chytám s ním feeder a 30g krmítko z vody jde určitě hůř a dává to.

    NFlying trout - Profil | So 9.12.2017 19:51:01

    Colasrumem >> proč je ten slam na menší váhy? Já bych o něm uvažoval na přívlač, nic velkého netahám, ale candáty třeba s 27g hlavou bych chtěl utočit. Díky

      Nskwor - Profil | So 9.12.2017 19:34:07

      Alabalik >> Mluvil jsem o těch aktuálních. Končící CR (L) a nastupující Zauber PRO. Podle katalogu jsou všechny údaje (váha apod.) stejné.
      Ten starý celokovový jsem měl. A mrzí mě, že jsem tenkrát nevzal tu novinku, bez ohledu na materiál.

        Nkiller1 - Profil | So 9.12.2017 19:22:35

        kubah >> to bude asi nejlepší řešení

          Nkubah - Profil | So 9.12.2017 19:21:35

          killer1 >> tady Ti neporadím, ale kdybys potřeboval - zavolej přímo tam, či napiš panu Petrovi...

          http://www.adler-wft.cz/adler-wft/2-KONTAKT

            Nkiller1 - Profil | So 9.12.2017 19:17:49

            Zdravím, chtěl jsem se zeptat, mezi navijáky Ryobi Verum ve vel. 4000 a 5000 bude rozdíl asi jenom ve velikosti cívky předpokládám podle tabulky s váhama, nebo se pletu? Myslím to Verum u Adlera. Díky

            http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijak​y-RYOBI/0/5/2236-RYOBI-VERUM-5000

              NpetulaS - Profil | So 9.12.2017 18:57:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pořád se tu řeší kolovrátky na vláčku či feeder, ale co kaprove navijáky od Ryobi?

              Ryobi Naxo :))
              Zatím maximální spokojenost, nádherný lehký chod při stahování olov z vyvážky, silný převod, tělo i rotor ze slitiny hliníku, jsem rád, ze jsem koupil tyhle motadla ;-)

                NColasrumem - Profil | So 9.12.2017 18:41:34

                Páca >> budeš spokojený...já mám 4000 a super chod i váha, jen to není výkonem Zauber, na bomba parádní věc. Já mám z Ryobi jen tyhle, takže ostatní toho tady mají víc a víc poradí.

                  NPáca - Profil | So 9.12.2017 18:38:33

                  Colasrumem >> :-)

                    NPáca - Profil | So 9.12.2017 18:38:13

                    kubah >> mám zkušeného rádce takže se toho nebojím

                      Nkubah - Profil | So 9.12.2017 18:36:55

                      Páca >> tak to bude v pořádku :-) Dobrá sestava

                        NPáca - Profil | So 9.12.2017 18:36:25

                        Colasrumem >> chci ho na Bomba tam bude fajn.

                          NColasrumem - Profil | So 9.12.2017 18:33:01

                          Páca >> 3000 slam je tak do 30g krmítka, abys nebyl překvapený.

                            Nkubah - Profil | So 9.12.2017 18:31:52

                            Colasrumem >> tak

                              Nkubah - Profil | So 9.12.2017 18:31:21

                              Páca >> na co ho chceš ? Je spíše na lehčí rybařinu, abys pak...

                                NColasrumem - Profil | So 9.12.2017 18:29:53

                                kubah >> tak tak, to problém třeba taliánů, kdyby si kvalitu víc hlídali, tak jsou trochu jinde. Zmetky udělá každej, i němci nebo angláni, ale pokud je kontrola, nedostane se to do prodeje a značka tím netrpí.

                                  NPáca - Profil | So 9.12.2017 18:29:08

                                  Colasrumem >> Kvalitu materiálu si možná vybírá firma,ale věřím tomu,že to funguje jako u nás.18 let v automobilovém průmyslu mě přesvědčilo o tom,že pokud chce managment pro sebe ušetřit tak pro to udělá cokoliv.A začne nakupovat třeba levnější materiál.Stejně díky vezmu ho a snad chvíli vydrží.

                                    Nkubah - Profil | So 9.12.2017 18:27:49

                                    Colasrumem >> a hlavně - jak jsem psal, Ryobi si kvalitu hlídá

                                      NColasrumem - Profil | So 9.12.2017 18:23:49

                                      kubah >> To jasný, oni dokážou udělat totéž co v Japonsku, ale musí být kupec. Ruce jsou stejný ať jsou žlutý, černý nebo bílý.

                                        NDědek - Profil | So 9.12.2017 18:23:07

                                        Colasrumem >> Naprosto souhlasím.