Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

NDr. Greenthumb - Profil | St 6.12.2017 16:15:33

Fikuus >> hoj, prosím co je to za proutek. Díky

    NFikuus - Profil | Út 5.12.2017 21:14:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    čaute, používám klasicky Zauber 4000, u Adlera jsem chytil zrovna tu cenu kdy stáli asi 2700,- tak jsem hned koupil 3 a musím říct, že to bylo to nejlepší co jsem mohl udělat. Mám ho na vláčce a medium feedrech a naprostá spokojenost. Chod bez problémů, zatěžkávací zkouškou taky prošel na jedničku když jsem několikrát na Ebru zapřáhl místní telecí velikosti tak se navi ani jednou nespotil. Jediné co vidím jako mínus je to, že brzda nejde až tak uplně jemně jako třeba u Spro, Daiwy, DAM atd. což potřebuji u feedru. Petruv Zdar

      Njá 2 - Profil | Út 5.12.2017 20:38:31

      Káně9 >> 3000 nebo 4000, uvidíš podle délky prutu

        NKáně9 - Profil | Út 5.12.2017 20:35:47

        Ale gramáž podobnou.

          NKáně9 - Profil | Út 5.12.2017 20:35:26

          Candát, štika, žádný obří velikosti. Prut 5-25g, ale vybírám jiný.

            Njá 2 - Profil | Út 5.12.2017 20:31:15

            Káně9 >> Na jaký prut a cílovou rybu?

              NKáně9 - Profil | Út 5.12.2017 20:26:29

              Jakou velikost Ryobi Zauber, na přivláč???

                NTomVl - Profil | Út 5.12.2017 19:25:13

                fheavy >> čím je teda např obyč big bait LC o tolik těžší oproti dražší variantě ?

                  Nfheavy - Profil | Út 5.12.2017 19:13:25

                  TomVl >> jeden dotaz rekni mne kterej z beznejch navijaku od shimana ma kovovy telo ??,

                    NTomVl - Profil | Út 5.12.2017 16:59:34

                    rájovec >> jinak používám Verum ty " z Polska" již celou sezonu a chodí dobře....na feeder ne na vláčku....

                      NTomVl - Profil | Út 5.12.2017 16:56:10

                      rájovec >> já si teda myslím, že kovové jsou levnější nebo by aspoň měli být levnější než nový materiál těla = grafitový kompozit, ten je vždy dražší než hliník. Mrkni se na shimano, ten když má něco grafitové tělo tak je to o třetinu dražší viz Big Bait LC a pod. Ty váhy na druho stranu můžou být chybné. Nebylo by to poprvé....

                        Nrájovec - Profil | Út 5.12.2017 16:49:46

                        kubah >> Jo, kolega by rád ten z Polska, ta cena je lákavá :-). Taky bych radši bral u Adlera popř. Nordfishing.

                          Nkubah - Profil | Út 5.12.2017 16:44:42

                          rájovec >> když se podíváte do katalogu, je tam Verum tak, jak ho prodává Adler...

                            Nrájovec - Profil | Út 5.12.2017 16:41:10

                            já 2 >> Tak fakt nevím :-)

                              Njá 2 - Profil | Út 5.12.2017 13:29:12

                              rájovec >> Hele, ten polskej je těžší... Ale jsou rozdílné, má o 0,1 nižší převod

                                NWillow - Profil | Út 5.12.2017 13:09:37

                                skwor >> Dík,jdu na to.

                                  Nkubah - Profil | Út 5.12.2017 12:08:28

                                  Kdyby si někdo chtěl nadělit :-)

                                  http://www.adler-wft.cz/adler-wft/0/0/2/30

                                    Njá 2 - Profil | Út 5.12.2017 10:17:36

                                    kubah >> Našel jsem to na ebay, myslím, že to byl fish-mart, nebo tak nějak, ale když jsem to hledal znovu tak už to bylo jen u zaubera. Pokud to ještě najdu, tak to sem hodím

                                      Nskwor - Profil | Út 5.12.2017 8:36:36

                                      Willow >> Přes mobil jsem to nezkoušel. Vlez tam přes stránku německého WFT, tam je odkaz.

                                        NDr. Greenthumb - Profil | Po 4.12.2017 21:22:43

                                        wanman >> jinak já s ním chvíli vláčel a opravdu jde vidět že je to jinej level.