Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

Nkubah - Profil | So 9.12.2017 9:09:38

    NKnedla12 - Profil | So 9.12.2017 8:46:08

    skwor >> Díky všem, počkám ještě měsíc dva a pak si něco vyberu.

      Nskwor - Profil | So 9.12.2017 8:30:00

      Knedla12 >> Můj má za sebou první sezónu. Mám ho na jemnější chytání, nic těžké jsem s ním nezkoušel. EDIT. Rozdíl mezi převody 5:1 a 5,2: 1 při chytání absolutně nejsem schopen poznat.

        NPáca - Profil | So 9.12.2017 8:24:16

        Zdar Chlapáci.Máte prosím někdo zkušenost s tímto eshopem?Chtěl bych si objednat Slama 3000,ale nejsem si jistý jestli jde o Japonce.Může prosím někdo poradit? http://www.feederklub.cz/DOPRODEJ-RYOBI-c21_0_1.htm​

          Nkubah - Profil | So 9.12.2017 7:39:05

          Knedla12 >> jestli nechvátáš... Tak počkej na výstavu, už by tu měl být

          http://www.bluecreator.biz/cat,WFT_2018_consumer_DE​

            NColasrumem - Profil | Pá 8.12.2017 23:11:54

            Knedla12 >> ahoj, Slam je na jemnejsi pruty, proti Zauberu je vyrazne lehci, ale taky ma vyrazne slabsi prevody. Mam ho na max. 40g krmitka.

              NKnedla12 - Profil | Pá 8.12.2017 21:34:25

              kubah >> Díky oběma. Ještě teda jednu otázečku si dovolím, šla by někde sehnat jiná klička než ta karbonová? Ten naviják se mi moc libí, ale mám obavy z té kličky právě :/

                Nkubah - Profil | Pá 8.12.2017 21:30:26

                Knedla12 >> četl jsem a slyšel z více stran - od medium feederu bych bral jedině Zauber

                  NTomVl - Profil | Pá 8.12.2017 21:25:53

                  Knedla12 >> Ryobi Slam má převod 5.2 :1 a Zauber 5.0:1 tak Zauber bude mít pocitově malinko větší sílu...

                    NKnedla12 - Profil | Pá 8.12.2017 21:22:16

                    skwor >> Nevíte jestli je ten Slam tak dobrý? Četl jsem že nemá takovou sílu jako Zauber

                      Nskwor - Profil | Pá 8.12.2017 20:22:40

                      Stačí projet katalogy, začíná to vlajkovou lodí a jede se směrem dolů. Na německého dovozce je odkaz nahoře, tady je polský. http://konger.pl/pl/content/katalog-ryobi-2017

                        NDarďas - Profil | Pá 8.12.2017 20:18:27

                        Specialista >> To mě taktéž zajímá.

                          NSpecialista - Profil | Pá 8.12.2017 20:10:56

                          Chtěl či mohl by zde někdo seřadit přívlačové navijáky dle kvality / firemní strategie? High end po low end v rámci Ryobi..

                            NTacud11 - Profil | Pá 8.12.2017 20:05:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Mám Ryobi Concept vel. 6500 od Tubertini pouzivam na feeder a plavacku 👍

                              NTomVl - Profil | Pá 8.12.2017 19:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vím že tady padaly dotazy jak je velké Ryobi velikost 5000 na fotce je vidět poměr velikosti Ryobi Verum 4000 s Ryobi Virtus 5000 a a na druhé Virtus 5000 a Daiwa ninja 4000....snad to někomu pomůže pro představu.....

                                Nfheavy - Profil | St 6.12.2017 19:19:02

                                TomVl >> klasickej LC btr je nejakej plast ktery shimo pouziva ,ten lehci je Ci4 coz by mnela byt stejne pevna ale lehci varinta tim padem drazsi,-strune receno,odborne by ti to reklikluci v diskuzi custoom reel.

                                  NDr. Greenthumb - Profil | St 6.12.2017 17:02:52

                                  Fikuus >> fajn. Hledám taky něco ale 270cm do max 40g. Kouknu na spro taky. Zatím vede favorite x1. Tak uvidím. Ať to tu nezasiram mimo téma tak pěkně Děkuji za radu

                                    NFikuus - Profil | St 6.12.2017 16:58:55

                                    Dr. Greenthumb >> já jsem naprosto spokojený. Odchytal jsem s nim zatim jednu sezonu včetně Ebra a nenarazil jsem na jediny problem. Idealni do i lodi na candaty...

                                      NDr. Greenthumb - Profil | St 6.12.2017 16:48:00

                                      Fikuus >> díky. A jak jsi spokojeny celkově se spro. Myslím tím prutem

                                        NFikuus - Profil | St 6.12.2017 16:40:08

                                        Dr. Greenthumb >> Ahoj, je to Spro Protocol 5-25g 2,4m. Tento model už se těžko shani. Serie protocolů se přestala bohužel vyrábět.